Skocz do zawartości

Autodesk 3ds max 8 Roadshow | Wyjazd Katowice - Warszawa


naeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem z Katowic, Chciałbym sie znaleść na Autodesk 3ds max 8 Roadshow, który odbywa sie w warszawie, i pomyślaem, że zbiore ekipe ludzi zainteresowanych z Katowic lub okolic którzy pojechali by na ten pokaz. Pokaz zaczyna sie o godzinie 12:00 | 13 Października. Narazie jeszcze niejest wszystko pewne. Pojechalibyśmy pociągiem i wrócilibyśmy w ten sam dzień. Jeszce nic niejest zaplanowane, trzeba będzie dokładnie sprawdzić pociągi, ile bedzie kosztować przejezd, no i oczywiscie jak tam juz dojedziemy to jak dojść :) Jak ktoś jest chętny proszę o kontakt na GG: 2320686

 

Nicnietrzbea płacić za wejście, należy się jedynie zarejestrować na stronie:

http://www.jr-pvp.pl/index.php?show=3dsmax8_roadshow

Jak juz coś się dowiem od razu będe postował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wreszcie się dodzwoniłem ;) Cena biletu to ok niecałe 50 zł za Standardowy pociąg pośpieszny(ok niecałe 4 godź. jazdy) i ponad 70 zł za InterCity(ok 2 i pół godziny). Raczej wybierał bym ten za 50 zł. Czyli przejad ok 100 zł. w 2 strony. Ewentualnie jakaś kasa na wyżywienie,( w końcu to cały dzień). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ostateczne dane są następujące:

 

Bilet ulgowy na Pociąg do warszawy: ok 30zł

Bilet normalny na Pociąg do warszawy: ok 50zł

Bilet na PKS(autobus) do warszawy: ok 38zł

 

Wyjazd PKS'em jest o godzinie 0:55 i dojazd gdzieś około 5... mogłem źle sprawdzić, więc jak ktoś upierał by się na Busa to niech dokladnie sprawdi :) Tylko jest jedna sprawa, bo Shogun 3D przyjezdrza po nas na peron, więc raczej jedziemy pociągiem...

 

Wyjazd pociągiem jest o godzinie 4:56 i przyjezdrzamy o godzinie 7:34. Na stacji będize na nas czekal Shogun 3D czyli Grzesiu. Zaproawdzi nas w gościnie do swojego domu. Potem pojedziemy po ludzi i pójdziemy na spotkanie.

 

 

Jedziemy tam na jeden dzień, wieczorem wracamy, bądź w nocy.

 

Koszta:

 

 

Tak, Przejazd tam i spowrotem to ok. 60 zł pociągiem (Ulgowo)

I około 100 zł (normalnie)

+ jakieś pieniądze na wyżywienie.

 

 

Dodatki:

 

 

Jak ktoś ma, to jeśli może i chce, niech weżnie aparat cyfrowy, fotoreportaż może być bardzo pasjonujący ;)

 

 

Spotkanie:

Mamy już grupę osób które jadą z nami:

 

Ja

Shalivan

 

 

Zbiórka:

O Godzinie 4:40 na peronie III/Tor 4

 

 

Pozdrooooo!!!! :] Będize SUUUUUUUPERRR !! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności