Skocz do zawartości

Katowice Miasto Ogrodów


MaRCuSZ

Rekomendowane odpowiedzi

I kolejna animacja:

 

Tym razem znowu robot ( a jakże :) ) idzie sobie ulicami Katowic by ostatecznie dojść do Spodka a potem.... Zobaczcie sami :)

 

Film poniekąd promujący akcję Katowice - Miasto Ogrodów, zrealizowany w pracowni Nowych Mediów na ASP Katowice.

 

Technika tym razem inna - materiał nakręcony kamerą i nałożone CG. Wykonane w 3dsmax, tracking w Boujou, roślinność przy pomocy pluginu Onyx Treestorm a compositing w Nuke'u.

 

Link do vimeo:

Download:

www.aloneanimation.com/Katowice.avi

 

Katowice_01.jpg

Katowice_02.jpg

Katowice_03.jpg

Katowice_04.jpg

Katowice_05.jpg

Edytowane przez MaRCuSZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Reanimator> Alvernia. Marek wygral tam praktyki w Animotion i juz zostal 'na zawsze' ;)

Edytowane przez User190
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ogromne dzięki za komentarze! Szczególnie dla Reanimatora - nie spodziewałem się aż tak pozytywnej opinii :)

Co do zagadnień technicznych: cała ta ogromna konstrukcja boxowa oparta jest o maxowy PF. Jako Shape Instance dałem grupę trzech różnie animujących się sześcianów. Jest ich tam w sumie 50 000, co dało taki efekt :]

Dymki - każdy to osobna FumeFx'owa symulacja. Nie używałem żadnych stocków.

Robocik - w zamysle nie miało to być nic "extraordinary" :) Głowa przypomina kształtem logo "KATOWICE - Miasto Ogrodów" i chyba tyle. Rozumiem, że siatki nie muszę pokazywać :P.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło mega ;) Bardzo mi się podoba. fajna muzyczka i w ogóle . Trochę klimaty reklam sony bravia ,ale od najlepszych trzeba się uczyć.

 

do uwag...mam nadzieję konstruktywnych:

- spodek ożywa.. zaczyna się transformować .. się rozsuwa itp.. no terminator. ale nagle wyrasta z niego coś co powstaje z powietrza. Chodzi mi o te boxy, które się pojawiają/skalują zamiast mechanicznie rozkładać.

-dymki , sporo drobnicy po której widać typowe dla fume "buchnięcia"

 

jeszcze raz gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności