Skocz do zawartości

Meeting we Wrocławiu: Epizod... IV!!


tweety

Rekomendowane odpowiedzi

razor (15:09)

yo yo

razor (15:10)

coś nam się meeting episode IV odwleka

razor (15:10)

dobrze by było abyś już tradycyjnie ty założył nową sondę

razor (15:11)

z propozycjami terminów w grudniu

 

tak więc idąc za zewem natury, rad nie rad prezentuję:

 

MEETING WE WROCŁAWIU

 

tradycyjnie odbędzie się on we Wrocławiu zaś zbiórka na rynku pod pręgierzem:

 

94781-7111.jpg

 

Termin: 17 grudnia 2005

 

 

Mam na dzieję że i tym razem pobijemy rekord uczestników! :D

 

 

 

A oto lista maxowych imprezowiczów:

tweety

Vorek

hcpiter666

Junior

Barcisz

AGmakonts (?)

kannu

maras

Salvator (jakoś w to nie wierzę ;) )

Shogun 3D (jeśli większa ekipa z wawy)

razor

Super_OKO

rowr

asblaze

mkk3a

Plastique

tobi_k

kome

MichOO

 

zapraszamy też pozostałych wrocławskich grafików!!!

 

 

 

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 187
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heheh wkońcu bo już Vorka męczyłem o meeting :D no to juz prosze mnie zapisać a data ktora mi pasuje to pierwsza sobota grudnia albo piąty grudnia :D

Aha i własnie licze ze koledzy się teraz postarają i bedzie jakis bannerek max3d dla fotek :D

P.S Vorek moze sie postarasz o newsa na głównej :D ;)

Pozdr !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie znacie .

chcecie pic browary i gapic sie na dupy- to obojetnie gdzie.

Chcecie naprawde pogadac o 3D (chetnie przy wodeczce lub browarkach) to kluby raczej odpadaja. Ostatnio bylo fajnie - na dworze, napoje i konkret rozmowy.

Ewentualnie mozna sie potkac zaczybnajac na dworze i pogadac , popijajac, a potem sie wbic do klubu -to byloby najlepsze rowiązanie chyba.

Tak czy siak wpiszcie mnie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ja sie postaram przełamac i przyjść pierwszy raz.

Cały czas mam wrażenie, że jeszcze lamerem jestem w te klocki, ale co tam! Będę udawał, że kumam o czym gadacie a po paru browarkach może naprawdę zacznę to wszystko rozumieć;)

dopiszcie mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn tak , panowie,,, mamy prawie grudzien.. wedlug mnie plener odpada.. popic na zimnym to jest tak nie ekonomicznie :D dnie nastepne spedzimy w lozkach nie mogac sie ruszac i mowic... ja mam taka propozycje....

spotkac sie np na bilardzie... bylem ostatnio w klubie(nazwy nie pamietam ) ale to jest pod "wroclawskim manhatanem" tj te takie wiezowce na grunwaldzie jakby kto nie wiedzial.. i tam jest wlasnie taka o knajpeczka... duzo stolow do gry ( 10 pln godzina )( czy jakos tak ) leci sobie w tle muzyczka,, nikt sie nie wydziera nikt nie skacze i wymahuje bialymi rekawiczkami przed oczami.. jest czill klimacik.. i pogadac mozna, i sie napic i pograc w bilardzik... taka moja propozycja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadeszla chwila zeby super oka na liscie tez byla :D jak wiadomo termin dla mnie ŁOTEWA kamerki nie biore z gory mowie, bo zadnych montazy sie nie doczekalem do tej pory, Ja jestem z kannu mozna zrobic szybki plenerek wudzitsowy na rozgrzewke, knajpa srajpa i tak bedziemy bujac od jednej do drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dlamnie salvador to git jest to najblizsza kanjpa z mojej chaty jakies 200m nie cale, tylko problem jest z miejscami na weekend a i cicho wcale nie jest bo na weekendy jak puszcza muze to sie gadac nie da bo wszedzie sa glosniki i male pomieszczenie dosyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym polecał spotkac się troszke wczesniej, bo na ostatnim się szybko ciemno zrobiło a teraz to juz grudzien więc.... A co do plenerka jak sie szybciej zorganizujemy to ja jestem zaaa !! Bo ostatnio było super, mozna było sobie pogadac o 3d ! Aha i musimy wpasc jeszcze do "Kotłowni" bo było super !!! :D

Pozdr i czekam na jakieś daty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoho! ileż chętnych tutaj jest. aż mi się klawiatura zagrzała :D

pierwszy post zaktualizowany. niestety jest problem z ankietą, więc wrzucę ją dopiero wieczorem jak pogadam z Leru. :]

 

Powstaje też standardowe pytanie o aparaty :)

Ze swej strony obiecuję zabrać cyfrzaka. Kto jeszcze??

 

co do prozpozycji kannu nt pleneru: odpada bo cholernie zimno się robi po zmierzchu. w sumie to przejdę się w przyszłym tygodniu do tego "Salvatora" i zobaczę jak tam jest. może niech ktoś sprawdzi "Mleczarnię" i jak to jest z rezerwacją stolików?

Jeśli znacie jakieś inne puby typowe do rozmowy, orientować się od razu jak jest z rezerwacją. Jak tylko się terminy wyklarują ustalimy knajpę z góry i zarezerwujemy miejsca. Wszystko to po to by nie było wałków z miejscami dla tak licznej ekipy. Orientujcie się o miejsca dla co najmniej 10 osób.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnostic FRONT ten z USA?? haha fuck a widziales ich teledyski :D Aha co do salvadora - moge powiedziec jako czesty bywalec ze ciezko tam bedzie usiasc grupa 10 osobowa i tak czy siak jest dosc glosno tam w weekendy, ja sie upieram caly czas przy fuzonie gdzie mozna zarezerwowac ogromna lawe na tylach gdzie spokojnie mozna gawedzic tylko ze jest otwierany o godzinie 21 dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Mleczarni. Nie ma problemu z rezerwacją stolików, tylko jeżeli na weekend to najlepiej zgłosić na początku tygodnia, no i cytuję "lepiej niech jedna osoba przyjdzie wcześniej żeby krzesełek pilnować" :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja sie upieram caly czas przy fuzonie gdzie mozna zarezerwowac ogromna lawe na tylach gdzie spokojnie mozna gawedzic tylko ze jest otwierany o godzinie 21 dopiero

 

ostatnio bywałem w fuzonie i wydaje mi się że właziłem tam już ok godziny 20, ale to trzeba jeszcze sprawdzić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnostic FRONT ten z USA?? haha fuck a widziales ich teledyski :D Aha co do salvadora - moge powiedziec jako czesty bywalec ze ciezko tam bedzie usiasc grupa 10 osobowa i tak czy siak jest dosc glosno tam w weekendy, ja sie upieram caly czas przy fuzonie gdzie mozna zarezerwowac ogromna lawe na tylach gdzie spokojnie mozna gawedzic tylko ze jest otwierany o godzinie 21 dopiero

 

a więc to na Twoich barkach spoczywa obowiązek rezerwacji miejsc w Fuzonie :)

tobi_k: cóż mogę powiedzieć... PracOFnia brzmi pozytywnie. :)

kome: super :)

 

 

A oto uzupełniona lista maxowych imprezowiczów:

tweety

Vorek

hcpiter666

Junior

Barcisz

AGmakonts (?)

kannu

maras

Salvator (jakoś w to nie wierzę ;) )

Shogun 3D (jeśli większa ekipa z wawy)

razor

Super_OKO

rowr

asblaze

mkk3a

Plastique

tobi_k

kome

MichOO

 

 

Aż nie wierzę! 18 zlotowiczów?? Ciekawe ilu przyjdzie? :D

 

Pozdrawiam

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista zaktualizowana :)

dzisiaj postaram się dodać sondę z terminami. pytanie w publikę: kto może druknąć banner na dużym formacie? ja niestety odpadam. za dużo osób się tym zajmuje i ciężko mi będzie przemycić w kolejkę logo max3d.pl :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności