Skocz do zawartości

Zlot max3d w Warszawie


Shogun 3D

Rekomendowane odpowiedzi

aaaaaaaaaahahahahahahaha

 

pokaz byl wypasiony , siedizelismy z Shogunem w pierwszym rzedzie

 

przyjechalem o 9:30

 

zadzwonilme do Falcoma i jakos tak odebrali mnie z Shogunem na przystanku PKS Stadion

 

OSTATNI raz biore ze sobą plecak na takie chodzenie po miescie , plecy mi odpadaly . na poczatku wszystko szlo sprawnie , spoznilismy sie 30 min do Kuciela , potem na Centralny tez sie spoznilismy (kurt - czekalismy jak by nie patrzec przy murku "płatnym studiom , nie!") . Pozniej ktos nas prowadzil (nie pamietam kto , wtedy napi...ły mnie plecy i myslalem tylko gdzie kupic nowe) do tej szkoly (chyba na około ale to szczegół ;]) .

 

W KONCU doszlismy jakos ,okazalo sie ze oczywiscie sie spoznilismy ale jeszcze nic sie nie zaczelo

 

co ja zrobilem ? oczywiscie szukalem na poczatku szatni zeby zostawic tam plecy , potem oczywiscie Sępienie od Tomka koszulek , sylikonów (nie tych , tych na ręke) no i jakies tam broszury

 

fakt , wzialem aparat ale jak sie zaczal pokaz to juz o nim nie myslalem i walnalem tylko pare zdjec z Splasha maxa 8 i jakies tam jeszcze ktore dam pozneij (mialem zalozonego Polara i jakos zapomnialem ze dziala on jak czesciowo szary filtr wydluzając migawke , i tak bylo cholernie ciemno zeby robic zdjecia a nie chcialem flashem kazdemu po patrzałkach strzelać)

 

po pokazie oczywiscie dluuuuga konwersacja z Tomkiem od Rupika , z resztą bardzo na luzie i chyba to byla najciekawsza czesc poza pokazem z calego dnia ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

spox:] koles z gitara rulez- widzilem go w TV i raz dalem mu w centrum cala zlotowe. [ ale ja jestem dobry dla ludzi, ehhhh ]

a poza tym,

1) moze by tak wawa spotykala sie co 2 tygodnie na ploty :P ?

2) zlot ogolnopolski to jest wyzwanie! z 50 osob w ....stolicy najlepiej,,,, nie ma to tamto, stolica to najlepsze miejsce - jest wiele argumentow, ale najlepszy jest taki, ze nie musialbym nigdzie jechac :P.

a na serio to m.in dlatego krol x przeniosl ja z krk do wawy> jest na srodku i kazdy ma "blisko"

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, zaraz znowu się zacznie manifestowanie lokalnych patriotyzmów ;)

 

A zloty ogólnopolskie to przecież zawsze są (znaczy przy okazji każdego zlotu) Przecież zawsze może wpaść kto chce i nikt nikogo nie wypędza (tylko nie zawsze się chce jechać taki kawał). Ja bym się zastanowił nad jakimś zlotem z noclegiem, jeżeli ktoś ma warunki (jakąś działeczkę poza miastem) Zrobiło by się grila itp. No ale to napewno najwcześniej za kilka miesięcy jak zima zelżeje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zelżeje? Ziomuś, takiś gieroj? Ja nie ruszam się z domu na łono przyrody bez pewnosci, ze na termometrze jest 20 st C.

Ale pomysł z działka mi sie podoba. Podejrzewam też, że trzeba by wybrać geometrycznie najbardziej centralny region polski. Moze to być Wawa lub Poznań. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności