Skocz do zawartości

Finished 2D: Zazdrośnica


Gość Czarnystefan

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Czarnystefan

Witam,

Dawno tu nie zaglądałem, pora to zmienić:)

W założeniach praca miała wyglądać klasycznie, inspiracje: Bouguereau i motywy z Salome.

Grafika wykonana za jednym podejściem (jeśli nie liczyć przerw na papierosa i jedzenie) - tj. około 12 może 13h.

Media to Photoshop CS3 i tablet Wacom intuos3 a5.

Wszystkie opinie,komentarze i podpowiedzi mile widziane. Pozdrawiam.

 

zazdronica.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

praca fajna czuć tą inspiracje klasyką

 

jedyne co mnie boli to to że w swoich ostatnich pracach coraz bardziej odchodzisz od swojego absolutnie zajebiaszczego stylu na rzecz trochę "wyślizganych" i przegadanych prac

 

oczywiście tylko moje zdanie ale myślę że to właśnie styl, charakter wyróżniał zawsze twoje prace spośród tysięcy i szkoda że trochę od tego odchodzisz

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnystefan

lordbiernac > Dzięki, to po naszej ostatniej gadce - wreszcie trzeba się wziąć za te rzeczy:)

 

Coyote > dzieki

 

Varmer > Wiem o co ci chodzi:) Ale czasem żeby zarabiać trzeba się trochę dostosować (tu mam na myśli np. zagranicznych wydawców), a czasem dla samego siebie trzeba chociaż na chwilę zmienić stylistykę żeby poczuć progres. A co do samego stylu, to mam nadzieję że jeszcze się całkiem nie zatracił:P

 

gabahadatta > dzięki, trochę się zgubiło, ale chyba nie ma tragedii:)

 

Thx > dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna praca. Krwawa, ale technicznie bardzo ładna. Tak jak wspomniał Coyote zapodaje takim barokiem. Dziwne wrażenie sprawia lewa pierś tej pani. Być może powinna być trochę lepiej podkreślona, a może tylko mi się wydaje o_O

Fajnie, bardzo fajnie.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorki bardzo fajne, jak na moj gust ciut za czarno, ale trzeba przyznac ze stylowo. Z technikali to za mocny cien wlosow dales na odcietej glowie co zjadlo jej bryle ale calosc sie jak najbardziej broni.

 

Milo cie znowu widziec - dawaj wiecej! ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim malarstwie zawsze mnie zachwyca wrecz namacalne, zmyslowe odczucie realnosci przestrzeni, czy napiec na styku form. Odtworzone w sposob przescigajacy fotografie, a czasem rzeczywistosc. U Ciebie cos takiego odczuwam przy rekojesci miecza i na calej prawej nodze, szczegolnie stopa fajna, chociaz przez czern od strony piety nie czuc ciezaru nogi, nie ma w pelni tego "zmyslowego odczucia" stycznosci stopy z podlozem. Mysle, ze to niewdzieczna technika i tylko kolejne 12 godzin by pomoglo zeby cala reszta ożyła ;)

 

Tak patrze jeszcze, ze draperia bardzo fajna, ale kolor i swiatlo na niej raczej kazą sie domyslac jak jest ulozona w przestrzeni niz dają nam to w pelni odczuc.

 

Swietne te usta w zajawce malej, moze calosc by sie lepiej "czytala" w duzym formacie gdzie widac detal. Ale, ze widze ogól pomniejszony to tylko to oceniam.

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnystefan

Varmer > jeść coś trzeba;]

 

CzAk1 > dzieki, co do piersi, to możliwe że dałoby się ją lepiej podkreślić - cóż, niektóre fragmenty tej pracy trochę sobie odpuściłem:/

 

OmeN2501 > dzięki, was też miło widzieć:] Co do uciętej głowy masz rację - kiedy otwieram tą pracę pierwsze co widzę to ten nieszczęsny cień... Pewnie wynika to z tego z tego, że za wcześnie chciałem skończyć (jest jeszcze kilka innych odpuszczonych elementów w tej pracy). Być może jeszcze kiedyś do tego wrócę:)

 

ortheza > W pewnym momencie cała twarz była sina, ale wtedy wydawała mi się mniej pociągająca. W sumie może niepotrzebnie to zmieniłem.

 

selfu > Dzięki, miło mi:]

 

 

leander > Masz rację, czas mógłby tutaj zdecydowanie zagrać na korzyść pracy. Niestety w moim przypadku jest trochę tak, że zamykam prace na siłę - zawsze obawiam się, że jeżeli nie skończę obrazu za jednym zamachem, to już nie skończę. Robienie prac na raty często kończy się u mnie w którymś momencie fiksacją i zabiciem klimatu. Trzeba nad tym jeszcze sporo popracować;]

 

WWWoj > :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności