Skocz do zawartości

Golden Award: Enforcer


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 130
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Omen: "Nie wspominajac o tym ze jak mowie w towarzystwie o tym co robie, to raczej wychodze na niepowazna osobe ktora powinna sie zajac czyms konkretniejszym w zyciu."

 

Nie ma prawdziwszej rzeczy w życiu. Niezależnie czy mistrz jak Omen, czy uczeń jak ja - tak samo ludzie o tobie myślą gdy o tym wspominasz. A reakcja jest jeszcze gorsza jak wykładowcy starej daty widzą cie siedzącegoa na malarstwie z lapkiem i tabletem zamiast z ołówkiem ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościłem kolegom na forum speedów i sam staram się znaleźć trochę czasu na bazgroły bez bata nad głową. Leci paczka z zeszłego tygodnia

Takie oszukane te speedy bo zajęły mi masę czasu a wciąż wyglądają jak kupa :P

 

speed_01.jpg

 

 

speed_02.jpg

 

 

speed_03.jpg

 

Uwagi jak zwykle w cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taka uwage - przestan sie zachowywac jak kujon co to na przerwie zawsze udaje ze nic nie umie na klasowke ;) Nie jestes jednym z nas - tych ktorych speedy wygladaja jak kupa - wiec sie nie probuj wkrecic w nasze elitarne towarzycho :P.

 

Twoje speedy wygladaja lepiej od wszystkiego co udalo mi sie skonczyc, FFS. Gratuluje. Rekin tylko jakos wyglada jakby mial spora nadwage - ale z drugiej strony ma tez duzo wiecej oczu niz normalnie i zjada ufoludka wiec... no nie ma sie czego czepic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - to nie kokieteria z mojej strony tylko naprawdę przy tych pracach współczynnik włożonego czasu do efektu jest bardzo, bardzo niski. Zamiast godzinki, dwóch na obrazek było bliżej czterech, pięciu :/ Ale dawno nie speedowalem i liczę ze to sie trochę poprawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się trochę wyłamię chyba... ;) fakt speedy wyglądają dużo lepiej niż większość z nas byłaby wstanie namalować w tym samym czasie. Ale poza ostatnim który jest naprawdę fajny i bardzo mi się podoba, to reszta prezentuje się tak... średnio jak na Ciebie. Szczególnie drugi, jakoś ciężko na czymś oko zawiesić... choć koncept rekina ciekawy. Ale te klocki na pierwszym też jakoś dziwnie wyglądają. Pewnie gdybyś posiedział jeszcze trochę to byłyby same perełki, ale dobrze, że i tak motywujesz się aby samemu choć chwilę nad czymś posiedzieć, a nie tylko trzaskać piękne ilustracje na zlecenie;) Ostatni speed świetny, jak wspomniałem wcześniej.

 

To, że malować speedy umiesz udowodniłeś nie raz w TSP. Może w tym tygodniu tam coś wykombinujesz?:)

Edytowane przez Thalion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech gdyby człowiek umiał takie "kupy" robić :/

pierwsza "kupa" tylko tak jakby się zwaliła cała na lewą stronę - i tam się kompozycyjnie ciężka ciemna plama zrobiła.

Rybka fajowa i trudna scenka bardzo do uchwycenia hehe tylko mam wrażenie, że tam na pierwszym planie płynie kawałek kromki chleba ze skórką xD

3 rysunek to praktycznie finish - tam już niewiele detalu brakuje - tylko pogratulować takiego speeda. Ech żeby tak umieć kiedyś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekin super, odważne i udane kolorki

Marek, masz za duże ciśnienie na super pracki. Te są po prostu ok. Jesteś cholernie ambitny i pracowity, ale bez przesady - zostaw sobie jakiś margines do nauki na najbliższe lata. Nie możesz być od razu najlepszy na świecie :)

Z tymi speedami jest tak, że jak od razu wyjdą to super. A jeśli od razu nie wyjdą to już nie są speedy. Ja napieprzam teraz same speedy i jedyne co mogę powiedzieć to to, że nie lubię tego. Stresuje mnie ten styl pracy i świadomość, że jak nie wyjdzie za pierwszym razem to będzie kupa z obrazka bo na poprawę nie ma czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Morbid - dobrze wiedziec ze ktos czuje podobnie ;] Generalnie chce z tymi speedami sie troche "cofnac" w rozwoju, coraz bardziej je upraszczac i gdzies tam na nizszym poziomie poeksperymentowac troche z kolorem, oswietlenim i brylami. Tyle ze wlasnie musze sie uwolnic od takiego efekciarstwa jakie robie za pieniadze, a robie to juz tyle czasu ze ciezko malowac bez tej maniery ;]

Ale istostnie powinienem wrzucic na luz... wszytsko przyjdzie z czasem

 

Raz jescze dzieki za komenty ludzie, pierwsze dwie pracki powstawaly z blizej nie okreslonych kolorowych plam, trzecia byla bardziej przemyslana dlatego sie jakos lepiej czyta chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chce z tymi speedami sie troche "cofnac" w rozwoju, coraz bardziej je upraszczac i gdzies tam na nizszym poziomie poeksperymentowac troche z kolorem, oswietlenim i brylami.

 

Jestem niezmiernie ciekaw tych twoich eksperymentów. W sumie esencja malarstwa to upraszczanie w pewnym sensie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Morbid - dobrze wiedziec ze ktos czuje podobnie ;] Generalnie chce z tymi speedami sie troche "cofnac" w rozwoju, coraz bardziej je upraszczac i gdzies tam na nizszym poziomie poeksperymentowac troche z kolorem, oswietlenim i brylami. Tyle ze wlasnie musze sie uwolnic od takiego efekciarstwa jakie robie za pieniadze, a robie to juz tyle czasu ze ciezko malowac bez tej maniery ;]

Ale istostnie powinienem wrzucic na luz... wszytsko przyjdzie z czasem

 

Raz jescze dzieki za komenty ludzie, pierwsze dwie pracki powstawaly z blizej nie okreslonych kolorowych plam, trzecia byla bardziej przemyslana dlatego sie jakos lepiej czyta chyba.

 

 

Proponuje pogadac z kolega Kapitanem Oczywistym, osmiele sie stwierdzic- krolem speedow tego kraju.

 

P.S A co do czasu malowania, to dosc specyficzne sposob, ale generalnie zasada jest jedna. Nawet, jesli malujesz dluzej, zrob to tak by wygladalo na malowane szybko, plynnosc prostota, swoboda. Wszelkie mozliwe skroty mile widziane.

 

 

Pozdrawiam Wielki Wodzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale istostnie powinienem wrzucic na luz... wszytsko przyjdzie z czasem

 

Hmmm... Byłbym ostrożny z takim skrajnym wyluzowaniem, przynajmniej nie na forum publicznym... Fakt - markę masz wyrobioną, ale w takiej sytuacji w jakiej jesteś "życzliwi" zawsze się znajdą żeby włożyć szpilę. Czy chcesz czy nie - musisz dbać o image. Jesteś OmeN2501, ty zawsze malujesz udane obrazki i nie przekonuj widowni że jest inaczej.

Speedy fajne, a efektem który nauczyłeś się uzyskiwać bym nie gardził, bo to kura znosząca złote jaja :)

A teraz prosimy o więcej detalu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest :) Trochę jak, ja wiem, z politykami ?

Przykładowo gdybym ja rozebrał się teraz, polał smołą i zaczął biegać przed domem posypując pierzem z poduszki i kwicząc jak świnia to co najwyżej dostałbym mandat za zakłócanie porządku albo trafił do wariatkowa na obserwację.

Gdyby coś takiego zrobił np. lider jednej z wiodących partii politycznych to być może podaliby to na breaking news na CNN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek :-) ja mam pytanie do Ciebie jako mecha designer . Ty jesteś odpowiedzialny za jakiekolwiek projekty mecha do crysis 2 ? , a jeśli tak to możesz powiedzieć które ? . Co do Twoich prac to ja lubię wybuchy , iskry , SF , a ogólny chaos jaki Roztaczasz w tych projektach na pewno jest motorem napędowym do kupna jakiejkolwiek z tych gier przez fanów gatunku . W kwestii kolorowania w DP moje zdanie jest raczej mizerne bo dopiero w tym się powoli zagłębiam , ale jako twórca różnego rodzaju latającego , chodzącego i jeżdżącego żelastwa to bardzo mnie ciekawi czy Ty projektowałeś te wszystkie "Obce" wynalazki do tej gry .

Pozdro :-)

Edytowane przez jjxenon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności