Skocz do zawartości

Maxwell 1.X


xeav

Rekomendowane odpowiedzi

Po długim czasie oczekiwanie w ręce użytkowników trafiła wreszcie nowa wspaniałego produktu z stajni Nextlimit - maxwellrender - tym razem oznaczona numerem 1.0

 

Wiecej informacji takich jak nowe funkcje znalezc można na oficjalnej stronie produktu bądz też pod tym adresem.

 

Zapraszam także do przeglądnięcia informacji odnosnie produktu i zakupu - [tutaj]

 

103zm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 627
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam nadzieje, że będzie większa ilość opcji

 

Tutaj myślę, że nie będzie większych zmian. Bo niby jakich opcji? Jeżeli maxwell jest oparty na prawach realnego świata to pewnie NextLimit nie będzie dodawał nowych opcji tylko po to aby user mógł sobie stworzyć swoje wirtualne prawa. :)

Oczywiście pewnie będzie działa już wolumetryka, która była wyłączona w ostanich (a może wszystkich) poprzednich wersjach.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

New stand-alone Interface

The Maxwell Render 1.0 release version is coming out with a new, stand-alone interface. This interface works cross platform and will include the following features:

New, powerful layer and spectral based material editor.

Full 3D environment, allowing the user object manipulation, curve editor, render parameters and many more features essential to the work pipeline.

MXI Viewer window: A complete viewer and editor for the Maxwell Image (HDR) internal format.

Maxwell Network: Maxwell is able to render in a farm, also single frame in coop mode over a network. NetManager and monitor are useful tools to control this process.

Command line version. (Maxwell can be used as a simple command line version without interface)

whhoooooaaaaaaa xeav to jest news roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włączyc render i w tym czasie robic dalej scenke

hcpiter666 - lepiej oszczędzać na ramach niż dopieszczać scenkę, chyba że na innym kompie ;]

 

Ja tam chętnie poużywam Maxwell'a - mentala, jedyną alternatywę, nie mogę opanować - trochę trudny :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności