Skocz do zawartości

Klolejny (III) zlot we Wrocławiu


tweety

Kiedy ma się odbyc Mega Zlot we Wrocławiu??  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy ma się odbyc Mega Zlot we Wrocławiu??

    • 9 lipca 2005
      4
    • 16 lipca 2005
      7


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej chłopaki :) wlasnie wrocilem... :D wroclaw zakorkowany, ciapongi opoznione no i teraz dotarlem dopiero :) impreza debesciarska! pozdrowienia of coz dla wszytkich którzy sie pojawili :D chlopaki byliscie da best!!! zdiencia juz za chwile zrzuce na komp i po chwili opublikuje...

Do tych którzy niebyli: żałujcie liudzie :P [widoku badyla jak tańczy do bębnów czy też kolesia który nas posądził że jesteśmy z partii parapolitycznej... normalnie priceless]

zaraz wrzucam fotki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslałem że ich troche więcej no ale nic... tu daje ciekawsze :P

 

dsci00052wa.jpg

Prawie pełna 'ekipa kryzys' :D z tego co pamiętam; w tym momencie tweety robił inne zdięcie a badyl pojawił się chwile później...

 

 

dsci00072jx.jpg

Piękne logo, malowane akrylami :D

 

dsci00086df.jpg

Długo zastanawiałem się jak nazwac to zdięcie... niech będzie 'kiepownik' ;) [to jeszcze w altanie... chyba...]

 

dsci00096dm.jpg

to juz pracoffnia... tutaj sie dopiero działo :)

 

Okejos jak sie okaże że jeszcze gdzieś jest reszta fotek :P to nie omieszkam zarzucić... narazie padam na pysk i ide spać... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym tylko dodać że na fotce zbiorowej licząc od lewej są: WToreK, kannu_, Asblaze, Vorek, mkk3a (siedzi pod logiem :) ) i Tobi_k

 

Moje fotki dam najszybciej jak tylko będę mógł :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra , wrzucać filmik...zapowiada się ciekawy ;)

chveti - z tym filmikiem to poczekacie sobie jeszcze troche. najpierw niech tobi_k nam go dostarczy na CD. :D

potem jeszcze montaż i dopiero wtedy możemy go pokazac. ale nie bójcie się. wypuścimy trailer. :]

 

edit:

Tweety został wkręcony ;]

taaa... wkręcac to ja a nie mnie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe po środku: koledzy po fachu

po lewej: mmmmmm :D

po prawej: swój ziom :D (w koszulce Dooma 3 :] )

 

Tweety -> widzę, że próba rzucenia palenia nie powiodla się :/ Ale spoko wierzę w Ciebie ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewie ktos przypadkiem jake sa losy materiału filmowego dokumentującego ten jakze wspaniały zlot :P w sumie to sie niepowieniem odzywac bo fotki które zrobiłem gdzieś w wiekszości wcieło :D no ale tak cicho zapytam cz jest gdzies moze ten materiał?! anyone?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, tobi_k gdzies zniknal i delektuje sie pewnie filmem w samotnosci ;)

Tobi_k - daj troche! :)

 

muhahaha :D może sprzedal kontrowersyjne materiały to 'faktu' albo na regionalną puścił :D ;)

no ale jakby kiedyś sie udało to fajnie by było to zobaczyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie ogłaszam, że ze względu na tok pewnego prowadzonego śledztwa pozostawiam sprawę bez komentarza :D

a tak na serio to tobi_k pisał mi na GG że nawet jeszcze nie zgrał filmu na kompa (to było jakiś tydzień albo dwa temu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Widze ze sie burza rozpetala na temat materialu filmowego:) Niestety mialem powazne problemy techniczne, a dokladniej brakowalo mi REMOTE WONDER do ATI i nie dzialalo zgrywanie. Do tego nalozyl sie brak neta (bylem czasem na modemie). Na szczescie problem minal bo kumpel mi sciagnal ten programik. Tylko ze teraz jestem w Niemczech (wracam 15.08) i nie bede jak mial dostarczyc materialu Tweetiemu. Przepraszam za zamieszanie.

BTW. Material jest wypas, szczegolnie opowiesci kto jakiego kompa mial na poczatku...:);):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW. Material jest wypas, szczegolnie opowiesci kto jakiego kompa mial na poczatku...:);):D

 

Dopiero jak o tym wspomniałeś to sobie przypomniałem. OMG! :D

a pamiętacie to: łejkoooom!!!

Batou: ach dziekuję, dziękuję! może zorganizowac wam też jakieś spotkanie w stolicy?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety -> oooooo ! Możecie mi w Olsztynie zorganizować ? Z chęcią wpadnę ;)

z tego co widziałem to aż 4 użytkowników jest z Olsztyna (w tym Christian Noir Stein, mieszka naprzeciwko kumpla :P), 2 się udziela (w tym Chrisitan i ja ;) ). No ale... gdzie dwóch lub więcej się zbiera w imieniu max3d ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności