Skocz do zawartości

Scena 3D: apartament hotelowy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mi osobiście stolik się podoba i cała praca zresztą też :)

tylko poduszki jakieś takie :/, ale sam dobrze nie wiem ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nikt tu nie potrafi zrobic fajnych poduszek? :D

przdmowca ma racje - poduszki be. poza tym wneka w scianie jakby dziwnie oswietlona. spoty swieca z gory, a wyglada jakby byla oswietlona ze srodka.

jeszcze swiatlo przez zaslone strasznie dziwnie przebija. chyba tyle...

podobaja mi sie lampki nocne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - odnośnei pracki - wychodze z założenie że lepiej artyćeie powiedzieć co wg mnie dało by się podciągnąć niz poprostu napisac że jest extra więc odrazu przejde do 'ale' ;) mam nadzieje ze zrozumiesz i nie będziesz miał mi tego za złe - po pierwsze załosna - jesli juz bym sie zastanawiał nad rodzajem tudzież jej designem jeśli idzie o pomieszczenie tego typu napewnoe bym sie na taką jak masz tutaj nie zdecyował. Moim zdaniem ona kompletnie nie pasuje do tego wnętrza. Druga sprawa pare innych modeli też jest nie przemyślanych pod tym względem - o czym pisze ? nmodele sa bez zarzutu ale jedno do drugiego wogóle nie pausuje - nie wiem czy robiłes zrefki czy nie - nie interesuje mnei to :) moim zdaniem cała sciana na pierwszym planie jest bardzo dobra jesli idzie o ten rodzaj błędów - design obrazow, lamp, półeczka w scianie - to wszystko jest extra i łądnei sie komonuje ale np juz wspomniana zasłona to nie te czasy - tak amo jak kanapa - przydała by się jakaś ostra skóra i chromy. Zdecydawwał bym się także na odpuszczenie sobie textury z szafek i poprostu użył zwykłego czarnego shaderu z odpowiednimi reflectami - bo to głównie ich tutaj brakuje - odnośi się wrażenie 'matowości' tego wszystkiego. Łóżko to za to wspaniały masterpiece - połączenie ciemnego drewna z biela i czerwienia daje naprawde fajne rezultaty - zwłaszcza w Twoim wykonaniu. Dlaczego nei zdecydowałeś się na modelowanie paneli na podłodze i dlaczego shadery leżą ? nie wszystkie ale stolik, szafki, kanapa. wymagają imo poprawy - co nie znaczy ze jest żle tyle że zaczynasz rosnąć w siłe i nie będe sie już bawił w komentarze typu jest ładnie - bo jest - nawet bardzo ale myśle że maz to co ja :] za szybko oddałes pracke na forum - trzeba było ja jeszcze pomęczyć.. Ogolnie wychodzi jakos 4.7/6 pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj pozytywna radiacja... Dołożyłbym trochę gammy żeby podnieść te czarnotę charakterystyczną dla V-raya. Ale nic nie przepalone (może światełko z tyłu kamery - AREA podniosłoby troche dynamikę w ciemnych miejscach?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Dzieki wszystkim za komenty,

Tweety: jak bedzie troszke więcej wolnego czasu to sie pokuszę :)

Hindus: wreszcie jakas konstruktywna krytyka :) już się tłumacze: Pracka jest komercyjna, design to pół mojej roboty (kolorystyka), pół klienta. Oddalem na forum render taki jaki poszedl w świat, więc rozumiem że możecie mieć sporo "ale". Dlaczego panale nie są modelowane i shadery leżą? - bo pracka powstala w doslownie kilka godzin, nie mialem więcej czasu na dopieszczenie sceny. Nie chce pokazywać tutaj reszty tego typu wnętrz które przyszlo mi robić dla tego klienta, bo to juz duzo gorsza robota na szybkiego. Niestety nie mialem wyjścia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca zaciemnione , trochę za ciemne , takie czarne dziury , mogła być lepsza tekstura pościeli , szczególnie poduszki , wyglądają jakby self illum materiał był dany , reszta podoba mi się . Na temat designu nie wypowiadam się , zresztą jak czytam to komercha , a wiadomo jak jest , KLIENT ma "prawie" zawsze rację .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prosze bardzo:

dziękuję :)

szkoda, że za oknem czerń na całego, przydałoby się chociaż jakieś światełka miasta wrzucić, albo światełka z okien z naprzeciwka.

aha: zarniscie trochę, ale co nie znaczy, że bardzo ładnie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności