Skocz do zawartości

plakaty... kolejny


boba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wykonanie jest ładne, ale probleme tych plakatów jest to, że nie mają tego czegoś.. tj. nie skupiasz naszej uwagi na konkretnym punkcie, tylko rozpraszasz po całości... Z tego, co wiem tak plakat przejdzie bez większego echa, bo naszemu mózgowi ciężko jest zapamiętać "całość", o wiele łatwiej byłoby zapamietać "szczegół", a na przedstawionych nie ma takowe, który przyciągnąłby uwagę.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) dzieki peter.... na początku tez myslalem zeby sama ta gmatwanine zrobic, ale wtedy to mam taka bardzo pesymistyczna wersja... chcialem zeby nie kojarzylo sie wylacznie negatywnie to cybermiasto, i moze sie juz tak jednoznacznie nie kojarzy, za to jest przegadane pewnie...

 

cyber01.jpg

 

i taka wersja ;)

 

cyber02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wersja moim zdaniem lepsza aczkolwiek brakuje mi tu głębi, zgodzę się z M@tim, oko nie ma gdzie się zaczepić, cień tej postaci powinien leżeć chyba bardziej "na podłożu" jeśli rozumiesz o co mi chodzi. Sam pomysł zrobienia logotypu miasta jest fajny tylko wystrzelił bym jeszcze ze 2 wieżowce bardziej w górę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6.

 

cyber-miasto2.jpg

 

 

narobiłem sie troche przy tym, a efekt troche jka kupa wyszedl... jka to mowia.."bywa"

motyw trszku zaczerpniety z intra do civilization3 ;)

 

 

 

 

7.

 

cyber-miasto3.jpg

 

 

...a to juz "oczyszczona forma 6. (szóstki)...

 

 

ps. dzieki za komentarze... naprawde ciesze sie ze piszecie co mozna by jeszcze poprawic, albo co w ogole zmienic ;) szczerze powiedziewszy nie spodziewałem sie aż tak duzego odzewu

 

pozdrwaiam, miki(boba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności