Skocz do zawartości

Bitwa 3D: Dzieciństwo...


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich razem i każdego z osobna :) tym razem troszke zmienie klimat i zrobie scenke w czarnym humorze. Na głównym planie słodki chłopczyk biegnący za piłeczką a w tle krwiożerczy rozpędzony tir jadący prosto na niego. Małe jest piękne życie dzieciństwo jest małe(krótkie delikatne kruche) i piękne pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ciezarowka spoko ale model chłopca jest conajwyzej sredni mysle ze albo praca powinna wywoływac konkretne emocje(Wspolczucie , smiech etc) albo przynajmniej powinno sie ją miło oglądac ja na tego chłoptasia patrzec poprostu nie moge;)

 

wez moze mu zrob jakas sensowną czapke zdaszkiem z małym milutkim smigiełkiem(w jakims normalny kolorze;] a nie razysto zielonym) moze jakies oczka wzbudzjące litosc a nie przekrwiony wzrok informatyka no i popraw te widelce zamiast dłoni

 

Pozdrawiam ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i życze wszystkiego najlepszego z okazji świąt dużo jajek dużo miłości dużo smakowitości mo i mokrego dynka ...:)

 

A teraz o pracy, skończyłem ją i będe zamieszczał co jakiś czas 1 jej element tak na smaczek :) aż pokaże całość prosze wszystkich zainteresowanych o konentowanie i konstruktywną krytyką pozdrawiam i do usłyszenia

 

Ps NCdeIgnis już to zrobiłem ;) dla Ciebie chłopczyk przy nast poście pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych ;) i tak :

 

tadzio -> ta ciężarówka jak i reszta ma mieć swój klimat a nie być fotorealistyczna kopią tira ;)

 

Xiz0r-> coś dla Ciebie i ciężarówka już większa ale nie wiem jeszcze czy ten kadr jest dobry ...

 

Ania-> dziękuje za tą opinie takie słowa z Twoich ust to dla mnie wielki komplement :)

ale trawy nie zrobie bo takei miałem założenie i niech tak narazie zostanie

 

pozdrawiam wszystkich i wracam do siebie a tu nowy kadr i big ciężarówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

spoko jest, dajesz rade, w kazdej bitwie pokazujesz coś oryginalnego, to jak dla mnie duzy +, wyobraźnia jest :D, a ten znak odbity w zderzaku to z maxa czy w fotku dodales? tak z ciekawosci pytam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest super materiał na animację jakąś :) będąc obiektywnym powiem że masz +++ za prostotę + za klarowność i + za pomysł/oryginalność... Ciężko moim zdaniem zarzucić ci coś bo widać że chciałeś żeby obrazek taki był - elementy sa na jednakowym poziomie i kompozycyjnie całość myślę daje radę (od razu zwraca się uwagę na dziecko ) przypadku więc nie ma... Ja jestem ZA choć osobiście lubię bardziej złorzone prace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności