Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Lamborghini Gallardo


Sam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. To moja pierwsza praca, jeśli chodzi o pojazdy, im dłużej ją robię tym mniej mi sie podoba. Nie potrafie sobie sam poradzić więc proszę o pomoc. Zobaczcie oceńcie jak co to prosze o kontakt na gg. Z góry dzięki.

 

PS. Wiem, że ktoś już taki model robił i wygląda on o niebo lepiej od mojego, ale bede sie starał, zobaczę co wyjdzie.

 

lambo10vn.th.jpglambo21dq.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wiesz jestem początkującym użytkownikiem 3ds max'a więc za wiele nie umiem, chamferem posługiwać się próbowałem z mizernym skutkiem.

 

Robię tę prackę 2 dni, a siatke aż boje sie pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no wiesz... ja po dwóch dniach z 3d studio (jescze spod DOS-u :D) zrobiłem stolik z kieliszkiem ;)

Nie załamuj się, tylko do roboty i dawaj siatkę :)

 

{EDIT}

2) 2 dni z tym modelem, ale to nie znaczy ze wcześniej nic nie robiłem, w 3d s max siedze od wakacji ale patrząc na niektóre pracki to jestem kompletnym amatorem

No niby tak... trochę za daleko poszedłem z wnioskiem, sorry ;)

 

A metoda z plane to bardzo dobra metoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) tak ten koło legnicy

2) 2 dni z tym modelem, ale to nie znaczy ze wcześniej nic nie robiłem, w 3d s max siedze od wakacji ale patrząc na niektóre pracki to jestem kompletnym amatorem

3) siatka to siatka już podaję

 

 

Aha i jeszcze pytanko czy nie lepiej to zacząć od początku inną metodą niż z plane'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wygląda to mniej więcej tak.

 

siatka18rz.th.jpg

 

Więc część modelu już mam. Mam pytanie. Czy ktoś może mi podrzucić jakiś dobry tutorial dotyczący tworzenia grilla (siateczki czy jak to zwał), bo szukałem i kiedyś znalazłem ale nie pamiętam gdzie i teraz już jakoś nie moge na to trafić z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za tutorial ale mam jeden problem. W lamborghini siateczki (grill) są zakrzywione i po ukończeniu grilla on nie pasuje do otworu w karoserii. Może mi ktoś poradzić jak łatwo dostosować grill do otworu? jeśli to wogóle możliwe?

 

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto nowe screeny z mojej pracy nad modelem:

 

13om.th.jpg29ew.th.jpg38bw.th.jpg43im.th.jpg55pv.th.jpg

 

 

Wytykam błędy, które zuważyłem i z którymi nie moge sobie dac rady: przede wszystkim te cholerne światła, po pierwsze są okrągłe a po drugie każdy widzi, następnie tył to już wy zobaczcie nie bede sie rozpisywał, drzwi to ja juz wyklepię więc o nich nie musicie wspominać :) Z tyłu drażni mnie okrągłe okno którego za choler nie moge "zkwadracić" lol.

 

Tak więc prosze pomózcie na ile będziecie w stanie bo dzisiaj pół dnia męczyłem się ze swiatłami i nie moge ich naprawić. Aha i jezcze jedno typ smootha nie może być w moim przypadku inny niz NURMS bo jak zmieniam na classic albo to drugie samochód jest dwukrotnie bardziej zabugowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności