Skocz do zawartości

Kolejna głowa


Quentin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niestety musiałem zostawić poprzedni model, ponieważ miał on masę błędów anatomicznych, pomieszane proporcje itd i uznałem, że lepiej zrobić nowy model i na nim ćwiczyć shadery. Jednak sporo się nauczyłem na tamtym, więc tym razem mam nadzieję, że będzie lepiej. Jak na razie czas to 3 dni, zaczęte od bardzo prostego basemesha. Polycount - 3,6mln.

 

zbrush2views.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Quentin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

2;1016462']Troszkę dużo poly jak na tak gładki model' date=' ale i tak wątek będę śledził :D[/quote']

 

Ponieważ są pory na skórze. Będzie je trochę lepiej widać na modelu, ponieważ dodam oprócz displacement jeszcze osobno bump z samymi porami. A nie chcę robić za dużo zmarszczek, ponieważ będzie wyglądać staro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wzorowałeś się trochę na tym robocie z pierwszej części Obcego? Wydaje mi się podobny, najbardziej do tego claya z prawej uśmiechniętego.

 

Porównaj:

http://www.google.pl/images?hl=pl&source=hp&q=ash+alien&btnG=Szukaj+obraz%C3%B3w&gbv=2&biw=1916&bih=1023

 

 

Nie, nie widziałem nawet tego wcześniej. :) Zasadniczo to nawet nie korzystałem z konkretnej refki. Tylko kilka zdjęć poszczególnych elementów twarzy miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

bardzo fajna główka, model i texty świetne :)

Jedyne co mi się nie podoba to troszeczkę zbyt mocny bump, na polikach i koło brody, przydało by się jeszcze jakiś mocniejszy zarost dodać...

Świetna praca, keep it up :)

 

salut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności