Skocz do zawartości

scena 3d: apc


uncle

Rekomendowane odpowiedzi

co to bedzie.. niektorzy napewno kojaza inni pewnie nie, w kazdym badz razie bryla mi sie bardzo podoba, z pozoru wygloda na prosta, ale ... no jest troche poryta,

dla utrudnienia sobie zabawy zrobilem taki wymog, ma wyglodac jak pojechane mesmoothem (brak ostrych krawedzi) ale bez_uzycia_meshmootha, efekt? malo poly ladne krawedzie (z tym ze wiecej rypanai sie z siatka) ok nie przynudzam tylko zamieszczam krotki efekt pracy (3h)

 

apc01.jpg

apc02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 346
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

noo... kiedyś była gierka AVP1... na jednej z plansz (będąc Alienem) można było sobie obejrzeć z każdej strony, pojazd zwany APC...

fajno wygląda (jakbyś jeszcze dorobił tam Ripley i jakiegoś xenomorpha... ;) )

 

Czy to nie w nim zaczynało się Marine Demo ?

 

Ciekawe podejście do modelu, opwodzenia w pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

empeck: nie widze nic

tweety : nie martw sie;) dzrwi beda a nad dzialkiem sie zastanawiam bo jest brzydkie :\ tj nie podoba mi sie hehe, mam kilka fot malych modeli z plastkiu i innych pierdol i wiem mniej wiecej jak to wyglodalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam kiedys mialem chrapke na taki pojazdd :) pracka juz sie zapowiada wysoko detaliczna. :) cos konkretnego z tego wyjdzie? heh jakbys mial checi to moglbys zrobic bez mesha ta maszynke z drugiej czesci obcego ktora Ripli walczla z alienka.

Poki co czekam na dalsze efekciory zycze pwowdzenia i owocnej robotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na scenerie mam idealne bazgroly juz ;) beda pasowac, a co do kol, wlasnie nie wiem tez troche nad tym myslalem, bierznik zrobie taki jak w filmie, a co do tego pancerza z boku, troche go zmodyfikuje bo mi sie nie podoba zbytnio, ogolnie sporo rzeczy jest inaczej zrobionych juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kopia zapasowa opony jakbym cos zchrzanil w miedyczasie;))

 

ok tutaj drzwi zrobione

 

bede musial troche bardziej sie zajac wewnetrzna strona drzwi ale narazie takie zostawiam i ide robic cos innego:) -> tylnie drzwi

 

apc10.jpg

apc11.jpg

apc12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uncle recznie??!! czyli sam wszystko robiles czy zrobiles kawalek i kopiowales??

czy zrobiles cylinder i pozniej sam to juz robiles??

bo jak robiles sam wszystko to by mi sie nie chcialo:P:P

albo zrobiles ksztalt na cylindrze i dales extrude ??!! pozniej tylko to dokonczyles??

ciekawy jestem:D:D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ,model w maxie, poly modeling, zero nurbs, zero splines (no dobra 2 uchwyty zrobilem w splinesach - rurki) wszystko powstaje z plane :) siatki pozniej rzuce,

dach jeszcze praktycznie nieruszany, dodam pare pierdol i jeszcze chyba kilka wypuklosci wiecej niz orginal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności