Skocz do zawartości

Scena 3D: ...industrial 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetne! Ale najlepszy pierwszy render modelu!

Można jakoś "podpatrzeć" ustawienia świateł w tym "studiu" ? :)

 

Natomiast co do samej pracy, nie pasują mi te kulki na dole, imho nie komponują się z tym czymś, ale w sumie to coś gdyby lewitowało samo, wyglądało by troszki dziwnie. Świetne textury i kolorystyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bardzo fajniutkie :) to już kolejna Twoja praca w takim stylu.... podoba mi się bardzo. Ciekaw jestem kiedy przeskakujesz do 2d...

 

Oświetlasz coś w 3d? teksturujesz? czy tylko szary model przerzucasz do obróbki 2d?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIEKNE! uwielbiam takie rzeczy, jakbyś dał w tle gwiazdy to wyglądałoby troche jak jakiś warp gate z eve online, może sprubójesz zrobić renderek z kosmosem w tle i małym glowem na kuli w środku? umarłbym ze szczęścia :) naprawde fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za miłe słówka...:-) Jeśli chodzi o postprodukcję... właściwie wtedy zaczyna się cała przyjemność i większość robię właśnie w photoshopie. W maxie renderuję modelik (V-ray plus V-ray sun) i zapisuję jako PNG z kanałem alfa (czyli model bez tła) a potem otwieram PS-a i dziubię dodatki. I wsio chyba:-)

A co się tyczy kulek na dole... faktycznie ( z całą premedytacją ) poszedłem po najmniejszej linii oporu.. bo kto to widział kulki renderować (w tych czasach!):-) no ale tu wychodzi moje lenistwo.. niestety... (postaram się kulek już więcej nie robić:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr_17 nie radziłbym Ci umieszczać swojego adresu emailowego w podpisie ani w swoich postach. Przecież to jest smakołyk dla botów przeszukujących internet w poszukiwaniu adresów mailowych na które później rozsyłane są reklamy i wirusy czyli dobrze wszystkim znany spam. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gacek01

fajna praca, szczerze to niewiem zabardzo co ona przedstawia, ale wlasnie dlatego podoba mi sie bardziej, gdyz kazdy moze sie tam dopatrzec czegos 'swojego'.

model tego mechanicznego czegos bardzo fajny, ladne texturki i kolorki

ogolnie super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności