Skocz do zawartości

"meksyk" na forum :)


Rekomendowane odpowiedzi

to co ostatnio sie dzieje przechodzi wszelkie pojęcie

 

90% wypowiedzi jest nie na temat i od rzeczy kazdy pisze o kazdym tylko nie o pracy

 

moze pora zaostrzyć kary za takie coś chodziaż jak widać po niektórych nawet ban niepomaga ;/

 

wydaje mi sie że takie posty powinny być z miejsca kasowanie ale to wymaga chyba wiekszej liczby moderatorów ( nie żebym narzekał na obecne grono "modów" bo spisują sie bardzo dobzre ale jak tak dalej pójdzie to niebedą sie wyrabiać ;) )

 

tyle odemnie moze akurat trafiam z złe topice a problem wogóle nieistnieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

E tam, dlaczego sądzisz ze wiekszosc postów jest nie na temat. Przeciez kwiatki na moim parapecie mają się calkiem dobrze i czemu by o nich tutaj nie pogadac ? :D

No dobra, bardizej serio.

Jestem dosc nowy, ale wydaje mi sie ze latwo zauwazyc nastepującą rzecz:

Przychodzi ktos i zadaje pytanie ktore pojawialo sie z 3 razy w ciagu ostatniego miesiąca, ewentualnie jest w FAQ. W sumie nie mam pojecia jak temu zaradzic, ale skoro poruszyles temat to wypowiadam sie co o nim mysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tetsuo Shima

jak mozna powiedziec czy ja wiem czy mexyk...

ja naprzykłąd nie umiem poslugiwac sie faq...zawsze mi wychodzi ze nie ma nic??

a co do szukania na forum czesto nie moge znalesc nawet swojich postów:D

i nie banujcie dobrych ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Nieeeezła masakra.... heh, a nie było mnie tu raptem miesiac :P

Ban - dobra rzecz na forum.. panowie, czas chyba sie zdecydowac w ktora isc strone... kiedys, kiedy forum bylo male, a wszyscy sie "znali" mozna było pozwolić sobie na oftopy i dygresje osobiste.. teraz userów się namnożyło, a ilość wątków jest nie do przebrniecia dla jednostki w ciągu dnia tak, aby kontrolować wszystko, więc myślę iż wprowadzenie takich restrykcji jest jak najbardziej na miejscu!! Przy obecnych rozmiarach forum nie zaszkodzi wprowadzic na nim nieco wieksza kontrole (byle nie ingerowac zbytnio w tresci postow... -> -> zbytnio, czytaj: wcale).

A modom krzyż na drogę - robota obecnie chyba nie należy do najmilszych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest taka techniczna mozliwosc, ale mozna zrobic cos w rodzaju "pół moderatorów" ludzi ktorzy mają prawo przepuszczac takie posty. No ale dalsze dywagacje zostawiam na jutro, dobranoc wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba odpada- pierwsze dwa będą grzeczne a potem syf. Co do zalewu buractwa- zgodzę sie z Sikhamem (mimo że lubi samochody). Moderatorom wyrazy współczucia, solidarności i moralnego wsparcia.

 

IMHO nawet dużo ostrzejsze postępowanie niczym by nie zaszkodziło- większość "komentarzy" to różnego rodzaju "ego boostery" osób które same nic wartego uwagi nie pokazują ale piszą w każdym topicu tylko po to żeby pokazać jakie są mądre, doświadczone i znające się na rzeczy. Kosy w dłoń i rżnąć Panowie ile wlezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no fajnie tylko jest jeszce druga strona medalu w koncu to forum to przede wszystki m ludzie...wszyscy widzimy ze jest tu teraz niezly syf ale chyba kazdemu powinno zalezec na nowych userach :/ Polityka restrykcyja ma plusy ale tez minus. Jak utrudnienia beda za duze to ludziska znajda sobie inne forum, co raczej nie sprzyja rozwojowi...To co sie dzieje jest nie do zaakceptowania to jasna sprawa...ale wydaje mi sie ze moze pomoc chocby zwiekszenie liczby modow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy nam na nowych userach ale jeśli pokażesz coś komus co ma źle a on uniesie sie dumą i zacznie wymyślac na ciebie to chyba jest wystarczający powód żeby dostał urlop ?

 

(mimo że lubi samochody)

 

RK tak rodzą sie konflikty ale zapomnie o tym mimo że nielubisz samochodów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Archangel- racja tylko wiesz, nie sądzę żeby osoby wartościowe aż tak często podpadały modkom. Większość spamerów nie pokazuje nic ciekawego a tylko kłapie... Pomijając to- mogę się mylić ale IMHO dopóki forum nie zarabia na reklamach to zwiększanie popularności nie jest najważniejszą rzeczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh no sikham i RK zgadzam sie z wami w 100% Tylko boje sie zeby robiac pozadki nie pousowac tez tych powidzmy nie do konca winnych. Za swoich czasow Dr Ug by od razy wylecial :P w oczywistych przypadkach sam bym banany wlepial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archangel, ja bym bardziej stawiał na jakość a nie ilość, Max3d.pl to jedyne forum o grafice, na jakim się udzielam bo jest inne niż te pozostałe,w których główną rolę gra komercja... tutaj od początku poczułem się członkiem pewnej rodziny :) i troche mnie wkurza jak do rodziny wpycha się buractwo... gadam teraz jakbym był nie wiadomo kim, ale z tego co widze to im więcej userów tym gorzej dla forum :(

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauwazyliscie ze nagly niepohamowany naplyw syfu i chamstwa zrobil sie po zmianie silnika forum??:| Moze wrocimy do starego i bedzie jak dawniej:)

 

Ale problem kiczu i chamstwa dotyczy chyba wiekszosci for ktore chca krytykowac a nie tylko slodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krytyka jest potrzebna, jak najbardziej, ale nie w stylu "ja byłem głupi bo kiedyś też modelowałem samochody i myślałem, że będe sławny", albo mój ulubiony tekst "coś mi się nie podoba tylko nie wiem co" :D

 

może robić tak, że świerzo zarejestrowane osoby muszą przejść jakiś okres próbny, zanim staną się pełnymi memberami ? powiedzmy przez miesiąc mają status Guest, a po miesiącu dopiero Member (pod warunkiem, że w ciagu tego miesiąca nie nasmrodzą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, należy zaostrzyć kary, powołać Służbę Bespieczeństwa kierowaną przez Urząd Bezpieczeństwa, ustanowić Święty Dekalog i szukać, banować i karać...

Rzeczywiście są na forum "rodzynki" myślę, że to wynika z ich wieku ale to niepowinno dysklasyfikować z możliwości drapania postów.

Jak najbardziej jestem za wykluczaniem wulgaryzmów to nie podlega dyskusji

ale wycięcie użytkownika tylko dlatego, że bywa zabawny bo palnie jakąś głupotkę (choćby w każdym poście:) ) to chyba nie tędy droga.

Do niedawna był jeden sympatyczny, gorliwy user (pewnie wiecie kto :-) ) którego posty czytałem jak dowcipy i wcale mi nie przeszkadzały, wręcz przeciwnie :-) modelujesz, dziobeisz, przeliczasz, troche śmiechu nie zaszkodzi

Myśle, że to forum jest wysoce funkcjonalne i treściwe jest wielu doskonałych fachowców i można się ciekawych i użytecznych rzeczy dowiedzieć.

A gdzie się te "rodzyneczki" mają wyrobić?

 

ps: pewnie bedę żałował tej wypowiedzi ale taki mój los :-)

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh jak ktos bedzie bardzo chcial to nasmrodzi po miesiacu :) IMHO problem nie dotyczy tych ewidentnie zcarnych charakterow...bo jak ktos pisze jednego posta o tresci "czy ma ktos craka do maxa" no to wiadomo co z delikwentem zrobic...ale jak postepowac z calom masa nowych userow (czesto bardzo mlodych) ktorzy wypisuja rone bzdury jak wlasnie cytowane przez Loozack'a "coś mi się nie podoba tylko nie wiem co" :D Ten kto to napisal jest ewidentnym burakiem czy np rzeczywiscie cos mu nie pauje powiedzmy w ksztalcie proporcjach itp i nie potrafi tego sprecyzowac... Moglby tak samo dobrze napisac "cos z ta maska jest nie tak" przeciez nie wprowadzimy kryteriumm poprawnosci jezykowej i umiejetnosci wyslawiania...

Jedyna metoda jest chyba zliczanie takich gaf i jesli danemu osobnikowi troche sie uzbiera to mowimy grzecznie papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jeszcze takie masterki co nie wiedza co to jest ban...:D.

Ale ze to ostatnie hym tygodnie to tak mi sie wydaje zo to wina kiepskiej zimy co= ferie i niema gdzie na sankach pojezdzic i taki masterki siedza w domciu i klepia bzdury w klawiaturke ;) zabiajac swoje ostatnie szare komurki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej sie nie znudzi bo dzieciak, ktoremu wydaje sie, ze jest "kul", bo lamie wszelkie zasady, jest tym podniecony i pelen dumy. To jest chyba jakies zboczenie mlodocianych.

Nie zebym sie uznawal za jakiegos starszego wszystkie wiedzacego goscia. Jeszcze nie dawno sam tak robilem:) Na szczescie nie tutaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, no proszę, Webmaster zawsze znajdzie sobie inne gniazdko :>

 

a wracając do tematu to proponowałbym ukrycie liczby postów, powstrzymałoby to może niektórych przed niepotrzebym klepaniem w klawiaturę, a przy okazji nikomu by chyba nie zaszkodziło, bo po co komu ta liczba... no chyba że za 5000 postów dostanę suszarkę albo pralke ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lud domaga sie ostrzejszego traktowania?!

Gdybym byl jeszcze modem uronilbym lze ze wzruszenia;)

 

AFAIK pazurki modom poobcinal super-moderator Alexiej, ktory teraz ledwo zyje na max3d, ale jego zasady - jak prawo angielske, ze zone mozna bic tylko tak, zeby nie bylo sladow - sa jeszcze zywe.

 

Poza tym niech kazdy user zacznie od siebie, bo nie dziwne, ze robi sie OT, jezeli 10 osob zaczyna gadac o zle nazwanym watku, mimo, ze juz jedna osoba (tez nie mod) zwrocila na to uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak nie idzie powstrzymac gowniarzy przed pisaniem bzdur, jak sie uprze to i tak bedzie to robil :| nie wiem czy jest sens wprowadzac jakies zasadnicze zmiany póki modki nie nazekaja z tego powodu ze banuja 5 userow czy tam 1 dzieciaka pod 5 nickami, ba sans nawet sie cieszyl ze pobil rekord ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... kto by pomyslal ze dyskusja sie tak rozwinie :)

Jak narazie wszyscy pomarudzili troche ze jest zle, teraz trzeab by sie bylo zastanowic co z tym zrobic. Ja jestem wlasnie po porannej dawce kakaa :D i wpadl mi pomysl, ktory jeszcze nie przemyslalem, ale rzuce tutaj moze ktos uzna ze jest dobry, ale wytknie jesgo minusy, no bez zbednych wstepow, pomysl:

 

Zrobic Button "report user" nie byl by to ban ani nic takiego, tylko cos w rodzaju prywatnej wiadomosci wysylanej do adminow w kotrej krótko pisze sie czemu uwaza sie ze ten user jest EVIL ( typu: powiedzial ze moja praca jest brzydka i sie popłakałem )

 

Triko polega jednak na tym zeby nie wszyscy userzy mieli do tego dostep, bo jak sie da wszystkim to zaraz pojawią sie takie wiadomosci jak przytoczylem powyzej. Mozna na przyklad udostepnic to ludzia ktorzy napisali wiecej niz np 200 postow. Sądze ze jak ktos wyklepal 200 postow i nie zostal wywalony z forum to chyba wie jak sie zachowywac.

Jak dla mnie ma to jeszcze tą zalete ze odciąża adminów. Nie muszą oni caly czas latać po forum, szukać jakis podejzanych postow i userow ( w co święcie wierze ze robią tak 24H na dobe 7 dni w tygodniu :D ) tylko mają na tacy podane ze jakis user robi dziwne rzeczy.

 

Ostatni akapit tego przydlugawego postu:

Nie banujcie za poczucie humoru ( chociaz wiem ze niektorzy mają je dość.... specyficzne ) bo forum bedzie sztywne jak kij od szczotki :-)

 

pozdrawiam i dziendobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki przycisk jak Report bad post ;]

 

wysylalem PM do pana Janusza jak i do pana Mastera kawal czasu temu ze jesli tak dalej bedzie to sie to pewnie skaczy Banem ... jak widac obie osoby sa teraz na urlopie i nic do nich nie trafilo ...

 

nic nie da wprowadzenie tego skoro to oni sami "chcą" robic burdel bo im sie tak podoba i ich hormony napędzają ...

 

najlepiej olać i nie tłuc juz uwac w poszczegolne osoby bo w koncu im sie to znudzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 3_bany_juz_mam
sorry tetsuo twoje ip bylo na czarnej liscie :]

sans moze masz racje ze jestem na czarnej liscie...

ale na tej liscie nie jestem dlatego ze nabrojlem ... jakiemus kolesiowi(modowi) odpisalem (z pelna powaga/bez jaj/i z kultura) bo cos mi napisal a on mi bana

napisal ze za duzo pytan zadaje itd...

a tu co na nastepny dzien ban>>>

bedzie nowy :{}

pozdrawiam wszystkich zbanowanych i nie zbanowanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 3_bany_juz_mam
Marcin: z tym olewaniem to naprawde dobra ideaa, swietnie dziala na napalonych nastolatkow ktorzy chca sie popisac i lubią publike.

 

nikt sie nie kce popisac kazdy kce odzysktac swooj ulubiony nick...

...najgorsze jest to ze zbanowano ci go za nic...

jak bys ty sie czul???????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ej, spokojnie, nie pisalem o tobie. Pisalem o ludziach ktorzy robia siare tylko poto zeby wszyscy w okolo im poklaskiwali.

No offence, skoro rzeczywiscie dostales bana przez przypadek to wspolczuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nikt nie dostal bana przez przypadek ... i w tym razie ci sie nalzey ...

 

nie lepiej bylo odczekac ? nie robic jazdy ?

 

po tygodniu bys juz byl normalnym userem a teraz masz ... warto sie tyle razy rejestrowac zeby napisac kolejną glupote ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mi sie wydaje ze z "takimi" ludzimi nic sie nie da zrobic jak da sie bana stworzy nowego uzytkownika i bedzie robil to samo na zlosc modom:D:D ze go na gg czy inaczej obrazili:D:D i tak bedzie w kolko

 

mnie ciekawi jedna rzecz ile tak naprawde jest uzytkownikow tego forum jak wiekszosc ludzi ma po kilka(nascie) kont to moze nas w sumie jest tylko 1000:D:Dalbo jeszcze mniej.............ciekawe..............

nawet gdybyscie chcieli cos z tym zrobic to sie po prostu nie da

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Nie kłócic sie bo dyskusja jak to sie czesto zdarza zmienila kierunek ...

 

Baldack i webmaster - dokonali chyba to o co im chodzilo. Mimo banow zrobili taki balagan na forum jakiego wczesniej nie bylo. Razem z moderatorami w ciagu ostatnich dni zablokowalismy i usunelismy kilkanascie kont. Chlopcy uzywaja neostrady wiec nie jest problemem ich namierzenie. TPSA ma specjalne formularze dotyczace lamania zasad, netykiety, atakow, SPAMU!

 

Nie ma problemu z mojej strony aby udostepnic logi i dane tych uzytkownikow. Jesli ta sytuacja sie nie zmieni droga wlasnie taka bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i swietnie ... ile razy byla mowa zeby uszanowac decyzje modernatora skierowana do tych dwoch ...

 

ciekawe czy da im to do myslenia ... czyz by chopaki sie przestraszyli ? pewnie i tak zalozą nowe konta ale juz jazdy nie beda robili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mnie ciekawi jedna rzecz ile tak naprawde jest uzytkownikow tego forum jak wiekszosc ludzi ma po kilka(nascie) kont to moze nas w sumie jest tylko 1000:D:Dalbo jeszcze mniej.............ciekawe..............

nawet gdybyscie chcieli cos z tym zrobic to sie po prostu nie da

pozdro

 

nie nie ... dublowane konta sa usuwane. W ostatnich kilku dni usunalem ok. 20 kont. Raczej ludzie nie zakladaja wiekszej ilosci kont z malymi wyjatkami - takimi jak w tym watku.

 

Nieuzywane konta rowniez beda teraz usuwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności