Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Jeep Willys


Badyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

patrzylem, damusTo patrzylem, patrzylem i patrzylem :)

 

mentall... hehe ciemna strona mocy, "przeeeejdz na meeentaaalllla". ja po prostu nie czaje w tym mentallu wogle nawet shaderow. gdybym wiedzial chcociaz gdzie wrzucic teksture albo cos ustawic to by bylo dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm pisze tego posta drugi raz wiec nie bede sie juz silil...

po pierwsze dzieki dzieki :)

cala hece z v-rayem wywolala rama fotela pasazera..

ochudzony o paredziesiat tysiecy poly, z nowa podloga (nowa jakosc w przystepnej cenie) i wogole rozowo-fioletowy ! :)

specjalnie dla Freedom Fightera:

w8sa4.th.jpg

i la siata:

siatanp4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra o rozowym juz nie mowmy... :) (choc mialem przez chwile rozowe podloze dac :>)

 

kurcze.. MF wyskoczyl z takim williskiem, ze wstyd sie juz tu pokazywac.. no najwyzej :)

poczatek tekstur, powidzcie czy w dobra strone ide, poki jeszcze za duzo sie nie napocilem ;)

aha, na bokach maski powinny byc numery, juz sa, ale do zobaczenia dopiero na nastepnym upie

pozdro!

w10qu0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest sens? Można to proceduralnie załatwić + decal na napisy, gwiazde itp. Chociaż ja oczywiście zawsze wspieram maniakalne rozwiązania ;). Z niecierpliwością czekam na jeepka w pełnym malowaniu. Pozdro i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyciemniana szyba to najnowszy lansik z frontu afrykanskiego :D

tak naprawde to jakies odbicia sie tam odbijaja i sa odbite.

 

a co do opon - to nie slucham opini ludzi, ktorzy w takiej pogardzie maja ortografie! :)

no, a powaznie to powiedzmy, ze bieznik jest bardzo zuzyty... wiem, ze wszyscy patrza na oponki z Willysa MF i sa inne. no wiec moje to sa te same (:P) tylko 3 lata i dwa fronty pozniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hir aj goł egejn jak to steka mandaryna.

 

dzieki dziewczyny, milo, ze sie podoba. bieznik taki zostanie, bo mi sie tak podoba hehe :) co myslicie o takich oponkach? ten blotnik juz jest poprawiony. nie bede robil nowych opon, ale zrobie az to nowe fotele. do zmapowania jeszcze najwieksza czesc, karoseria czyli. wogole... mam pomysl na scenke, w ktorej polowy detali nie bedzie widac, a srodka i tylu to na pewno, no ale co tam :) bleh, w sumie to i dobrze bo jak patrze na ta kierownice to nie moge... :P

aha, ma ktos moze pod reka sposobik jak zrobic swiatlo odblaskowe?

w12jb1.jpg

w13jm4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieżnik jest dobry jak na 3 lata i 2 fronty ale ten na kole zapasowym nie bardzo, chyba ze było używane według mnie powinien być mniej wyjeżdżony. Ale to jest nieważne, całość jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też podejrzewam, że to wina hdri.. ale jak temu zapobiec?.. każda szyba to 2x plane - chciałem zrobić mapy brudu z przodu i tyłu.

 

z kolorkiem jeszcze pokombinuje - kliment nakazuje i karci :D:D a co do scenerii, to nie będę jeszcze nic pisał, bo a nóż nie wypali i bedzie tylko shame on me :)

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wycieraczki byly krzywo :P chyba uporalem sie z szyba, chyba uporalem sie z oswietleniem (pochmurne popoludnie) i wogole uporalem sie chyba z Willysem :D

myslalem juz nad scenka, w ktora go wsadze.. wiec ogolnie bedzie to kawalek kamienicy z ulica i chodnikiem. brzydki jesienny dzien kampanii w normadii. no i dżipek zaparkowany przed wejsciem do budynku. juz rozgladalem sie za fotami budynkow, choc moze wykorzystam jakas zabytkowa kamienice wrocławska. jeszcze bede myslal, nie spieszy sie mi ;)

pozdro!

w17oq4.jpg

w18ws7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki krzyhhh :)

 

to 2/3 to jest pewnie jakies oznaczenie przynaleznosci do czegostam :) ogolnie pojazd jest w malowaniu i oznakowaniu 1. Batalionu 1. Polskiej Samodzielnej Brygady Spadochronowej z okresu operacji "Market Garden" w Holandii, wrzesień 1944r. na rysunkach ma tabliczke z 2/3 to i ja taka zrobilem :) pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności