Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pierwszy, nie spójny, brak głębi, atmosfery na środkowym planie, mimo że, góry ją posiadają

 

Drugi na moje oko ma za mała rozpiętość waloru na skórze. Oświetlenie jest nie spójne, nos otrzymuje jednakowe silne oświetlenie z góry i dołu, natomiast twarz i broda tylko światło z góry. Skóra tez powinna zahaczyć ciepłym zabarwieniem z bocznego światła, a ciepłe światło nie powinno być tak widoczne w zimnym oświetleniu głównym. Pracuj z jedynym źródłem światła na początek, jest łatwiej.

 

@noiprox

 

głupio wyszła moja ostatnia wypowiedź, po prostu chciałem się dowiedzieć dlaczego tak uważasz, jak byś to widział, nie twierdze że było by źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koyotu pewnie sam widzi błędy w mniejszym lub większym stopniu, tylko że to następuje po czasie (ja tak mam) propozycja dla Ciebie - wrzucaj obrazki następnego dnia, jak się przegryzą i spojrzysz na nie dzień później sam będziesz widział co jest nie halo. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n-pigeon true true...

emmilius Czasami tak robiłem, potem sie wstydziłem wrzucić na forum ;) Ogólnie nie chce poprawiać tych prac dla mnie to są zakończony rozdziałem.

vrocker za niedługo nadarzy się okazja.

 

kolejny z gugla

 

enviro13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w drugim skrót skopany... w trzecim jak juz eksponujesz, w tym przypadku, nogi to wypadałoby je w miarę dobrze zrobić, stopy skopsane, lepiej prezentuje się zarys postaci w tle... ostatnie to jakieś nieporozumienie... niezłe są maluny z gugla... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczna teczka - wirbujące kolory, lachony i sielanka. Przejrzałem kilka stron wstecz i zachęciłbym cię do skoncentrowania sie na designie. Design to nie tylko czajnik czy ławka, ale każda plama na obrazie i one mogą tworzyć samodzielną kompozycję, czyli po prostu fajne kształty. Potrafisz zrozumieć kolor i światło, a byłoby jeszcze ciekawiej, gdyby prezentacja była bardziej wysmakowana. Pamiętaj, że refkę zawsze można ulepszyć a nie skopiować:) Widać, że się rozwijasz, więc trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj sobie jeszcze ze 2 cm do standardu, jaki sobie ustaliles, bo wieksza panoramka kozystnie wplynie na odbior pracek.

 

Cisniesz Man, Biggup!

 

P.S Co to za zlowieszcze stworzenie z miniatury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałem do Twojej teczki i jak tak sobie przypominam twoje dawniejsze prace to mam wrażenie jakby teraz malował ktoś inny. Ostatnie obrazki cholernie dobre. W tym drimagine was tak cisną czy co? Naprawde jestem pod wrażeniem, czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym drimagine was tak cisną czy co? Naprawde jestem pod wrażeniem.

 

Sami cisniemy, drimagine nas zawala conajwyzej 3D.

 

Wiec sprawdza sie stara "receptura" Jak chcesz w zyciu do czegos dojsc, to musisz zapier... dzielac. No.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noiprox bettix wszystko skąd biorę zostało powiedziane gdzieś na tym forum ;) jak nie robię czegoś w drimagine albo maluje to zazwyczaj gugluje zeby potem nie mieć wymówki ze nie maluje bo nie mam fajnej refki do namalowania :D

Mariossan z malowaniem tu nie cisną sam poprostu staram nad tym sobie pracować

 

nao z sową poległem chciałem focala nie tak troche wyszło troche przebieliłem... dzięki

 

miłosz3ds n-wróbel dzięki

 

Daro dzięki chciałem sie sprawdzic w jakieś scence w jungli po inspiracji timelapsem cpt. przypomniałem i poznałem sporo patentów które wykorzystuje :)

 

tymczasem daje dalej

 

enviro22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak kocham zimowe zestawienia ciemnego brązu i śniegu, najpierw Kapitan mnie tym uraczył a teraz ty :P

 

Bardzo mi się podoba, fajne malarskie, ale jestem ciekaw jak dasz sobie radę z bardziej zarysowaną formą :) bo na razie ćwiczysz w dość płaskim stylu :) bardziej w objętościach, ale w detal pewnie wejdziesz z czasem :P

 

n-wróbel

 

o żesz ty, zniszczę cię za to : D, nawet nie próbuj szukać tabliczek z HELP! kiedy następnym razem wpadniesz do kanionu, bo ci je zabrałem D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosz3ds różnie zależy jakie mam ciśnienie i zapał do roboty ale nie dłużej niz 2h rozmiar dłuższy bok to ok. 1800px to są szybkie wprawki także nie potrzebuje jakiś niesamowitych rozdzielczości.

 

N-pigeon wszystko z czasem... a na razie nieśmiała próba robhoobviusowania... niedokonca pasi mi ta metoda ale chciałem spróbować :)

 

 

enviro23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie bym nic nie napisał bo nie lubię spamu ale to ostatnie jest jakieś takie hmm, inne - konkretne i zdecydowane. Kiedyś pisałeś o tłustych 100% opacitowych plamach w świetle a w cieniu raczej laserunkowo, widać tutaj to zastosowałeś. Nie wiem w jakim stopniu się to przyczynia do lepszego odbioru ale jest ok. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie z proporcjami jest ok, walor - super. Jedyny problem w tym, że nie czuć ciała pod zwałami ubrań, podejrzewam, że w fazie szkicu nie narysowałeś "gołej panienki" tylko od razu jechałeś z ciuchem. Ale to gdybym miał się czepiać na siłę. Ogólnie ostatnio jest moc, czekam tylko aż znajdziesz dłuższą wolną chwilę i zmalujesz coś większego i idącego w detal. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjzyj sie man uwaznie rejonowi jej "kobiecych wdziekow" tym ponizej..uhm :P Zrobil sie tam maly "balon" a podspodem odrazu widzimi niejakie odciecie, przez co noga wydaje sie jakby polamana.

Fajnie caly czas w tych ostatnich pracach kombinujesz z fakturami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forian babka rysowana odrazu z ubraniami jak rysuje najpierw szkielecik potem ubrania wychodzi dość sztywno

landrynka dzięki

ice no trochę poleciało a fakturki trochę nowych patentów poodkrywałem :)

n-pigeon jakoś zawsze mi sie wydaje ze u mnie średnio z walorem. dzięki

 

kolejny trochę inaczej... pokraczniej...

 

character2ul.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności