Skocz do zawartości

speed painting


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Serio, mam wrazenie, ze Ty uzywasz zlego okraglaka. Swojego czasu tez myslalem, ze to hard round 19 ale jednak nie. Trzeba tam wlaczyc obie other dynamics na nacisk piora, minimalny rozmiar dac na 70% i wlaczyc opcje smoothing a spacing tak jakos na 10%.

 

 

attachment.php?attachmentid=806194&stc=1&d=1255893964

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sbt77: dzieki

fajne te envirosy, przydaloby sie mocniej wyroznic jakis element z tla

serio: pani w deszczu bardzo fajna

remanent: piekny spid

 

dluzszy spidzior ok 4 godzin w klimatach stalkerowych

stalkerwu.jpg

 

okna na 1 bloku to fota

 

i rozpoczeta barbarzynska baba:

barbarianka.jpg

Edytowane przez Łukasz Jaskólski
1 obrazek za jasny byl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladniusieee obrazeczki panowie :)

bedyk powalcz z kolorami wiecej...za malo ich na Twoich pracach... skore mozesz wzbogacic roznosciami..np.jakims fioletem..czerwienia....kombinuj...

ahteg: na bieli to najawieksze cwaniaki maluja....ale fajnie juz wyciagasz bryle..np,na tym autoportretunku...

joel..ladny phone

takie nic specjalnego..mazanka :

ooooszlagbytotrafil.jpg

Edytowane przez leszek_lenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadeka.jpg

 

 

@ Post z Dolu, zaiste masz racje ale to bylo robione pozno w nocy po 3 piwach i po prostu cialem sobie cokolwiek mazniac przed snem, oczy same sie zamykaly.

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander : ta Twoja okladka kolrystycznie zajebista..ten zmobiak wszystko ukierunkowuje w dobra strone...natomiast w kwestii typografii pozostawia wiele do zyczenie...za bardzo wszystko nie trzyma sie kupy...stosujesz strasznie karciany uklad dla tych napisow...dajesz tez kilka fontow...kogel mogel sie robi...wszystko staje sie nieczytellne...poza tym nie wiem co tam jest najwazniejsze..zazwyczaj na pierwsze skrzypce daje sie jakis konkretne haslo "np.GRYPA ZABIJA"

to przyciaga...o kurde :D teraz doczytalem ze typografia nie Twoja :D...ale juz nie kasuje..

icecold: tak na moje oko fajny sie wydaje..ale malo czuc bryle..i troche te kreski chaosem zalatuja..moze sprobuj gdy je stawiasz nie utrzymywac ciaglosci..znaczy sie stawiasz jedno odrywasz piorko i stawiasz nastepna...bo z tego co widze to strasznie sie wydaje z jednego pociagniecia wszystko..zwlaszcza te ukosne...a no i mozesz sprobowac z swiatlem sie pobawic..np.tam gdzie masz ciemna czesc podswietlic z tylu czyms konkretnym..a tam gdzie jasniej czyms ciemnym itd.

eliyy.jpg

Edytowane przez leszek_lenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast w kwestii typografii pozostawia wiele do zyczenie...za bardzo wszystko nie trzyma sie kupy..(...)..o kurde :D teraz doczytalem ze typografia nie Twoja :D

No dokladnie, wg mnie tez typografia slaba, troche lepiej sie to w wersji drukowanej ogląda, nie razi tak. Ja nie mialem wplywu na ten element i wole sie im tam do roboty nie wtracac. Jak pismo sie utrzyma na rynku to sami stopniowo poprawia jakość składu.

 

W Twojej pracy swietną robote odwala ta fakturka a'la dykta, sprytnie wyostrza plame w obrazie i calosc zaczyna fajnie grac

 

Tlaloc: ta ostatnia pani swietna. Moze tylko zacienioną stronę sukni moglbys uszlachetnic troche zywszym kolorystycznie cieniem, bo teraz mamy tam odmiane zaczernienia.

 

Nie mam nic do wrzucenia pod reka, wiec daje szkic tuszem do odprysku na płytce metalowej.

10-2009-032.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności