Skocz do zawartości

Autodesk 3ds Max 9 & Autodesk Maya 8 Roadshow 2006


adek

Rekomendowane odpowiedzi

No, Wrocław wrócił cały i zdrowy

 

podsumowując - zdobyto na terenie Warszawy :

 

11 koszulek z logo Autodesk (5 rozmiar S, 6 rozmiar M)

7 zestawów USB

8 kołonotatników

12 kg prospektów i folderów

krzesło z sali konferencyjnej na którym siedział gośc od 3dsmax9 - bez logo

6 butelek napoju

iPod jedna sztuka - przepraszam jedną z osób które wylosowały iPoda za to że w pudełku zamiast iPoda był długopis i dwa kapsle.

 

mission accomplished

Panie Prezesie melduję wykonanie zadania !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 241
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nic nowego w Max9 ? :D wy chyba (tak jak my) spaliście na pierwszych słowach.

 

Gdy gość pokazał 2 mln poly które w normalnym shaded obraca sie z 90 FPS a potem włączył edged faces i jeszcze nastepnie wireframe i nadal bylo 90 FPS to bylo zwycięstwo na miare (prosze sobie coś tu wstawić, mi sie nie chce). Naprawde masa różnych rzeczy i w tym najważniejsze w pełni akcelerowane hardware`owo wyświetlanie wireframe we wszystkich widokach.

 

Pozatym przejscie na 64 bity to juz też pewien krok który wyznaczy standard w dziedzinie potęgi tego oprogramowania, oglądając scene z 20 mln poly i zapewnieniach że w przygotowaniu jest jeszcze dalsza część miasta (bo scena przedstawiała Londyn jak pamiętam) która razem z poprzednią bedzie liczyła 200 mln poly. W każdym razie jedno z najwiekszych badziejstw maxa zostało rozwiązane, szybkość UI.

 

A my z kome oczywiście olaliśmy sobie wiekszość prezentacji i kompletnie nic nie robiliśmy oprocz spania i spania w samochodzie.

 

Przepraszam też wszystkich że tak zniknąłem bez pożegnania ale zależało mi na wyjechaniu z warszawy jeszcze za dnia (czyt. prowizoryczne słońce). Zwłaszcza że kompletnie jej nie znam a za poruszanie się po niej odpowiedzialni są ludzie na skrzyżowaniach ktorych pytam czy to aby Droga krajowa 61 ;]

 

Był ofajnie choć szkoda że wszystko to tak męcząco wyszło, z resztą wyjechalem o 4 nad ranem a przyjechalem dopiero teraz. 22 godz. na nogach też robią swoje z czego większość spędzona za kółkiem.

 

aha, no i ktoś nas wymazał ale udało mi się na szybko to odtworzyć.

 

grupapodpisanakopiald3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no impra była spoko xD

 

Zdjęcie wyszło elegancko xD No leru mine to Ty strzeliłeś na tej focie z pizzą xD

 

Wracając do imprezy... Może ktoś pisał, nie czytałem, ale było to na prawde elegancko wykonane. Jedzonko mniam, soczków pod dostatkiem (chociaż nie wiem, kto opróżnił ostatnie piętnaście naraz z lodówy xD ). Pozdro 4 4LL ;) Robimy zlot ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klika fotek :)

 

Najpierw droga do Wrocławiaków do Warszawy, fotki robione podczas postoju Gdzieśtampośrodkupolski

 

12.jpg

 

13.jpg

 

14.jpg

 

teraz już na miejscu

 

spotkanie z Shogunem ;)

10.jpg

 

i z Kurtem (bał się obiektywu jakbym chciał do niego strzelać ;) )

4.jpg

 

A teraz juz z częsci przed-pokazowej (z samego wykłądu fotki ma tweety)

 

11.jpg

 

2.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

 

9.jpg

 

8.jpg

 

3.jpg

 

 

A tu nasi wielcy nieobecni czyli Kome i Marcin ;)

1.jpg

 

i przygotowanie do foty zbiorowej (wersja interior) ;)

15.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

ja dopiero wróciłem (czwartek, 12 pazdz, godz 23.00).

Było fajnie.

Pokaz maxa nie zachwycił - bylismy strasznie zmeczeni ( ja ponad dobe na nogach).

Ludzie fajni jak zwykle. Czesc widzialem po raz pierwszy (też fajni).

Ktoś mnie chyba z kimś pomylił, bo jak sie przedstawiłem to sie zapytał czy ":to ja tak ludzi na forum "jade" " . Nie, to nie ja ! :)

Max byłreklamowany jako stabilny soft . Okazal sie przewidywalny - jak to miewał w zwyczaju w poprzednich wersjach : wysypal sie i chcial wysylac info do autodesku.

Pan prowadzący nie wysyłał - pewnie dlatego, że sam byłz autodesku i zgłosi to osobiście w centrali :D.

Motionbuilder : rewelacja.

 

..:::EDIT ::...

aaa, i jeszcze jedno - widzieliście jak świecą logosy na koszulkach , gdy sie robi zdjęcie z lampą ? :D

Koszulke mam za małą :( - moze ktos ma M i chce za to S ?

Pozdrówka dla wszystkich. Ja ledwo zyje, ale jestem zadowolony. A w sobote chyba cos we wrocku sie szykuje :).

No i wiedziałem ze sie Wam spodobają zdjecia, ktore robiłem jedzacemu Leremu :D (super aparacikiem Pixara).

pozdrawiam .

acha, no i ciekawa jest nowa polityka autodesku odnośnie monitorowania for dyskusyjnych....oj ciekawa.... bardzo :)

pozdrawiam i zyczepowodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

o fak kome i marcin jak blizniacy :D

marcin hmm wydawalo mi sie ze inaczej wygladasz, serio nigdy bym cie nie poznal choc kiedys widzialem twoje zdjecie

czyzbys przytyl...za duzo zlecen ;)[joke]

musialobyc zajefajnie!!

zaluje ze minie nie bylo ale i tak niebyloby miejsca w furze piksara ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus :)

OKO - same wyklady były jakieś męczące - ja z wiekszości zrezygnowałem.

To nie wina Rupika - z Ich strony bylo wszystko OK, starali sie ludzie - i tu wielkie podziękowania i gratulacje - bo to spora operacja logistyczna.

Cośzłego było chyba w tym pomieszczeniu - moze brak klimatyzacji, brak cyrkulacji powietrza- nie wiem co dokładnie .

Super było wszystko co sie działo w około. :) . Ludzie, kawa, kawa, :)

Problemem było troche to , ze witałes sie z masą ludzi , których zna sie z forum - i za chwile nie pamietasz kto jest kto. Pewnie avatary na koszulkach dużo by pomogły. Tyle dobrego , że sporo ludzi juz znałem w realu ze spotkań wrocławskich. (najblizsze juz jutro).

Mi niestety padła bateria w aparacie podczas jazdy (od zimna). I zrobiłem tylko kilka zdjęć - potem wrzuce.

Graficy to fajni ludzie :)

pozdrawiam i życze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja miałem wielką przyjemność poznania PAINbringer'a i to w jaki sposób:P

 

a tu filmik z pokazu mayi sory, że tak późno ale nie miałem netu:)

 

http://rapidshare.de/files/37240342/100_1877.part1.rar.html

http://rapidshare.de/files/37245701/100_1877.part2.rar.html

http://rapidshare.de/files/37251832/100_1877.part3.rar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności