Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Tjunowany samochód.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm troche mnie zdziwiła Twoja interpretacja słowa "tuning". Zadaniem było chyba stuningować ten istniejący wózek a nie przerabiać go na eclipsa z printów ;) No ale cóż, regulamin jest "jasny jak cholera" :/. Ja przy swoim jeszcze dłubię ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master Kiełbaster : Rzuty z przodu i tyłu prezentują się całkiem ładnie.

Lakier jest z lekka nie dopracowany a tesktura environment źle dobrana. Widać to szczególnie na 3 i 5 renderze gdzie odbicia pozbawione są sensu. Niby studyjne „zdjęcie” a w lakierze widać jakieś wiejskie chałupy (pomijam już kwestię białej ziemi). Znacznie lepiej prezentował by się tutaj jakiś gradient. Do tego te ciemno, zgniłe zielenie na lakierze średnio się prezentują (po moich ostatnich wypadkach z kolorem jestem łagodniejszy w osądach ;) )

 

dodatek2.jpg jest fatalny. Chyba sam widzisz najlepiej dlaczego.

 

ps. sikham, bartq : Jaki konkurs ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wsumie to chyba zrobiles ten model od nowa :D bo sciagnolem ten ktorego trzeba niby tuningowac ale to co tam zobaczylem mnie delikatnie przerazilo to jest poprostu strasze okropne dobrze ze dali printy tegoczegos bo inaczej kiepsko by bylo :D he jakie czasopismo taki model :D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie ;p od dzisiejszego ranka samochód ma felgi marki "z" i nalepek brak :/. W sumie nie wiem co im by przeszkadzały... Co do light override to 50 świateł omini liczy się szybciej (nie na wszystkich renderach jest GI). A w ich samochodzie sjunowałem każdą część ;P

http://members.lycos.co.uk/masterkielbaster/rendery/siatka2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś nie tak jest chyba z siatką tam gdzie przednie światła łączą się z maską (pojawiają się dziwne załamania). ostatni render z czarnym lakierem wygląda o wiele lepiej niż dodatki z początku posta. poza tym dość ciekawy tunning

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności