Skocz do zawartości

Scena 3D: "Pragnienie"


Rekomendowane odpowiedzi

Troche mialem z ta praca problemu. Zwlaszcza z texturami. Zadne mi nie pasowaly do limatu tej pracy. Postanowialem dlatego Zrobic z niej Stare zdjecie. Efekt okazal sie (dla mnie) pozytywny, dlatego dalem prace jako skonczona. Mialem dorobic jeszcze pekniecia na zdjeciu ale przyznam sie ze niewiem zabardzo jak :/

 

Max 6, Vray 1.09, Paint Shop Pro 9

 

 

milego ogladania

 

 

7finall9yx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wiatj

Masz chyba ten sam problem co ja - za szybko chcesz skonczyc prace!!! :) Na Twoim miejscu jeszcze przysiadlbym i dorobil pare rzeczy. Nie podoba mi sie ujecie malo ciekawe. Reszta spoko. Aha zapomnialbym ciekawy temat szkoda ze to juz koniec- zapowiadalo sie super. 3m sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, masz chyba racje :/ jakos tak mam ze jak sie za cos wezme to sadze ze juz jest ok, juz skonczylem a dopiero po jakims czasie wypatrze bledy itp. Ujecie kamery dalem takie bo chcicialem pokazac jak blisko czlowiekowi zostalo do studni...do ktorej nie dotarl...

Mialem koncepjce jeszcze aby szkiele wyciagal wysoko reke po wiadro jednak poszedlem innym torem ( a szkoda , bo teraz widze ze moglo to ianczej wyssc) no ale w koncu ta praca nauczy mnie tego co potrzeba do nastepnej. wydaje mi sie ze kaza kolejna wychodzi mi coraz lepiej :-) w koncu jakis postep musi byc :-)

 

Prosze wszytkich o kometarze co sie podoba lub nie abym wiedzial jakich bledow nie powielac a czego sie trzymac dalej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mało wyeksponowane to przesłanie. właściwie nie widać związku, pomiędzy studnią i tym ...ee człowiekiem. ogólnie praca w porządku.

dasz samego rendera bez obróbki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieszczam inny render ktory byc moze wam przypadnie do gustu i ukaze "desperacje i cierpienie" tego biedaka bez wody.......

 

ps. Niemam zamiaru robic z tego WIP dlatego oba rendery to gotowe prace :P i juz wiecej ich niebedzie :-)

 

8finall1jl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszliwie ją przefiltrowałeś, prawie nie widać oryginału, z tymi poszarpanymi brzegami to polecam obejżeć sobie podniszczone zdjęcia, Twoje nie wyglądają naturalnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no....fakt. nieprzygladalem sie zbytnio zadnym starym zdjecia jak wygladaja naprawde (az tak starych w domu niemam :-) ) a te "zniszczenia" to przyznam sie ze wzielem standardowe (tak jak i ramke) z psp. wiem ze poszedlem na latwizne ale niemialem pomyslu jak to zrobic. Co do filtrow to mniejwiecej o taki efekt mi chodzilo, W sumie to dodalem tylko kolor na ta sephie (czy jak to sie nazywa), noise i troche dodalem druga warstwe ktora daje "pogniecenie" na niebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskutuję o pracy, jej kompozycji itd. Jedna rzecz mnie mocno wkurza u wielu twórców, beznadziejne podpisy na prackach. Czasem nie wiadomo co jest ważniejsze, obraz czy godło autora. Bywa, że podpisy wyglądają jak pracki z tutoriali z serii "Moja pierwsza przygoda z Photoshop'em". Proponuję Ci byś nasmarował ołówkiem jakiś podpis na kartce, zeskanował i wrzucił w prawy dolny róg, ale tak delikatnie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo ze podpisa to najlpeszy jest wlasnym pismem ale niemam dostepu do skanera :-(. A co do tych "plastrow" to chyba jendak je usune :P jak i moze zajde gdzies sposob jak "natruralnie" zniszczyc zdjatko :-)

DZIEKI za komentarze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec oto wersja bez tak duzego ziarna, bladsza, bez ramki i obwodki. przejrzalem kilka zdjatec i na nich sie wzorowalem. Wiem ze "ziarno" nadal jest duze ale na niektorych zdjeciach ( w necie i te stare w domu) maja takie...:D

 

8finall24vh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności