Skocz do zawartości

Pojazd_3d: RENAULT Megane Coupe-Cabriolet 2003(NURBS)


Bzyku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 287
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

powaznie dlaczego ten :) no mozna powiedzec to tak jeden: przód mi sie wsumie nie podoba ale tyle meganki jest piękny :) dwa: mielem dobrej a nawet bardzo dobrej jakosci rzuty trzy: lubie samochody w wersji CC cztery bo nie mielem dobrych rzutów to cadillaca XLR a ze zdjec ciezko idzie a ze to wsumie byl drugi bardziej skomplikowany projekt w nurbsach to wolalem zrobic cos co mam juz dobrze wyrysowanie i nie musialem meczyc sie z dopasowywaniem elementów do zdjęć. I tak padlo na meganke:).

co do tablicy to moze i jakis bump by sie przydal ale najpierw musze zrobic opony i lepszy material na felgi bo to wazniejsze jest

 

klamkac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś sam Pioner mi też się nie za bardzo podoba :/. A żeby nie być gołosłownym to przedstawie swoje argumenty:

 

1. Opony wyglądają jak łyse i jeszcze się świecą.

2. Ten lakier taki dziwny.

3. Brak bardzo istotnego elementu - rury wydechowej.

4. nie wiem jak to się nazywa, ale to nadkole takjakby ma złamanie na ostantim renderze żechyba to tak ma wyglądać :).

5. Dziwne te felgi mają kolor

6. Przydało by się troszkę zabrudzeń.

 

I to chyba tyle, oczywiście jest jeszcze kilka argumentów ale nie są zbytnio warte uwagi, chociażby ta rejestracja :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko :)

1.opony tak wygladają bo je wlasnie mecze chcialem z displacement ale brak pamieci mi nato nie pozwoli i nawet nie pozwala bo wywala mi render juz na samym początku.

2.felgi znaczki bedą jasniejsze czyli zmienie material.

3.nadkole jest ok tyle ze troche starcilem na continuity kiedy konwertowalem nurbs2mesh moglem oczywiscie renderowac jak na początku jako nurbs ale samo przelicznie siatki na mojej super thebest rakiecie trwalo srednio 25min a przy meshu tego niema.

4.true brak tlumika nawet dodam wycieraczek i wogole okolic wycieraczek.

5. lakier dziwny hym jak kto lubi choc jeszcze i tak musze w nim troche pomieszac moze bedzie lepiej.

6 HDRI chce z tą mapą bo ma ladne odbicia chcialem ja przerobic lekko ale tu znowu klania sie pamiec i wywala mi hdrshopa a dokladniej zawiesza gdy wracam z podmalowaną mapką z edytora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam bym dal 0.1/10 :) bo niewiem czy zaskocze ale niema podwozia zaqwiszenia, silnika a nawet padalu hamulca sprzegla i gazu :( ...

 

no to taki tescik nowych materialów na felgi i opone wiec chyba punkt 1 i 5 mozna pominąc chyba ze cos jest nie tak...???

 

fela.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co za kraj kradną wszystko sciagnolem kolo zeby odnowic i pomalowac to mi zaj.....li reszte same zlodzieje ;) a znajac nasza policje to i tak nie znajdą :D.

 

dobra to tak jak onopna jest za ciemna skoro to normalka wszedzie opony a tymbardziej nowe są czarne i sie blyszczą swieca czy jak kto woli, a napis fajny jest :) mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki problem jest wsumie w pdfach dolaczonych do rhina ale tak skrocie obrazkowo to stworzylem mini tutoriala :) choc wip to raczej nie miejsce na zadawanie pytan co do rhina. printy są i to nawet bardzo dobre a nawet odealne :) na smcars

tu wersja hires http://www.smcars.net/forum/viewtopic.php?t=3078

a tu to samo mniejsze ale z tabelką z wymiarami http://www.smcars.net/forum/viewtopic.php?t=3034

 

tutorialek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no takie miejsca to w rhino zawsze jest lekki problem a tymbardziej im wieksze i mocniejsze zalamanie :) bo jak takie jak na tu przykladowej atrapie to ladnie wychodzi nawet G1 moze byc :) ale czym mocniej sie dwa surfy zalamują od siebie tym wiekszy problem choc w ST da sie to jakos zrobioc ale rhino kiepsko daje sobie rade brakuje tu czegos przy 2rail co ma wlasnie ST :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności