Skocz do zawartości

scena 3d: wanderers


Rekomendowane odpowiedzi

"Reality is just a point of view" P.K.Dick

The main intention of this piece was to show a world so completely different.

A group of wanderers in a trance where time no longer matters, roam the

world searching for answers to questions which nobody remembers anymore.

 

a7m.jpg

 

 

 

 

większa wersja

a7h.jpg

 

 

i link do wip'a

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=47423

 

cheers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gdzie to coś ma przód...jeżeli wogóle ma przód :P nie do końca wiem jak na to patrzeć :P co nie znaczy, że wygląda źle, zwyczajnie nie wiem co to...z tego co widziałem w WIPie to też miałeś z tym problem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania -> to pewnie planeta zasłaniająca słońce, w takim razie ciekawe skąd te światło po prawej, a jeśli to drugie słońce to "czarna połowa " planety powinna być oświetlona :D

 

Na początku myślałem że to zmutowany plemnik i komórka jajowa, anyway, fajnie wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hohoh no gratuluję dzięki takim pracą chce sie iść do przodu aby chociaż po część dorównać do tak wysokiego poziomu :)

 

To Praca na jakiś konkursik czy po prostu spontaniczny pokaz niesamowitych umiejętności ;)

 

Pozdro 6+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Plastycznie ładne, ale nie podobają mi się takie pracki.. Stać Cię na coś lepszego niż takie pierdoły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetne, jedyne na co bym zwrócił uwagę to może bardziej jasne zrobił to halo/albedo wokół czarnej planety, bo to światło z niej zbyt słabo z nią kontrastuje jest za mocno przygaszone... ale dynamika i kolor całości bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dugiCK

Fajne :D mi się osobiście kojaży z fokomelikiem w wersji bojowej tylko kułek brakuje(wiesz o kogo chodzi ;])

Pierdoły toto nie są tylko namiastka sztuki i wyrazanie czegoś od siebie w 3D co jest trudne bardzo, a nie kopiowanie świata

 

ale to tylko moje zdanie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności