Skocz do zawartości

Zjazd do Wroclawia


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

lol bylo grzane winko wiec raz dwa by cie wyleczylo

p.s. tweety "chcesz dotknac moich rogow" :D

a chlosta bedzie przy pregierzu nastepnym razem ,aha i chcialem pozdrowic z tego miejsca ta mila dziewczyne ktoora nam zrobila zbiorowa fotke ;) (zenit rules)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

lol bylo grzane winko wiec raz dwa by cie wyleczylo

p.s. tweety "chcesz dotknac moich rogow" :D

a chlosta bedzie przy pregierzu nastepnym razem ,aha i chcialem pozdrowic z tego miejsca ta mila dziewczyne ktoora nam zrobila zbiorowa fotke ;) (zenit rules)

 

A nie pozdrowisz tych miłych panów którzy wymachiwali białymi flagami i śpiewali nasz hymn narodowy pod pręgierzem ? :D (już myśleliśmy że to całe forum się zebrało :D )

 

aa zapomniałem dodać: zgubiłem mój drukowany avatarek więc jakby ktoś znalazł to proszę o kontakt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha! nareszcie zbierze się śmietanka forumk max3d.pl: ja, rowr, vorek i reszta ;)

no dobra a tak na serio: jak 8 będzie tak samo jak 11.11.04 o 18:30 to0... ale liczę na to że tak nie będzie :)

PS: vorek: w PracOFni tez dają grzane winko ale bez goździków :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, niezły pomysł, mi generalnie pasuje każdy termin (no chyba że będę miał jakieś plany :) )

 

p.s. Są już fotki, ale niestety czekają w punkcie foto (miałem problemy z kartą i nie mogłem zapłacić :/ ) do końca tego tygodnia zamieszczę na fourum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ja jestem z wroclawia, 8 grudnia mowicie? chetnie wpadne mam cyfrowe wiec foty mozna porobic ;)) jeszcze moze zabiore ze 2 osoby na publiczne zlinczowanie chyba ze ktos woli sie wczesniej spotkac? np przyszla sobota, niedziela? 27, 28 listopada, anybody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie w firmie i tak obowiązuje angielski.

obrońcy języka się znaleźli

 

Posted earlier by KULKI cytuję: Barts mi pod 5.0 z updejtem na 5.1 chula az furczy.

 

edit no i drugi Miodek Salvator:cytuję:

shame on me :>

:) dopsz, jutro i pojutrze jestem w krakowie, ale dzisiaj coś wyskrobię (może) ;]

nielot, może dasz się namówić na little challange na organikę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadejszla wiekopomna chwila Oto dokumentacja foto :) z naszgo walnego (hehe) zgromadzenia we Wrocławiu z moim jakże błyskotliwym (hehehe) komentarzem :)

 

Z góry przepraszam za jakość zdjęć (zwłaszcza tych robionych bez lampy :)

 

10725.jpg

Jak na porządnych forumowiczów przystało na miejsce zajechaliśmy nową bryczką jeszcze z ciepłą z salonu (prowadził Tweety, jak widać dumny ze swojego autka :D

 

10726.jpg

Na miejscu (w klubie Altana :) ) każdy zajął się swoimi używkami i zaczęliśmy balangę :D (z lewej rowr z mega-mocnym trunkiem marki Lipton a z prawej Tweety z równie pysznym grzanym winkiem...

 

10727.jpg

...i nieco innymi używkami :D

 

10728.jpg

Mimo że nastrój dopisywał wszytkim, jak widać...

 

10729.jpg

nie da wszytkich skończyło się to dobrze...:D

 

10730.jpg

spotkaliśmy mroczne demony :)

 

10731.jpg

i diabła wcielonego :D

 

10732.jpg

a nawet jednego i drugiego naraz :)

 

10733.jpg

i o dziwo światło z lampy błsykowej go nie zabiło :D (tak, tak to ja :P )

 

10734.jpg

W drodze powrotnej napotakana dziewczyna zrobiła nam fotkę grupową :)

I mimo że była bardzo miła i bardzo ładna (pozdrawiamy :)) to zdjęcie zrobiła nieostre :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

496.jpg

A jako że ukradli nam samochód, przepiliśmy całą kasę a na następny dzień trzeba było brać się do roboty, postanowiliśmy skorzystać z desperackiej metody :D (Tweety w roli dobrego człowieka litującego się nad biednym grafikiem :D )

 

kartka.jpg

A to właśnie była karteczka którą rowr próbował sciągnąć naiwnych..znaczy dobrodusznych ludzi :D

 

I to tyle opowiastki, enjoy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol ufff dobrze ze wszystkie nie wyszly bo ojciec rydzyk by mi dal popalic :D

 

z racji zblizajacego sie kolejnego zlotu chcemy uzbierac troszke kasy na napoje ;) wiec chce wystawic na licytacje ta oto oryginalna i historyczna kartke ze zdjecia powyzej

 

 

CENA WYWOLAWCZA 5 zl.

 

kartka jest w stanie idealnym lezy wlasnie w moim skanerze po zlicytowaniu zostanie wyslana do nabywcy poczta dodatkowo postaramy sie zamiescic autografy naszej calej grupki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

humor nam dopisywał... najbardziej lubiliśmy rozmawiać o forum, forumowiczach i bardzo młodych moderatorach z zagranicznych forów ;)

po za tym pozdrawiamy miłą panią z pubu PracOFnia (rowr do tej pory nie dowiedział się co brała), miłą panią która zrobiła nam to nieostre zdjęcie (a mówią że tylko młodzież pije), miłego pana który śpiewał "hej sokoły" na rynku (wesołe jest życie staruszka) i miłych panów z łysymi czaszkami, śpiewający hymn na rynku, (nie pozwolili sobie zrobić zdjęcia i nie dali nam ulotki).

:D

to tyle

 

!!!do zobaczyska na następnym zlocie ludziska!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakbyście zrobili na śląsku a najlepiej w okolicach Tychów to ja bym przyjechał (wiecie mam 16 lat to mnie rodzice nie puszczą do Wrocławia) i napewno więcej by się takich znalazło bo dużo osób na forum jest z Tychów albo okolic:))))

pozdrawiam

gutek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności