Skocz do zawartości

SCENA 3D: Jajo w inkubatorze


Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem tą pracę już, bo nie mam na nią czasu, a i siły powoli mi się do niej kończyły. Lepiej było to skończyć niż skazać na wieczne czekanie na lepsze czasy. Tu jest WIP:

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=13289&page=1&pp=40

 

Dzięki wszystkim za komentarze i rady. Szkoda, że nie udało mi się wszystkich zrealizować, bo większość była na prawdę słuszna.

Sporo rzeczy wymaga tu poprawki, dopracowania itd, więc nie jestem całkowicie zadowolony z tej pracy, ale z drugiej strony myślę, że nie jest źle i wygląda to dość przyzwoicie.

 

Soft to 3ds max 7, Vray, ZBrush i Photoshop

 

Większy obrazek lepszej jakości jest tu:

http://www.michalkonwicki.webpark.pl/jajo/full.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no fajne, takie troche jak z obcy i predator :) tylko mi sie tak wydaje ze to jajko jest niewymiarowe do tego za nim pomieszczenia

Nie wiem jak ma wygladac prawdziwy inkubator z jajkiem obcego w srodku wiec nie moge zbyt dokladnie ocenic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest fajnie, ale zeby bylo jeszcze fajniej moim zdaniem powinienes zrobic jakiegos robaczka , stworka w srodku i potraktowac skorupke swiatlem plus sss zeby tak fajnie bylo widac tego robaczka (potworka) w srodeczku byl by klimacik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

skorupa i podnoze tajemniczej postaci maja takie same tekstury ...i to nadodatek malo ciekawe ...widzialem w Wip'ie ciekawsze rendery Twojej pracy ...inkubator lub pomieszczenie jest ekstra ale nie tytulowe jajo ..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak autor napisał - skończone na szybko i na siłę...

Mnie nie przekonuje to co widzę. Brak głębii - jajo wygląda jak nalepka na szybie :\ Na szybie - której w zasadzie kompletnie nie widać. Gdyby w szybie odbijały się elementy / światła otoczenia (laboratorium) obraz natychmiast stał by się bardziej realistyczny.

 

W ten sposób gotowa - niezła scena została zupełnie nie wykorzystana. Ale może przyda się na zaś... ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Na szybie - której w zasadzie kompletnie nie widać. Gdyby w szybie odbijały się elementy / światła otoczenia (laboratorium) obraz natychmiast stał by się bardziej realistyczny...

 

O to, to :P. Niepotrzebnie robiles tak szybko - moze przysiadziesz jeszcze nad tym? W tym momencie jest ciekawie, ale jakbys przysiadl i popoprawial pare rzeczy, efekt bylby jeszcze lepszy :). Przemysl to. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie komentarze.

 

KLICEK: pewnie, żę byłoby fajnie, ale chciałem/musiałem już skończyć.

raminez: materiał macki i jaja jest trochę inny, widać za mało inny.

yasser: jakie "tyle"? W maxie powstała większość, Zbrush do wymodelowania detali jaja i macki i stworzenia mapy displ. Photoshop do tekstur i "postprodukcji", a VRay to rpzeciez renderer, musiałem to czymś wyrenderować.

MareG: Muszę się niestety zgodzić z tym co napisałeś w większości. Mimo to nie uważam pracy za złą i jestem z niej (nie do końca) raczej zadowolony.Na pewno przydałoby się przyściąść bardziej.

Lt.Knysha: jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności