Skocz do zawartości

2 Nietypowe spotkanie userów max3d.pl w Gliwicach!


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 315
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Panowie , SUPER :) Grało się fajnie przez zaparowane szybki ;)...tweety czarował solniczką do pieprzenia ;> Zdjęć zarzuci pikSar , filmów chyba też ;) Mina kobiety gdy wchodziliśmy do restauracji w 20 była przednia xD.

Dziękujemy za foty pani fotograf :)

 

Pozdrawiam! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Wszystkim!

Z mokrymi (od ok. godziny 15) skarpetkami wreszcie dotarłam do domu :)

 

Fotki (sztuk... 300? :p ) są już zgrane i posiada je PikSar.

Jak wróci do domu to pewnie co nieco wrzuci :)

Dziękuję za całkiem fajny dzień

(a szczególnie Pociesznemu za... "trzydziestkę trójkę" :D ).

 

PikSara proszę o jak najszybsze usunięcie fotek z królikiem (itp.) :p

 

 

pozdrawiam wszystkich razem i każdego z osobna.

Pani fotograf :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chciał króliczka ?

ze względu na perwersyjny przekaz poniższych zdjęć, w porozumieniu z MSWiA usunięto informacje na podstawie których możnaby rozpoznać osoby biorące udział w niżej przedstawionej "innej" czynności.

Szczególnie brano pod uwage dobro króliczka i jego rodziny

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c7qfykhsgvrdntcu.html

c7qfykhsgvrdntcum.jpg

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/uzjei8d7x1f14e9x.html

uzjei8d7x1f14e9xm.jpg

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8gysoflb42iu69go.html

8gysoflb42iu69gom.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas posiedzenia w knajpie po walce miał miejsce mały modeling/rendering contest majacy ostatecznie odpowiedzieć który renderer jest lepszy i tak zmierzyły sie mental, vray i maxwell, obiektem referencyjnym była solniczka restauracyjna sztuk jeden o kształcie anatomicznym.

 

3. miejsce zajął Vray - modelował/oświetlał Chveti :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/z8qv2y7fk2b9t0k3.html

z8qv2y7fk2b9t0k3m.jpg

 

2. miejsce zajął Mental - modelował/oświetlał Tweety, Chveti przeszkadał, AG próbował wyrwać Tweetiemu laptopa :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/y02tzinz1j1rb0dr.html

y02tzinz1j1rb0drm.jpg

 

1. miejsce - Maxwell - modelowałem i oświetlałem ja.

Przepraszam za słabe tekstury ale robione było na szybko.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/klxkdlva3vcno84v.html

klxkdlva3vcno84vm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Barcisz--> na trzeciej focie wiem kto jest ten ktory wystawil tylnia czesc ciala to RA(nie poznajesz glanow) :D i na pierwszym planie to piksar, pana za piksarem nie poznaje za malo czynnikowrozpoznawczych :)

 

chveti--> hehe ona(pani kelnerka) pierw myslala ze bedzie z try osoby(gdyz tyle poszlo na rozeznanie) a pozniej jak taka banda weszla to heheh zalamka ;)

 

bylo super!!

najlepszy byl AG jak szedl do "wc" od sciany do sciany buhahahha dla takiego widoku warto bylo przyjechac :D

pikSar--> cos krecisz z tymi renderami :)............. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, juz miałem zacząć wrzucać foty, patrze, a one juz są :)

Było super, nic tylko zbierac kase i spotkac sie znowu, może być nawet we Wrocku.

 

PikSar--> Fajnie ci solniczka wyszła, ale z materiałami mogłes się lepiej postarać. Widze za to ze zdobyłeś mape HDRI pizzeri z Gliwickiego rynku :-P

PS: Marysia cie zabije za foty królika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe. to ja w takim razie słów kilka napiszę:

 

wylądowaliśmy (ja mkk3a i nielot) ok 11:40 w Gliwicach skąd zręcznie zostaliśmy porwani przez resztę która już grzecznie na nasz przyjazd czekała.

Udaliśmy się do "rynku" może to za duże słowo na określenie placyku 5x5m ;)

Gadając o pierdołach i podziwiając widoki, zjedliśmy pizzę, zdobylismy referki kubeczka, solniczki i wnętrza restauracji.

 

Fragment z transportem na poligon (a raczej z zamieszaniem) litościwie przemilczę, bo chveti załapie deprechę ;)

Na miejscu (strasznym zadupiu) organizator już skrzętnie przygotowywał markery, maski i kombinezony. Wbiliśmy się więc w te "smokingi" i z nudą na twarzy wysłuchaliśmy kazania organizatora dotyczącego obsługi sprzętu (pff... my nie na takich rzeczach się znamy ;) ) czy BHP.

Krótki podpisik, ostatni pożegnalny telefon do rodziny i na poligon! Organizator zapewnił nam masę fajnych scenariuszy więc nie nudziło nam się. Co ok 10min nastepowała zamiana scenariusza więc nawet jak ktoś dostał kulkę zaraz na początku nie stał zbyt długo na siąpiącym deszczu.

 

Hmm... pogoda? fatality hardcore!! deszcz zgromadził się w jamach i zagłebieniach gruntu. deszcz ściekał za kombinezon i zalewał maskę. Z tą maską to niestety nie najlepszy pomysł: powietrze było zimne, my spoceni i cała szybka od wewnątrz zaczęła prować. Liczne zabiegi jakimi poddawaliśmy te maski na nic się zdały: moczenie w wodzie, plucie i rozmazywanie, preparat do okulraów tylko na krótko poprawiały widoczność. Dochodziło do tego, że nie byliśmy pewni czy strzelamy do kogoś z przeciwnej czy z naszej drużyny :D

Okazuje się, że PAINTBALL NIE BOLI! bowiem po całym meczu oberwałem jakieś 3 razy i pomijając silnym ból po seri prosto w nogę (w napięty mięsień udowy) nie było to nic strasznego.

 

Ilość kulek okazała się być przewidziana na ok 2h strzelania. Ja i Piksar dokupiliśmy jeszcze po 100szt (20zł) ale pod koniec każdy był już tak zmęczony, że marzył o zimnym browarku w ręce i miękkiej sofie w pubie.

 

Na koniec przyszło nam tylko rozegrać dwa deatchmach'e pomiędzy osobami które miały kulki i po tym wskoczyliśmy w zwykłe ciuchy i

pojechaliśmy do rynku.

Tam pożegnaliśmy Barcisza i jego dwóch kumpli, którzy zwinęli się do Wrocka. My zaś zostaliśmy w rynku a ściślej w Hemingway'u.

Pubik okazał się dość przytulnym miejscem (good choice AG) z miękkimi sofami i przytłumioną muzyką. Kiedy już każdy zagłebił się w sofie i powoli przysypiał, Piksar zrobił rzecz straszliwą! Wyjął laptopa i go włączył. Towarzycho od razy poweselało. Obejrzeliśmy jeszcze gorące zdjęcia z poligonu i całkiem nie przewidzianie prywatne zdjęcie naszej pani fotograf (zwłaszcza z króliczkiem) :D

Okazało się (zboczeńcy!), że Piksar ma tam maxa8. Nie wiem ktpo rzucił pomysłem, lecz jak wróciłem to już shalivan (?) rzeźbił splajnem solniczkę :]

Laptop dostał się chvetiemu, który już odpalił vraya (raz po raz mrucząc: "ku*wa! co za myszka!") i próbował renderować w tym niezbyt udanym pluginie renderującym :]

Kiedy, już wyrenderował, przejąłem machinę i już po chwilil ekran zaświecił pieknym mentalowskim renderem. Pomimo tego, że AG targał mi laptopa, pomimo tego, że chveti z premedytacją naciskał F1 udało mi się wyrednerować solniczkę :]

Po tych "zabawach" (lol) stwierdziliśmy, że już późno a jeszcze nas czeka dłuuuga droga do wro. POżegnaliśmy się więc. Rozdaliśmy okazjonalnie sobie autgrafy, nastapiła wymiana wizytówek i ruszyliśmy w drogę powrotną.

 

Pozdrowienia dla wszystkich których ustrzeliłem i dla tych co mnie ustrzelili :D

 

>

 

 

[edit]

 

zapraszmy już za dwa miesiące do wrocka (albo znowu do Gliwic) na mecz rewanżowy w paintball'a.

kto nie był ma szansę. nawet nie wiecie jakie to fajne uczucie postrzelać do uciekającego AG :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. miejsce zajął Mental - modelował/oświetlał Tweety, Chveti przeszkadał, AG próbował wyrwać Tweetiemu laptopa :

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/y02tzinz1j1rb0dr.html

y02tzinz1j1rb0drm.jpg

Model jest mój :>

 

A ja nie naciskałem F1 jak w podanej wresji przez świadka tweety tylko on przycisk po którym wyskakiwało okno 'reference' ;] Oj ktoś tu coś kręci a wszyscy chcą mnie wrobić :D

 

>>

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, ja jestem kolo Lis`a, a gosc nade mna to moj driver spoza forum :-)

Proponuje juz teraz zacza zbierac kase na Wroclaw, zeby kazdy mogl po 400 kulek wziasc :) Na Wroclaw sie lepiej przygotuje i zrobie takie dabomb ze caly poligon zadymimy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje juz teraz zacza zbierac kase na Wroclaw, zeby kazdy mogl po 400 kulek wziasc :) Na Wroclaw sie lepiej przygotuje i zrobie takie dabomb ze caly poligon zadymimy :]

 

Ja wezme 5 razy tyle co chveti :)

Jak nam nie będą parowały szyby w maskach to koniecznie trzeba dymić :)

 

[edit]

 

jak nie roz..... biore kompa ze złości i uda mi sie gdzies wrzucic te foty do niezwłocznie wrzuce linka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... jeśli wypali z paintballem we wrocku to może byc ciekawie :]

 

teren w Szklarach:

 

dscf00102cf.jpg

 

75np1gup1zjuhnir.jpg

 

4ntnddszvprpcdv1.jpg

 

jest to typowy obiekt zurbanizowany. czas walki może być szybka - jeśli druzyny idą na całość i nawalają do siebie całymi seriami, albo długa jeśli preferuje się defesnywę - przeciwnik zmuszony jest do przeczesywania ruin zaś my skradamy się za budynkami cichutko eliminując kolejnych wrogów ;)

 

z dojazdem może być lekki kłopot, ale powinniśmy jakoś wybrnąć (organizator gwarantuje dojazd w promieniu 150km od siedziby firmy za darmo).

 

1lu9ybe2xnzsxexo.gif

 

cena za zabawę:

50zł (marker, maska, moro, 150kulek)

wiem, że 150 kuleczek to malutko, ale mam diabelski plan zakupu na allegro kulek (500szt za 38zł) i dosypywania do komory w trakcie zabawy ;]

 

to tyle. jakby ktoś znał też lepsze tereny, albo lepszą firmę we wro to piszcie mi na PM'a. za dwa miechy trzeba by zrobić rewanż :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teren super

 

Zwabmy podstępem jakiegoś moderatora.

I wprowadzimy punktacje. Zwykły przeciwnik trafiony 1 pkt, moderator 5 pkt.

Osoba mająca na koniec najmniej punktów stawia browar.

 

PS. zostały dwie osoby nie opisane na zdjęciu HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslałem właśnie początek do połowy lipca. patrząc w kalendarz myślę, że 1, 8, 15, 22 lipca. któryś z tych terminów. jak tylko skontaktuję się z organizatorami i dowiem czegoś więcej, założe nowy topic i tam podam wszelkie info o terminach, cenach etc.

być może firma w której pracuję dałaby się skusić na taki meczyk, mielibyśmy więc niższą cenę za sporą grupę graczy.

 

Pozdrawiam

 

[++]

Piksar: poprawiłem trochę sposób podpisywania: czerwona czcionka na tle zielonych drzew za bardzo kłuła w oczy :D

 

abs8b9gtixzjrhxp.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności