Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Ihr kampf"


JmTm00

Rekomendowane odpowiedzi

No to cheja ;)

 

"Czas wojny światowej...środek nocy, gdzieś w okupowanym mieście. Uwage patrolujacego ulice, kipiącego nienawiścia do wszystkiego co zywe "okupanta" przykłuwa postać małej dziewczynki...nie interesuje go co ona sama robi w środku nocy, znalazł pretekst do rozrywki. To on ma władze, to on zadecyduje czy pozostawić ja przy zyciu...czy napewno on?...who is who :DD "

 

 

"World war time...middle of the night...somewhere in the ocupated city. The attention of patroling, full of hatered to everything that is alive ocupantsoldier is drewed on little girl. He`s not intrested what she is doing there....he found a reason to have some fun. It is he who has a advantage, it is he who will decide to leave her alive...but is it really he?"

 

 

Technika: 3dsmax, fotoshop

 

 

 

Zarówno sobie jak i wszystkim uczestnikom zycze powodzenia :)

 

 

 

 

JmTm00_IhrKampf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pomysl super!

Bardzo klimatyczne.

Nie kumam tylko jednego (moze to te swieta...): "nie domysla sie ze za chwile podzieli losy towarzysza".

To znaczy ze co, swojego towarzysza zaciukala, czy jak?

Wiem, wiem, karpie, sledzie i pierogi, ledwo sie ruszam, ale serio, no nie kumam :o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniu_1990 -> dzieki

mkk3a -> nie inaczej ;) styl cos pomiedzy cartoonowym a realizmem, ciezko mi to opisac ale mam to w glowie ;)

kliment woroszyłow -> a ja wlasnie sie obawialem ze mundurkom moge nie podolac tak jak trzeba :) wszelkie referki jak najbardziej mile widziane, bo szkoda by bylo dac plamy ;) z gory dziekuje

prorok601 -> tak, tak podkolanoweczki beda jak najbardziej :) "biedna" zmarznieta dziewczynka ;)...z tym znakiem to sie zastanowie (pomysl oka ale wolałbym nie okreslac az tak dosłownie miejsca)...ale who knows :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apdejt: najtrudniejsza czescia w tym projekcie bedzie wlasnie glowka dziewczynki, kombinuje, kombinuje ale sam nie wiem czy:

wykreowac postac na takie typowe dziecko, pulchniutkie i wogole czy raczej stworzyc cus na ksztalt "sierotki", wychudzonej i ogolnie zniszczonej sytuacja w jakiej przystalo jej zyc? tak czy siak najwieksze trudnosci sprawia mi do tej pory oddanie charakteru malej "bestyjki". Porady mile widziane :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fajnie ci wyszły okolice nosa, brwi i oczu - błagam, pokaz siateczke. moze tez sie czegos przy okazji naucze ;)

 

jednak imo wygląda na zbyt dziecięcą i za małą dziewczęcą. szczególnie przez usta, nos i to takie wglębienie pomiędzy (moze toto sie jakos fachowo nazywa - nie wiem). moze cos w stylu American McGee's Alice? niekoniecznie identyczna, ale choć troche taka "trójkątna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania -> dzieki, dobra postanowione bedzie z niej taka "sierotka usmarkana" ;)

mkk3a -> hm...to jest mysl z ta "trojkatna" glowa tylko bede musial uwazac coby za bardzo toon nie wyszlo ;) Wiem! rozszerze jej rozstaw oczu i moze takie bardziej "cielece"?, no i troszke odessiemy tluszcszyk na policzkach ;) 3d max.exe

 

...a co do siatki: ...wlasnie nosek przerabialem wiec aktualnie jest bez niego :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie posr...ehh Ludki mam pytanie: o co qrde biega ze w scenie jeden jedyny obiekt podczas zaznaczenia nie chce sie obracac jak go ladnie prosze tylko stoi jak ten osiol w miejscu?? gizmo od rotacji sie rusza ladnie ale efektu nie widac...z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoMic-> yy, niezadowolenie? alez absolutnie nie! ja tylko tak dumalem czy warto wchodzic w jakis detal jezeli go i tak widac nie bedzie:))

bojar-> dzieki :)

mkk3a -> ja tam wiewioreczki lubie, ech te....yhm..no wiec mala bedzie miala wlosy ciemny-blond jezeli mi sie oczywiscie uda bo chcialem uzyskac efekt takich sychych i wyplowialych...no niezadbanych jednym slowem. Co do piegow to raczej ich nie bedzie,..no moze pieprzyk jakich chociaz ;))

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a -> thx, jakkolwiek dredy fajne by nie byly to nie jestem przekonany czy beda tu akurat pasowac, ale brudne beda to fakt ;D

 

a odemnie maly apdejt: teraz pewnie podpadne wszystkim pasjonatom ww2 :) nie wiem (bo sie nie znam) ale czapa malo...niemiecka mi sie wydaje...moze to dlatego ze nie ma oznaczen? nie no nie wiem....eny help w tej dziedzinie baardzo mile widziany :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jednak taki...jak myslicie? pozdrawiam

 

kliment woroszyłow -> ...zimowe popoludnie, na rogu jakiejs pobocznej ulicy, klimat jakiegos dotknietego wojna polskiego miasta, kamieniczki i te sprawy...no przynajmniej sie postaram ;) Wieelkie dzieki za referki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za bardzo na historii sie nie znam, ale walniesz odpowiednie teksturki (i zapewne tez hakenkreuze w opaskach :)) to od razu będzie widać, ze to naziści.

Za bym proponował tego trupa ubrać w te czapeczke (czyli bedzie wyglądał na kolesia wyższego rangą) a z tego żywego to zrobić zwykłego szeregowca w blaszanym hełmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjeju to sie porobilo :| pierwotnie "szeregowiec" mial byc na glebie a jakis taki "czarny w czapce" ...i tych smiesznych spodenkach podchodzi siegajac za giwere...teraz jest na odwrot...a teraz to juz nie wiem co by bylo lepsze :|...enyłej trzeba isc do przodu...zatem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to. Muszę ci powiedzieć, że się obawiałem tej pracki. To znaczy obawiałem się, że będziemy mieli kolejną prackę wypicowaną detalami technicznymi maszynki z IIWŚ. A tu tym czasem proszę bardzo, rozczarowanie (pozytywne). Niezła karykatura wojny i związanego z nią okrucieństwa się szykuje. Mnie sie tam alles podoba. Może poza tymi wgłębieniami pod policzkami SSmana, wydaje mi się, że są za głęboki i za ostre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl fajny ale realizacjia jeszcze lepsza.Bardzo fajnie wystylizowane postaci ciekaw jestem jak sie to potoczy.Podzielam zdanie Simple_man'a tez sie balem ze zaraz zaczniesz klepac jakis czolg(najpierw czolg potem mysliwiec ktory na obrazku byl by kropka:D ale zgodnie z referencjami a potem postaci:]) jak reszta a tu cos fajnego.Wyobrazaja mi sie takie Burtono'wskie klimaty jezeli chodzi o oswietlenie i nastroj a i pierwsza postac kojazy sie z Burtonem tyle ze jest 3d.Milo:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest super. Bardzo lubię styl Twoich postaci chociaż prawdę mówiąc po indianeczce nigdy bym go nie skojarzył z tego rodzaju tematyką- tym ciekawiej się zapowiada- kibicuję z tylnych rzędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności