Skocz do zawartości

Meeting We WrocŁawiu: Epizod 3


tweety

Kiedy ma sie odbyć III Meeting we Wrocławiu?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy ma sie odbyć III Meeting we Wrocławiu?



Rekomendowane odpowiedzi

MEETING WE WROCŁAWIU: EPIZOD III

Po olbrzymim sukcesie medialnym poprzedniego Meetingu, wręcz nietaktem by było go nie powtórzyć.

Termin ustalony:

1 października 2005 roku godz. 19

 

Miejsce: na rynku przy pręgierzu.

I jak zwykle należy miec ze sobą karteczkę z avatarkiem i nickiem.

 

Możecie tutaj wpisywac swoje propozycje co do spotkania.

Wszelkie uwagi i commentsy mile widziane :)

 

-----------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 298
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po olbrzymim sukcesie medialnym poprzedniego Meetingu

hehe czyzbym przegapil program w tv lub w gazecie ;P

kurde w koncu musz sie wybrac na meeting ale wszystko zalezy od pewnej sprawy bo mozliwe ze w pazdzierniku wyjade do england :)

aha i takie pytanie a co jesli ktos nie ma avatarka ?? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i machina ruszyła, hehe, nie wstydzić się ludzie, przychodzić kto może :D

 

Tobi_k - mam nadzieję że się zjawisz z pewnym materiałem na cd :D

RA - do Wrocka mamy "nieco" bliżej" ;)

nielot - jak się tym razem nie zjawisz to wypisujemy Cię z pisakownicy i nie ma że Anglia, loty teraz tanie ;)

 

Trzeba przyznać że organizacja meetingów wychodzi coraz lepiej, oby tak dalej...:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, pamiętam, jak byłem w LO to kumple też latali na coś takiego :D niezła masakra, akurat przyda Ci się odpoczynek przy piwku po takim wysiłku psychiczno-fizycznym :D

I dla tego nie mogłem pozwolić by mnie tam w lesie zabrakło...jak to mówimy teraz...będze ZGON! :D Ale tak wogóle to ja nie pije, jestem abstynentem

(...) z reguły, zasady i wyboru...oraz ewentualnego braku dowodu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym sie chętnie wpisał ale nie wiem czy bedzie czas bo to jednak jest troszke drogi :/ ale bardzo bym chciał, najlepiej ustalic termin i zobaczy sie czy bedzie mozna.

Edit: Salv masz dar przekonywania :] wpiszcie mnie z malutkim znakiem zapytania a jak cos to napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety i co ja bede robil do rana :P noc w parku jakos mi sie nie widzi ;) sie zobaczy moze u kogos przenocuje, a moze dalo by sie to zrobic wczesniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze od 20 to jak dla mnie troszke za pozno bo nie wiem czy bede miał autobus powrotny bo to jest sobota a nie chciał bym jechac tylko na 1 godzinke i zaraz wracac, moze jest jakies miejsce na nocleg ? To bym pojechał w niedziele rano do domu.

PS. Nie mozna by było tego spotkania zrobic troszke wczesniej ?:> gdzies po 15 ?

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh... tak o 15 juz dawac banie?? troche wczesnie..noc jest dluga..jak znowu przyjde na beztryba do chaty to mnie baba moja wywali z domu. Panowie a co z pociagami. Salvador do opola w nocy sa pociagi co 2h, takze nie panikuj.

hcpiter- do jeleniej dojechac to juz jest problem z wroclawia pozna godzina. ale z opola jest o 4 rano ktory dojezdza na 8 do jeleniej i moglbys sie zabrac z Salvadorem :) z powrotem i bylo by wam razniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba jeszcze tylko godzinkę ustalić, ja jestm za 18:00, 20 to trochę za późno ale jak będzie trzeba to się dostosuję :) Jeszcze małe pytanko: bierze ktoś cyfrówkę ? Ja swojego Zenitka wezmę, ostatnio fajnie fotki wyszły :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności