Skocz do zawartości

Usuwanie wątków


owca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak! „Dalej jazda do roboty … jeba…e nieroby”

twórzmy CG dawajmy dobry przykład…

każdą kolejną pracą podnośmy poziom forum …

zjednoczeni w sile stworzymy wielką.. renomę tego vortalu

Hooo!!

 

Co paliles i dlaczego beze mnie?! xD

 

Knysha -> o tak! o sygnaturach to już nie wspomnę ;)

Starszy sikawkowy melduje sie na posterunku! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadźmy dyktaturę adminów i modów … schowajmy postcount … (przynajmniej na jakiś czas)

Przydało by się trochę stanowczości modów.. niech walą bany (tylko niech mówią za co …leru;) ) ja np. lubię dostawać bany :] jest tyle czasu wolnego…heh

 

A zobaczycie.. jak zmaleje ilość postów zwłaszcza w wolnych dyskusjach.

 

Reputation bym zostawił.. ale serio trzeba by tępić te texty wymuszające .

 

A tak poza tym , takich tematów już trochę było.. :/ i czy jest sens jeszcze raz to wszystko powtarzać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo nie wiem kto zwraca w ogole uwage na ilosc postow e/w wage pod awatarem ? rozumiem ze to bylo fajne na poczatku ale teraz juz jest stare;) po 2gie reputacja nic nie daje wiec mysle ze ona nie jest jakos sztucznie podzywzszana , posty tak samo mam ochote podyskutowac porozmawiac to to robie i nie wazne czy bedzie licznik czy nie :)

 

Po 2gie ostatnio malo ludzi na forum przebywa, szkola itp i serio jest troche biednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem za nowymi modkami. tak ze 2 powinno wystarczyć.

Wogóle powinno się usunąć reputację i Postcounta.

 

I więcej czujności ze strony modków. Pozdrawiam!

 

Pozatym coniektórzy na tym forum rozdają negatywu za niewiedzę innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak postcounta można by zastąpić "szybszym" linkiem do czyichś postów/wątków

jeżeli ktoś np. krytykuje dobrą pracę, nie podając argumentów - można sprawdzić, czy każdy jego post tak nie wygląda

 

link do wątków pozwalałby określić, czy ktoś jest początkującym czy nie i dostosować rady do jego poziomu (w pewnym zakresie oczywiście, nie każdy tu wszystkie swoje prace wrzuca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem ten wątek do tej pory - na 63 posty poszło 22 które dla mnie stanowią spam i nie mają nic wspólnego z tematem, pomijając pytania odnośnie faq itp ale dotyczy to forum więc tego nie wliczałem - gdyby wliczyć pytania nie związane z tematem jak liczba postów na strone , faq itp to wychodzi coś koło połowy wątku do wywalenia.

 

I teraz tak -moderatorów ilu jest każdy wie - ja jestem codziennie na forum około 1.5 godziny - i ten cały spam naprawde widać - to nie kwestia obijania się tylko wyrozumiałości - przyjmując że dla starych userów forum (pomijając noobików) zaostrzymy regułe banowania - spam = 1dn ban to chciał bym to widzieć w akcji.

 

Około 20 osób dostało by bany z miejsca za ten wątek - a co dopiero o gadać o innych działach.

 

Przydało by się trochę stanowczości modów.. niech walą bany (tylko niech mówią za co …leru;) ) ja np. lubię dostawać bany :] jest tyle czasu wolnego…heh

 

patrząc na to co się dzieje ostatnio na forum (gdzie są wszyscy) można zacząć ścigać za spamowanie i zobaczyć co z tego wyjdzie i czy nie odechce się wam po tygodniu - więc następuje co teraz napize - z mojej strony każdy user którego znam tj który wiem że jest na forum dłuższy okres czasu i który bierze bierny udział na łamach forum znając zasady regulaminu dot. spamowania będzie 'nagradzany' banem w miarę możliwośći.

 

Jak zaczniecie teraz przegądać wątki to patrzcie na custom user title innych userów powinien się zmienić ;)

 

Aha - postcount i reputation musi zostać i nie oftopujcie bo to nie ma nic wspolnego z tematem - takie coś też będzie tępione.

 

A więc to było oficjalne orędzie do narodu dot zmian jakie nastąpią żeby nie było potem żali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie - dlaczego ? bo wiadomo że nie zredukuje się nigdy do zera liczby spamu ale można go ograniczyć - wiadomo nie damy Illy'mu bana tylko dlatego że nie będzie w poście czegoś dot danego tematu - ale np głupi wątek założony przez nowego usera a potem 100 głupich odpowiedzi to już naginanie zasad. Tak samo jak powstanie ogromy offtopic bo ktos coś powiedział nie związanego z tematem i powstały juz 2 strony - wtedy będą nagrody :) ale jak ktos spyta w czyims wątku gdzie pobrał teksture która ma na swojej stronie to juz raczej przegieciem byłoby banowanie go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moze tu wtrace cos powiazanego z tematem!:P...moze zrobic taki jeden "kosz" w ktorym beda posty usuwane przez moderów....wtedy nikt nie obrazi sie ze jego post zostal wywalony na zbity pysk i nie moze go znalesc....w "koszu" posty beda automatycznie kasowane co np. tydizen!!

 

BTW:....wczoraj zostalem zbanowany...nie bylo to miłe!;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzyby ...nieraz tylko te "odjazdowe"! a kosz mialby na celu nie utrudnianie szukania watku ktory myslimy ze jest a go nei ma!! w galeriach i tp by nie bylo smieci a tam temat zamkniety by sobie lezal i by sobie zniknoł za pare dni!! Jezeli rozwazyliscie moja propozycje...to prosze o reputacje! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech...wy moje małe psycholożkowie!:) tak...to byla irobnia...dlatego na końcu było;) dla mnie reputacji moglo by nie byc bo i tak nic to nie daje!! no chyba ze zrobic cos w stylu punktacji na forum elektrody ze za kazdy sciagniety plik trzeba miec iles tam punktów albo zeby wejsc do jakiegos działu!!no ale wydaje mi sie ze to juz sprawa na inny wątek!:)

 

hcpiter3d...chill!:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności