Skocz do zawartości

Protection Error:


yaras

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od wczoraj przy uruchamianiu 3ds max 6 pokazuje mi sie taki oto blad:

 

//

Protection Error:

Debugger detected - please close it down and restart!

 

Windows NS users: Please note that having the WinIce/SoftIce service installed means that you are running a debugger!

//

 

Z tego co rozumiem to max pisze, zebym wylaczyl program WinIce lub SoftIce, bo max twierdzi, ze jest on uruchomiony. Choc faktycznie nie jest on nawet w systemie zainstalowany. Nie mam pojecia skad wzial sie ten blad. Jezeli chodzi o debugger, to jedyny co mi na mysl przychodzi to ten z Delphi, ale mialem juz chyba pol roku zainstalowane te dwa programy i nigdy nie mialem zadnych bledow zwiazanych z uruchomieniem 3ds max. mial ktos moze podobny problem? domyslam sie, ze rozwiazaniem moze byc reinstall lub format, ale te dwa wyjscia wolalbym zostawic jako ostatecznosc. Jedyny program co instalowalem gdy jeszcze max chodzil to ulead dvd picture show. ale usunelem go a blad dalej sie pojawial.

 

Jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja niewidze zeby to tak było napisane :D jak dla mnie to jest tak:

 

//

Błąd zabezpieczenia.

Debugger wykryty - przosze go zamknąc i zresetowac (system czy maxa ?:D niewiem)

 

Użytkownicy Windows NS (nie NT ? :D): Jesli macie zainstalowany serwis (czytaj usługe) programów takich jak WinIce/SoftIce macie tym samym uruchomiony debuger :D.

 

Więc niejest to sprawa programu ale zainstalowanej usługu. Start->Ustawienia->Panel Sterowania->Narzędzia Administracyjne->Usługi lub start->uruchom->cmd i potem polecenie "net start" i masz liste usług :]

 

Jesli znajdziesz gdzies tą usługe co w nazwie bedzie Winice albo softice to wyłączasz. Najlepiej pod windowsem (panel sterowania) ale mozna spod command'a (cmd) - "net stop nazwa_usługi" chodz na gg to ci wytłumacze jak niekumasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie mialobyc NT, a nie NS;], literowka.

 

w uslugach, nie mialem pozycji winice/softice itp.

 

ale blad posrednio rozwiazalem, patrzac na pasek ladowania pluginow patrzalem gdzie max sie sypie. wysypal sie na ladowaniu brazilcore.dlu. po usunieciu brazila max chodzi bezblednie. tak wiec to brazil cos nie dziala tak jak powinien. niestety po reinstalce brazila blad dalej sie pojawial.

 

jak rozwiaze problem (czyli dzialajacy brazil z maxem bez bledu) to napisze tutaj jak to rozwiazalem. podejrzewam, ze to jakas usluga go blokuje, ale jeszcze nie wiem jaka;].

 

ps. hindusxxx dzieki za pomoc;).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności