Skocz do zawartości

Pojazd 3D: opel manta


mentaller

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmmm, wedlug mnie ladnie, rowno i wogle cacy. Szukajac w gogleznalazlem jednak wiele roznych wersji owego opla, nie wiem wiec jaka robisz, bo podejrzewam ze wydania z roznych rocznikow roznia sie troszke, zdaje mi sie jednak ze progi po bokach powinny byc bardziej owalne niz skosne. Nakladki na siwatla moglby natomiast bardziej do przody wychodzic. Pozostaje jeszcze sporo do wykonczenia ae to w koncu wip wiec bedziemy czekac cierpliwie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to opel manta B, lecz dokładnie jaki to model to nie wiem ;]. wersja A też jest piękna, niestety printów nie ma ładnych. w necie jest masa przerobionych modeli, np. prawie każdy model ma inne lusterka ;P, że o zderzakach nie wspomnę. w załącznikach zamieszczan parę zdjęc poglądowych, więcej na mantaclub.pl (niestety dzisiaj coś im serwer nie dziala).

 

dzięki za komenty

 

pokaż siatkę

nie ma wytykania błędów, nie ma siatki ;] /joke/ , a tak na poważnie to nie mam teraz czasu by nawet maxa włączyć. postaram się wrzucić coś w weekend.

 

pozdro

 

EDIT: ehh, macie jeszcze stary render ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"stoi manta pod uniwersytetem" - czyli nieśmieszny kawał o mancie (bo to samochód niemieckich dresiarzy), wiec paseczki chyba zostaną.

materiały... no cóż takie jakoś wyszły ;]. render oponki będzie kiedy zrobie felgi. i tutaj prosze o pomoc: mianowicie jaki model wybrać? chodzi za mną coś w stylu bbs'a, ale wybór jest taki duży...

 

http://images.google.pl/images?q=bbs+rims&svnum=10&hl=pl&lr=&sa=N&imgsz=

http://www.streetdreams.org/wheel_brands/BBS.php

 

jak na razie mój faworyt:

http://www.streetdreams.org/display.php?s=BBS&r=RE&fin=Silver

 

bbs_re_silver.jpg

 

dzieki za komenty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mentaller - wymiatasz.

Ej mam małe pytanko i prosze o odpowiedź : Kiedy uznajecie, że lakier jest dobry? Chodzi mi o to w jakich kryteriach [czy sie błyszczy itp.]

 

Mentaller bardzo fajnie wykonany modelik jest, lekierek tez niczego sobie. Dodaj jeszcze jakieś otoczenie i będzie luxik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentaller mam takie małe pytanko: gdzie dorwałeś Blue Printy?

Bo tak sie skałada, że też chciałem wymodelować Mante (jeśli nie liczyć BP to materiałów referencyjnych mam dość, bo jedna Manta stoi u mnie pod blokiem :P) a nie umię ich dorwać.

A model z******* - byle tak dalej.

 

Mod Edit : Bez przekleństw prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności