Skocz do zawartości

Scena 3d "ogród śmierci"


Rekomendowane odpowiedzi

witam. oddaje w wasze rece moja pracke. uwazam ze jest ona skonczona i w sumie niemam zamariu nic w niej zmieniac cokolwiek by to mialo byc :-) taki "cos" chcialem zrobic i zrobilem :-) z gory dzieki za komentarze :-)

 

 

finall6ma.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh powiem wam tylko odrazu mowie ze sie zbytnio nie napracowalem :-( same modele w 3d maxie to 1/4 sukcesu :/ reszta to psp9.1 Stworzylem prace z texturami. potem ja dobrze oswietlilem i do psp9.1. Tam odpowiednio "podpicowalem", stworzylem warstwe ktora posiadala jedynie kontury czarnobiale i dalem jej przezroczystosc w trybie ciemnym co dalo efekt "kontur" na obrazku. Nastepnie dodalem focus, lekki noise i tada...efekt gotowy :-) wiem ze sposob dzialania nie jest rewelacyjny ale chyba w koncu liczy sie efekt prawda ? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no, całkiem przyjemne, trzyma klimacik

nawet nie widać że to 3d i bardzo dobrze, bo bez postprodukcji w ps'ie czy czymś podobnym wyglądałoby najwyżej średnio

jedyne czego bym sie przyczepił, to sterylnie białe czaszki i podłoże - ale ogólnie dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto by chyba jednak bylo wspomnieć coś o inspiracji ? oparleś sie o jedno z dzieł Hugo Simberga fińskiego grafika symbolisty dla potwierdzenia (moze torche marna kopia) http://www2.uiah.fi/~ppeisa/puutarha.jpg, oprucz propagowania dziel sztuki to propagujmy tez samych artystow ^^ (nie moglam sie oprzec pokusie studiuje historie sztuki i pisze z kąta chłopaka by zauwarzyc ten jeden drobny szczeguł)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konras w moim WIP byl link do obrazu tego malarza i jego nazwiska. po prostu nie dalwalem tu linka gdyz praca powstala w oparciu o ten obraz a nie aby ja porownywac do niego. Ale w sumie moj blad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tło w sumie wycialem z oryginalu bo mi w 3d niewychodzilo :-) wiec to wina tylko moich zdolnosci retuszu padaja =/ musialem wyciac trupki z oryginalu i jakos zalatac dziury po nich :P

przyznam sie bez bicia = MI samemu tlo sie tez zabardzo nie podoba. jest za malej jakosci i zbyt porozmazywane-rozchlapane ale.......z drugiej strony dodaje pracki troche klimatu obrazu :-) moim zdaniem przynajmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności