Skocz do zawartości

Pojazd 3D: nissan 350z


Rekomendowane odpowiedzi

no i stało się. skończyłem... chyba. jednak nie widzę sensu by pracować nad tym modelem kolejny miesiąć. wolę poszerzać swoją wiedzę i zabrać się za nowy projekt ;-). tymbardziej że rendering czasami doprowadzał mnie do szaleństwa

 

samx.jpgfin01ic5.th.jpg

-----

samxlw5.th.jpg

-----

nissansrebrnyai1.th.jpg

-----

nissanczerwony02qk1.th.jpg

 

 

fin01.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jesli chodzi o przeniesienie to chyba mozesz to zrobic sam(narzedzia watku) a co do autka - w przednim zderzaku jest blad(raz ze wydaje mi sie on splaszczony, a dwa to, hmm nie wiem w sumie jak to nazwac, ale to kontynuacja nadkola nie powinna tak wygladac chyba... wiecej burakow nie widze choc dales takie ujecie ze trudno to ocenic. render raczej ci wyszedl fatalnie, benadziejne refleksy(jak stawiasz pod murem, postaraj sie aby wyszlo ladne kontrastowe przejscie pomiedzy murem a niebem), ciekawy pomysl z mona liza na grafiti, ale obrazek ogolnie wydaje mi sie strasznie sztuczny. tyle ode mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest supa, najbardziej mi sie podoba ta odbitka na scianie

uwagi:

to co mowia wyzej +

nie podoba mi sie maska (alpha, nie samochodu) miedzy teksturami przed samochodem (widac przenikanie na obrzerzach)

osobiscie bym ciutke przekrecil samochod w lewo (lewo od kierowcy)

i bedzie b b b wys poziom

powodzenia i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Mi sie bardzo podoba, chociaz kolo przedniego kola pod zdezakiem to jakos wyglada za kanciasto tam gdzie ci sie ten zdezak konczy.

A Specular na podlozu no to nikt nie wpadl na pomysl ze facet zaparkowal po zpadlym deszczu, jak jest asfalt mokry to sie troche swieci dlatego tam widac male reflections, nie jest to woda przypadkiem??

 

Hey fajny model i fajny render.

 

Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...szkoda ze tyle 350'tek nie jezdzi na polskich drogach, ile ich w galeriach 3d widac :) ostatnimi czasy goracy towar...choc inne produkcje nissana bardziej mi sie podobaj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten lakier jest znacznie lepszy i speculara juz nie ma :) ale te kaluze nadal srednio wygladaja - sa na plaskim terenie i same tez nie maja glebi... ja bym troche pofaldowal teren i zrobil miejsce dla wody bo tak to sztucznie nadal wyglada :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kałuże wyglądały lepiej gdy renderowałem podłoże z dużym displacem. tylko ich rendering... 2h w plecy. dlatego wolałem bez. moze jeszcze zrobie renderka na samym plan'ie i tyle. planuje zrobić opla mante ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mentaller- kurt jak możesz to zapodaj je na forum ;-) /czy ja wiem, wlasnie sobie kupilem aparat.....ale boje sie z nim lazic po wawie, serio, a dlaczego ?! , > mojego kumpla nigdy nikt nie okradl, a mnie probuja co tydzien :| , nie wiem. czyba mi zle z oczy patrzy :| , ale nigdy nic nie mam . prostak bez hajsu ze mnie, heh......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak w ramach ciekawostki, faktycznie są ludzie których zdolność postrzegania wykracza na swój sposób ponad czy poza norme. To do czego zmierzam to,to ze nawet model wbity w ziemie na 20 cm będzie dlanich wisiał w powietrzu. To nie kwestia wady modelu ja myślę tylko jakiegoś optycznego złudzenia prowokowanego pewnie układem cienia. Mój przyjaciel ma w sobie cos takiego i zawsze co nie wyrenderuje wisi w powietrzu niestety nie potrafi opisać mi dlaczego to tak odbiera, widzi siatki wie że jest ok a na renderze wisi wpowietrzu i już. Myśle że to jest zjawisko na zupełnie odrębny wątek i zjawisko nad którym warto sie pochylic z tej prostej przyczyny że może być świadectwem niepoprawnych cieni w naszych pracach.

Teraz do rzeczy, pracka mi się podoba, choc w moich kategoriach skończona nie jest ale ja jeszcze nigdy nie skończyłem niczgo także sie nie przejmuj. Odbicia na aucie mówią że scena wciaż jest niekompletna za mało sie tam dzieje. Coś mi nie pasi w tej wodzie ale jeszcze nie wiem co.

I pytanie to grafiti w tle - twojego autorstwa ?

Bo cos mnie w nim straszie intryguje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh 350z... stare dobre czasy ;]

 

co do zjawiska cieni to mozna to trochę zniwelować modelując opony będące pod wpływem masy samochodu (trochę ściśniete u dołu). odnośnie wykonania to od czerwca minął szmat czasu, teraz myślę że wykonałbym to trochę lepiej ;].

 

grafa niestety nie moja ;[.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności