Skocz do zawartości

Scena 3d : Esher turtle ;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pierwszy :P ?/kurde, jednak nie zdążyłem :P/

woow, świetna praca...podoba mi się głównie pomysł, a i wykonanie świetne...w skali sześciostopniwej 5+

praca nastraja optymistycznie do swiata...lubię takie :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anethus

hehe ze tez Cie glowa albo i oczy przy modelowaniu tego nie bolala ;)

btw. bardzo ladny zolwik ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo dziekuje za wszystkie opinie - naprawde sie podbudowalem :)

 

tweety-> kreski to Final Toon (polecam) choc musialem jeszcze recznie poprawiac -> poniewaz struktura siatki mi sie pochrzanila strasznie i w niektorych miejscach Final Toon sie gubil - wogole byla jazda z tym modelem doszlo nawet do tego ze wieszal mi sie max za kazdym razem jak chcialem go edytowac - boshe - nawet niewiem kiedy mi sie taki burdel zrobil w siatce :)

 

Anethus->bolec nie bolala ale byly momenty ze tracilem orientacje podczas modelowania :)

 

jeszcze raz dzieki za komenty i rekomendacje :) (mimo sesji to bdzie dobry weekend ;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barton_fink -> w finalToonie można bardzo łatwo definiować co ma być podkreślone przez linie a co nie. Można to chociażby robić przez material ID, smoothing groupsy lub po prostu samemu definiować. Jest takie cos jak User Defined Lines (czy jakoś tak). W helpie to jest ładnie opisane. Myślę, że tu nie byłoby kłopotu z obiektami instance.

 

Jeszcze raz - świetna praca :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, przyznam, że osłupiałem!!! Naprawde, prawie mi mowę odebrało! Ale nie z powodu tej pracy, ale komentarzy : "coś innego", "świetny pomysł", "oryginalna"???

Panowie coz za cynizm i ironia! Nie pastwcie się nad kolegą! To co, że żywcem skopiował Eshera "słowo w słowo", poświczyć wyobraźnię przestrzenną zawsze warto ;) A teraz do rzeczy. Całość, nie trzma sie kupy niestety! wszystko przez kolorystykę, te zielenie są zbyt agresywne względem całości i zupełnie odbierają siłę tej wspaniałej architekturze, która jest głównym (jeśli nie jedynym) walorem "twojej" pracy. Więc dobrze by było gdybyś, wzmocnił architekturę, albo wyeliminował te zielnie. No i takie pytanie małe: jakie uzasadnienie ma zastąpienie postaci ludzkich, żółwiami, bo przyznam, że nie bardzo rozumiem? Wygląda to dość przypadkowo, jakbyś wziął pierwszą lepszą postać z biblioteki i wkleił w scenę. A na przyszłość, polecam stworzyć coś od siebie; gdybyś zrobił architekturę paradoksalną według własnego pomysłu, wtedy dopiero moglibyśmy mówić o inspiracji Escherem. Teraz jej tu nie ma, to po prostu niezbyt konsekwentna kopia P.S. tak na przyszłoć, to zrezygnowałbym z tych marginesów w prezentowanych pracach. Wiem, że wiele osób tak robi, bo to jest takie extra, cool i trendy, ale nigdy się nie sprawdza i odbiera siłę pracy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze.

gratuluje.

od dluzszego czasu nosilam sie z zamiarem zrobienia czegos na wzor akurat wlasnie tej pracy eschera,ale po marnych probach odsuwalam to na pozniej.

 

no i Ty to zrobiles.

no i bardzo oryginalnie do tego.

naprawde fajnie wyszlo :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barton_fink nie słuchaj ich, oni chcą Cie zniszczyć! Jeszcze kilka postów i zepsują Cie do reszty! :P

Hatred, nie chodziło mi o kolory jako takie, ale o kompozycje, którą one bezsensownie zaburzają, a więc to nie kwestia gustu bynajmniej, ale wyczycia harmoni i kompozycji.

 

ymYYY!! a tak w ogóle to pisze sie Escher, a nie Esher ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności