Skocz do zawartości

Pojazd 3D : Nissan 350 Z


Rekomendowane odpowiedzi

Po skonczeniu mojego forda mustanga (na ktorego jak teraz patrze to chce m isie rzygac bo juz za dlugo and nim siedzialem :P :) )zaczalem robic Nissana 350Z, gdyż kiedys jużrobilem ten model i chce zobaczyc postepy jakei zrobilem, wiem ze jest juz kilka nissanow na tym forum, ale ten samochod mi sie podoba, zamiesczam tutaj naaraize wipa z tego co narazie zrobilem, praktycznie caly jest zrobiony tylko musze nad szczegolami popracowac, mi sie podoba ten model ktory zrobilem, prosze o szczere opinie :)

 

nissan_old.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ej dobra bo m iwstyd za ten model, tak jak czytalisce w pierszym poscie robie drugi model, a ten ktory byl w pierwszym topicu to jest ten ktory robilem przed grudniem 2004 :), chcialem zobaczyc wasze rekacje :), nie mowie ze ten model ktory teraz rtobie jjest lepszy, ale mi sie bardziej podoba :) zamieszczam referki

 

23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak ci mowilem wczesniej ... ;] cos mi nie pasi atrapa na dole ... ale juz jest znacznie lepiej ... bez lakieru da sie wiecej powiedziec ... ;]

 

PS. Suurland gdzies kiedys napisal cos w stylu "Im not starting next part untill im fully satisfied with the part im actualy working on" mysle ze to jest calkiem niezly pomysl ;) staraj sie trzymac tej zasady ...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zipper, ale ty jestes, na forum sie do mnie odzywasz a na MSN NIE :) zapamietam ci to :P :). atrpae musze poprawic, ale naprawde nie moge narazie patrzec na tego forda, bo serio jzu mi sie rzygac na niego chce , wroce do neigo po skonczeniu tego nissana, ale obiecuje ze nei zostawie tego forda takim jakim jest teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten peirdolnik an dole jzu jest poprawiony w najnowszej wersji co do zaokraglenai na dole gdy robilem to m isie abrdziej podobalo tak jak jest teraz, to tak zostawilem a ta maske i tamta linie zaraz pwoineinem poprawic, ej luchu czemu nei odzywasz sie do mnei an gg zagadalem do ciebie a ty nie odpowiedizales :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzialem sie spowrotem za forda, musze mu zrobic pare ostatnich finalnych ujec, zeby zamknac projekt, i wtedy powracam do nissana, czyli zajma mi to noce, ale nissana caly czas robie :) nie bojcie sie :P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te bledy ktore sa z tylu to czesciowo byla wina za mocnego HDRI a te ktore rzeczywiscie byly sa jzu poprawione (dzieki mojemy kumplowi EAX), dach nie sadze ze jest za wysoki, bo robie go z idealnei wyskalowanymi blueprintami i nie "wychodze po za linie" :) :P, a Don Vito przestraszyles sie na samym pcozatku, jak zobaczyles zdjecie mojego starego Nissana :) ( -- 1 POST-- ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOWOWOWO :) jak jzu dawno nei zagladalem na forum , cos nie mailem ostatnio weny,ale pare dni temu mnie ogromna naszla i wrocilem do nissana.

Wiec tak wszscy moi znajomi sie czepiaja swiatel :), ale coz ja biedny poradze ze mi sie podobaja :), musze znalesc jakis fajny material na felge i opone, moja ogromna udreka, narazie projekt wyglada tak :) prosze o wszelka pomoc, i komentarze

41.jpg

 

40.jpg

 

39.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może bez lakieru i innych takich dasz?? bo malo widac. no ale napewno masz troszke krzywy prog przy dzrzwiach i same drzwi chyba trszke faluja maska tez taka cos niepewna(przy szybie z prawej strony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności