Skocz do zawartości

Pojazd 3D - tuning


[HF]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Przedstawiam mój najnowszy projekt - tuning samochodu. Jest to mój pierwszy projekt tego typu :) Do dyspozycji miałem jedynie "suchą" karoserię i koła. U góry prezentuję wersję surową, od której zaczynałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm... Konkurencja ;> Zastanawiam sie, czy ten konkurs ma tak malo chetnych, czy wszyscy pracuja w konspiracji :P No ale nic, zycze powodzenia, a pogratulujemy sobie nawzajem po wynikach ;D

PS.

Praca na ten konkurs to ma byc preludium do mojego wstepu na to forum, wiec zyczcie mi GL :> Pozdrawiam i zycze smacznej choinki i wesolego jajka! (czy jakos tak ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotflll.... komputer świat... Ten model, ktory dali to kompletna padaka;] Ciekaw jestem kim był wybraniec, który w pol godziny zarobil pewnie niemałą kase za cos takiego. O, przepraszam - potem musiał jeszcze krok po kroku opisac tworzenie tego cuda. Na jakim poziomie stał tutorial nie wiem, bo KŚ nie kupuje. Na szczescie.

to moze teraz na cos na temat ;] - tuning stoi IMO na poziomie pierwowzoru. No, może spojler wygląda lepiej niż cała reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh - rzeczywiście nie było duzego pola do popisu przy tuningowaniu. W aucie można było zauważyć straszne błędy jeśłi chodzi o modelowanie. Ja starałem sie nie tyle poprawić jego wygląd dodając bajery, ale poprawiając jego kształty, które na pierwszy rzut oka nie są widoczne niestety. Wszystkim grafikom (i innym), którzy wzięli udział w konkursie życzę szczęścia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...które na pierwszy rzut oka nie są widoczne niestety...

 

I tu jest problem, absolutnie nic nie widać, jeżeli dokonałeś jakichś poważniejszych zmian w autku to powinieneś to jakoś zaprezentować, oświetlić ładnie, dać lepsze materiały i umieścić w jakimś konkretnym otoczeniu (jasnoszare tło było by już chyba lepsze od szachownicy). Tak czy inaczej życzę powodzenia w konkursie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze tyle- popraw go, zwieksz detale, bo odpadniesz w przedbiegach ;) Chociaz z drugiej strony, jak w komisji oceniajacej KŚ bedzie mi.in. autor tutoriala z gazety, to zaczynam watpic.. Po uplywie terminu skladania prac zamieszcze swoja. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yy nie wiem czy w konspiracji, ale też wysłałem :)

Zrobiony na kabrio, niestety wyszło że o samochodach nie wiem nic, tym bardziej o tuningu, więc absolutnie bez rewelacji mi to wyszło, a jeśli chodzi o redaktora, który w KS zajmuje się maxem, to słów brakuje, niestety... miał być ekspert, a wychodzą mu artykuły z serii "poczytaj mi mamo".

Pozdro 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności