Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Głowa + videotutorial


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chociaż to nie mój soft , to tutek bardzo przyjemny. Kilka rozwiązań było ciekawych -BRAWO

pozdrawiam

p.s. technika modelowania bardzo podobna jak w innych programach tak więc jest to dobre ćwiczenie dla wszystkich

p.s.2 - 40 min ! hmmmm .... jesteś , kurna niezły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy wogole gadacie ? Klicek bardzo dobrze zrobil wybierajac codeca Xvida. Jest to najlepsze rozwiazanie jesli chodzi o jakosc/rozmiar... Jesli juz to zastanawialbym sie nad wyborem TSCC, ale i tak jest bardzo dobrze ;)...

 

ps. Shahow i asblaze zrobcie jakies videotutki i konwertujcie je sobie do woli ...

 

ps2. Rowr ty jak zwykle masz problemy :D ... U mnie sciagalo 80 KB/s bo wiecej moje lacze nie wycisnie :)...

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche glupio, ze z watku zrobila sie dyskusja na temat kodekow, ale Klicek zmniejsz to przynajmniej do 640X480 i bedzie okej. zmniejszy to sie chyba o polowe i juz nikt nie bedzie mial problemow ze sciagnieciem. bo rozdzielczasc tego tutoriala to pernamentna inwigilacja i jeszcze prowokacja dotego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem dlatego w takiej rozdzialce bo lapalem to poczas pracy , a jakos nie moge sie przyzwyczaic do malego okienka w 640x480 ;)

Osobiscie bardziej wole xvida niz tscc. 40min = 100mb przy niezlej jakosci obrazu chyba raczej krzywda nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek, nie matrw się, zrobiłbyś w małej rozdziałce to dostałbyś zje***ke ,że nic nie widać :)

pozdrawiam

p.s. na poparcie moich słów przytoczę porzekadło ludowe "Jeszcze się taki nie urodził , co by wszystkim dogodził"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem, ze jeden woli jak mu skrzypce graja a drugi gdy mu buty smierdza;)

wiekszosc tutoriali na sieci jest w jeszcze gorszej jakosci i nikt nie narzeka.

a na poparcie moich slow masz komenty ludzi, ktorzy narzekaja na serwer, ze sciagnac nie moga w nizszej rozdzieczosci byloby im szybciej.

ale "robta co chceta" jak mawia podobno glowny sekciaz w Polsce a przynajmniej ojciec dyrektor Rydzyk tak twierdzi.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Klicuś, widzę, że wreszcie trafiło gdzie trzeba :)

więc dam jeszcze jeden komentarz.

ładny model, ładna siatka, wszystko nagrane, pokazałeś kilka sztuczek, kórych nie omieszkam przygarnąć ;P

A wszystkow czasie 40 minut. Właśnie za to cię podziwiam, ze udało ci się uzyskać taki stosunek jakości do czasu. Masz talent, dobrą myszke i dużo czasu na trening :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności