Skocz do zawartości

Scena 3D: Wypoczynek


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mariusz W - zapoznaj się z regulaminem forum dot. nazewnictwa wątków i nanieś niezbędne poprawki :

 

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=2595

 

jak tez z całym regulaminem forum aby uniknąc takich sytuacji (jesli jeszcze tego nie zrobiłeś) :

 

http://max3d.pl/forum/forumdisplay.php?f=43

 

a co do pracki , to bardzo ładnie , swiatło piekne , pokaz jak mozesz inne ujęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie. Zmienilbym jedynie material lampy tak aby bylo widac gdzie znajduje sie zarowka, bo teraz wyglada dziwnie - taki swiecacy klocek. ;)

I troche sampling wyszedl na grzejniku. :)

Pozatym super.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc moj imienniku :P

 

Powiem ktotko naprawde kawal dobrej roboty. Najbardziej podoba sie ta czesc z oknem i tymi dziwnymi "zaslonami" naprawde fajne. Mozesz pokazac siateczke. Ta roslina ktora jest po lewej stronie to xfrog czy cos innego.

Witam na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Dzieki za komentarze. Teraz widze ze moglem lepiej to umiescic w "Work in progress" :) Mialbym szanse na poprawienie bledow. Bo juz sie tak zamiksowalem w projekcie ze nie widze bledow szczegolnie kompozycyjnych.

 

Do Mrw1980: Na pewno mi nie chodzilo o wyeksponowanie grzejnika :) tylko nie wiem co jest nie tak ...

 

dO Sith_LORD'a: Co zmienilbys w kompozycji ?

 

Czekam na propozycje :)

 

Dzieki

pozdro wszsytkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ogół w miejscu gdzie jest dywanik powinien być jakiś stolik (np. ze szklanym blacikiem ) myślę że byłoby lepiej - praca b. ładna - jakbyś zamieścił siateczkę też byłoby fajnie :) gratulacje frontpejdża - niezłe wejście na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze zadna wizka nie zrobila na mnie takie wrazenia(nie obrazajac nikogo) po prostu widac w niej klimacik, moze to troche dziwne ze w wizce widze klimacik, no ale postarajcie sie nietraktowac tego jak wizki :p. Ale namieszalem, ehh poprostu bardzo fajne :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mając na mysli przepalenia mówiłęm o lampach jak juz to ktos dobrze nazwal "biale pudła w powietrzu", co zas sie tyczy ko0mpozycji to w pierwszym ujeciu przeszkadza troszke to ze po prawej widok ogranicza sciana, za to qw drugim troszke za blisko i za ciasno.. ale to takie moje.. swietne swiatlo i atmosfera, i dobrze dobrane materialy.. porządna praca jak na debiut;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bardzo nielubie ogladac wizualizacji bo przewaznie sa kopiowanez katalogow IKEA to twoja jest baba ..kolorystyka..meble ...projekt pokoju ...no moze ten telefon i ta gazeta przeszkadzaja ...moim zdaniam nietrzeba pokój niewydaje sie pusty ....ale to tylko elelmenty ..i kaloryfer !!....jest stary ..nowe zeberkowe na prad ..male oklolo 120 cm x 60 ...ekstra.....tak wypoczynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i zwięźle: Bardzo ładne.

Widzę sporo szczegółów więc było włożone sporo pracy w tę scenkę.

Może trochę za mocne "przepały" na ścianach ale ogólnie widzę niezły realizm... no cóż znowu punkt dla V-raya....

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Juz gdzies widzialem te prace ... hmm albo na evermotionie, albo na cgtalk, albo i tu i tu ... heh

mam nadzieje ze to twoje ;]

nie mniej bardzo mi sie podoba ta wizka :)

pozdr ! i zapraszam do mnie, rady mile widziane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do: RA

zgadza sie to jest dokladnie taka konfiguracja ...praktycznie nie ma tu zadnych patentow! nie uzywam jakis nietypowych ustawien ... glownie to bawie sie swiatlem i textura bo modele to jakies szczegolnie zlozone tez nie sa

 

do: Szpaner

zgadza sie ... to ta sama praca ...umiesielem je na roznych forach zeby skonfrontowac opinie... jest jeszcze na forum3d - i tam zbieram raczej niepochlebne recenzje - okazuje sie byc najbardziej wymagajace :):):)

 

 

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności