Skocz do zawartości

minibitwa 9 : Scrat


spinoza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jakbys cial morde to bys mogl jeszcze bardziej upakowac. Pare tweakow na mapowaniu by sie przydalo. Troche poprzesuwaj pyszczek do dolu, bedzie checker bardziej w kwadrat, rozszerz troche tylca aby tez poszedl bardziej w kwadrat, generalnie troche delikatnego przesuwania i powinno byc idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dobra powoli finiszuje ... jakbym jutro nic nie update'nął prosze uznać ten screen za ostateczny...

..model 4990 trókątów textura diffuse 1024x1024... screen realtime z vieport'u... moze uda mi sie jescze jakąś scenke zrobić ... btw. koniec bitwy 10 grudnia ??

 

mb9_06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja się spodziewałem, wyszło bardzo fajnie.

Co do terminu, w regulaminie jest napisane start 15, koniec 10 następnego miesiąca. Myślę że w wyniku obsunięcia terminu w poprzedniej bitwie, należałoby uaktualnić regulamin - start 20, koniec 15 i 4-5 dni głosowania. Jednak jako osobnik o "nieokreślonej reputacji" nie śmiem nalegać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..zrobiłem normale , co prawda na nosie i uszach coś nie teges akurat , troche tweeków i tym razem zapodaje renderki ...no i walcze z tym furem na kicie ... uparlem sie ze musi byc jak w nowych gierkach- realizowane przez shader (albo na ps2 gdzie nie ma shaderów) na zasadzie layerów ... na statecznych screenach jest kiepsko bo sie da policzyć layerki :) ale w ruchu z jakąś postprodukcją realtimową daje rade (Colossus na ps2 albo ice age 2 na pc ) ...

mb9_07.jpg

mb9_08.jpg

mb9_09.jpg

mb9_10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ogarneło mnie wielkie lenistwo w tym tygodniu , nic wiecej nie zrobiłem , a miał być jeszcze żołądź , rig i jakaś scenka .. no cóż wrzucam texturke a ostatnie rendery uznaję za końcowe ... dziekuje wszystkim za komentarze i świetną zabawe ...

mb9_11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności