Skocz do zawartości

Teczka 2d - Koniu Sketchbook


Koniu

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, kurde :). Dawno mnie tu nie było. Tzn. byłem ale teczki nie updatowałem. Może troche prac wrzuce ( wszystkie komercyjne - stety lub niestety ).

Na początek pan paul farma. Rysunki dla Orkafilm do filmu korporacyjnego...

2424774.jpg

Tutaj jeszcze raz zaakceptowana koszulka dla playa ( lekko zmieniona )

2216795.jpg

co jeszcze..

dla serwisu poszkole.pl stworzylem postac hmm...mariana(?)

69851016hs4.jpg

 

Cos tam jeszcze porobilem ale nie moge pokazać.....

aaaa...

jeszcze jedno.

http://www.zajacmroku.pl

 

kilka wybranych

47489212mx7.jpg

na podstawie moich szkiców obrysował i zanimował tomek miazga

 

jeszcze kilka rzeczy natrzaskałem...ale o nich pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 221
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh żeby wszystkie komerchy taki poziom trzymały, włączyłem zajączka i już się bałem że kolejny chłam w stylu 4fun ale się mile zaskoczyłem, świetne to jest i teks też rozbraja. Postać "hmm...mariana(?)" też fajna, przede wszystkim świetną mimike robisz, patrze na facjate i odrazu wiem jaki nastrój panuje.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokiej jakości cartoons. Klienci nie narzekają na oczy i duże głowy? Wiem, że czasami robią z tego problem. Stylistyke niebiesko-białą sam sobie narzuciłeś czy z góry zalecenie? Powinieneś wejść w animacje.. Po co inni mają ożwiać Twoje pomysły jak byś mógł robić to samemu..W postaciach mariana brakuje widoków z boku, tyłu. Ta poza z szampanem bardziej by pasowała bliżej ziemi w sensie , że chodzi a nie lewituje. ale to tylko tak na marginesie.. Również fajne animacje królika, wcześniej gibowskiego, teraz Miazgi..Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Bardzo lubię taki styl. Gratuluję projektów. Podejrzewam, ze niektóre projekty to wektorki, ale wolę zapytać - co z tych ostatnich pracek to wektor, a co raster?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeezBumpkin, dzieki

 

Łukasz Misztela Nie najpierw zrobiłem szkice pokazałem klientowi czy się podoba czy są uwagi. Po co tracić czas na ew. poprawki ;)

 

serio W sumie to nie. Zwłaszcza jak klienci chcą jakieś postacie na strony to w sumie dobrze by było żeby postać po pomniejszeniu była wyraźna w miare. Jakby miała "naturalną" głowę to po zmniejszeniu była by mało wyraźna.

Z tymi animacjami to bym chciał, ale czasu brak a jak czas jest to znow przy animacji siadają mi nerwy :). Strasznie jestem niecierpliwy :)

 

M@Ti Wszystko raster, prócz projektu koszulki dla playa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z obrazków które moge wrzucic na ta chwile...

nie pamietam zebym cos robil niekomercyjnego przez ostatnie 2 miesiace...

2591737.jpg

 

bakterie do jakiegoś filmu animowanego. Nie przeszły. Robione dla Orkafilm.

 

 

i jakies straszne dziadostwo :)

kicha1pi0.jpg

 

kicha2am1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się to wcale nie podoba. To nieważne że mam go na tapecie, noszę z nim koszulkę i zastanawiam się na tatuażem. A tak na poważnie to widziałbym z nim filmiki o charakterze czarnego humoru. Czy może już są a o tym nie wiem? =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki raz jeszcze za dobre słowo ;)

rosikowski, tak maluję na cintiqu 12wx. Ja jestem tym narzędziem zachwycony. Na "zwykłym" wacomie nienawidziłem szkicować. Wolałem brać kartkę i każdą postać czy scenę rozrysować na kartce, a później skanować i przerysowywać na tablecie. Teraz cisnę wszystko od a do z na cintiqu.

 

Dla mnie 12wx jest idealny jeśli chodzi o wielkość ( chociaż nie ukrywam że 21ux bym nie pogardził :) i stojąc teraz przed zakupem 12 a 21 to kupiłbym 21 ;). ( a tak własnie w temacie - właśnie widzę że wyszło coś świeżutkiego - http://transit.waw.pl/tablet-wacom-cintiq-21ux-21-3new.html - kochałbym go :D ).

 

Co do samego rysowania jest super. Ja nie mam żadnych lagów jak to niektórzy pisali, nie widze problemu z tym że kursor jest delikatnie przesunięty wobec piórka ( te kilka mm jest totalnie niezauważalne ). świetną sprawą jest to że można sobie obracać tablet i rysować tak jak na kartce. Ja np. miałem ogromne problemy z liniami poziomymi na intuosie, jakoś nie potrafiłem odgiąć tak nadgarstka żeby dobrze narysować tego typu linie. No ogólnie polecam...ten nowy 21ux mi zaczyna chodzić po głowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki raz jeszcze za dobre słowo ;)

rosikowski, tak maluję na cintiqu 12wx. Ja jestem tym narzędziem zachwycony. Na "zwykłym" wacomie nienawidziłem szkicować. Wolałem brać kartkę i każdą postać czy scenę rozrysować na kartce, a później skanować i przerysowywać na tablecie. Teraz cisnę wszystko od a do z na cintiqu.

 

Dla mnie 12wx jest idealny jeśli chodzi o wielkość ( chociaż nie ukrywam że 21ux bym nie pogardził :) i stojąc teraz przed zakupem 12 a 21 to kupiłbym 21 ;). ( a tak własnie w temacie - właśnie widzę że wyszło coś świeżutkiego - http://transit.waw.pl/tablet-wacom-cintiq-21ux-21-3new.html - kochałbym go :D ).

 

Co do samego rysowania jest super. Ja nie mam żadnych lagów jak to niektórzy pisali, nie widze problemu z tym że kursor jest delikatnie przesunięty wobec piórka ( te kilka mm jest totalnie niezauważalne ). świetną sprawą jest to że można sobie obracać tablet i rysować tak jak na kartce. Ja np. miałem ogromne problemy z liniami poziomymi na intuosie, jakoś nie potrafiłem odgiąć tak nadgarstka żeby dobrze narysować tego typu linie. No ogólnie polecam...ten nowy 21ux mi zaczyna chodzić po głowie :D

 

takie sprzęty do nie dla polaczków-biedaczków , choć pewnie sporo sie znajdzie takich co sobie pozwolą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności