Skocz do zawartości

[SSAT]: You're not going anywhere today!


Rekomendowane odpowiedzi

Koniec z tym:) oficjanie wrzucam wersję finalną, dlaczego już niec nie będę zmieniał - dwa posty wyżej. Dziękuję wszystkim za komentarze, krytykę i pomoc. Strzelajcie dalej, mi już się skończyła amunicja.

 

You're not going anywhere today

 

tv_small2.jpg

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Koniec ostateczny, w sumie dużo się nie zmieniło, ale mam nadzieje, że jednak na lepsze:)

 

You're not going anywhere today

 

Ogólnym pomysłem na pracę miało być pokazanie zniewolenia telewizją - niemożliwością oderwania się od niej, nagła awaria może już tylko pogorszyć sytuację.

Praca przeszła spore zmiany od pierwszej koncepcji - od nieco humorystycznego ujęcia do kierunku bardziej abstrakcyjnego i mrocznego.

 

The general idea of this work was to show the enslavement by television - unability to break away, a sudden breakdown can only make things worse.

The work has undergone some changes since first concept - from quite humorous into more abstract and dim image.

 

tv_small.jpg

 

HI-RES

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczki nadal za male, jesli nie bedzie nic wiecej to lepiej jakbys popracowal nad skora tak aby wygladalo w miare realistycznie badz jak tam chcesz, teraz nie wyglada to dobrze :(

Lepiej napisz od fikolka lub popros go o rade co do renderu skory, jego skin wyglada naprawde dobrze:) pomysl na scene naprawde dobry takze powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności