Skocz do zawartości

Postać 3D: Smok


kubi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szpony ok!, ale te łapy. Wygladają jakby lwie, nie przypominają wogóle smoka, chyba, że to zamierzone, nie wiem. Ogólnie fajnie. Jeżeli to ma być, potężnie wygladajacy smok,to musiałbyś dodać mu wielkie sadło na brzuchu i pogrubić znacznie ramiona. Bo teraz one wygladają jak ludzkie. Ogólnie spox. Czekam na końcowy efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny smoczek, rzeczywiscie jesli to ma byc potezny smok to zrob mu te lapy bardziej masywne,zrob dlusza szyje i dluzszy ogon, dorob mu tez jakies kolce na grzbiecie ale to pewnie juz wiesz ;), hmm mozliwe ze odleglosc miedzy przednimi a tylnymi lapami jest troche zbyt mala ale to moze mi sie tak tylko wydaje, moze zlikwiduj ta falde ktora jest nad przednimi lapami albo zmniejsz bo wydaje mi sie ze jest troche zbyt mocna, no i nie zapomnij o skrzydlach :P ,wedlug mnie skrzydla powinny wypadac wlasnie tam gdzie ta falda nad przednimi lapami albo troche za nimi, ale jesli to ma byc naprzyklad smocze dziecko to wydaje mi sie ze takie proporcje jakie sa sa ok(moze tylko te przednie lapy troche bardziej masywne), tak czy siak jak juz mowilem modelik bardzo fajny,

 

Pozdrawiam Adek_CG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie te pazurki ci wyszły, ale przednie łapki troche zabardzo przypominają stopy. Na tył były by idealne ale to już twój koncept tylko pomyśl proszę nad zmianą wyglądu pięty może taki szpon z tełu jak ma ten skoczek co?

powodzenia jest super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - dinozaury drapieżne to niezły przykład: przednie łapy do chwytania ofiary - czyli ostre pazury i łapa przypominająca bardziej dłoń niż stopę. Tył smoka bardziej masywny - silne nogi i dlugi ogon, który bedzie przeciwagą dla głowy - tak, aby smok mógł stanąć na tylnych łapach.

Ogólnie fajnie ci to wychodzi, ale popracuj nad tym to bedzie jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PatriaRha spoko łapska sie pogrubi, zobacze jeszcze z tym korpusem

Adek_CG nie bez celu tą fałde tę, tam zrobiłem

Aust zmienie ta pięte, tak zeby to łapa była

ZiBi_PL robie bez konceptu i referek, wychodzi jak wychodzi, ale poszperam w googlach

araneus pobawie się z proporcjami tynych łap, prawde mówiąc to jeszcze się z nimi nie bawiłem

rudylew masz racje tam powinien być jeszcze jeden pazur, cztery w rzędzie i jeden przeciwstawny, niestety juz tam miejsca nie mam

 

dzieki za komentarze, prace trwają, choc dzis mam małego kaca :)

45da.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kbpixel

Bardzo fajnie wychodzi, proponował bym jeszcze coś w rodzaju takich łusek na brzuchu, no ale jest spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simok latny, tylko siemu scielpaty? siempy i sksidla mu urosna?

 

i popraw mu miesnie lap, na ten przyklad wez swoje i oprzyj sie o biurko :) i zobacz jak si eskrecaja :)

 

jesli ma miec skrzydla to rozbuduj mu mostek

 

barki zrobiles jak u krowy (kregoslup wisi na pasie barkowym i ledzwiach) zwierzeta do aktywnego lotu (i szybkiego rozbiegu) potrzebuja tak poteznych miesni kregoslupa ze moga si ena nim poruszac wiec nie widac u nich (i nei korzystaja one) z barku i ledzwi tak jak ten tu)

sugerowalbym spojrzec na rapotra, krokodyla i ptaka i geparda

 

ten tutaj okaz wyglada na powolnego roslinozerce z budowy, i na mlodego drapieznika z uzbrojenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Ale super wymodelowałeś ręce (łapy:D). Stary oby tak dalej z całym smoczkiem. Dodaj mu na grzbiet począwszy na głowie a skończywszy na ogonie takie małe rózki (coś podobnego do grzebienia Godzilli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne , fajne. Pomyśl o kłach u tego wegetarianina ; troszkę ludzkie ramię/bark ma w stosunku do wymodelowanej łopatki. Możesz w sumie nic nie zmieniać i też będzie fajnie.

Słuchaj , gdzie pstryknąłeś referki do niego ? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jim mee referek jako takich nie uzywałem, robie z banki tak jak leci. Wychodzi jak wychodzi. Jestem na etapie poszukiwań, rozwiązań programów które by mi najbardziej odpowiadały, i tak sobie eksperymentuje z silo bo fajny programik.

Ogólny wygląda mi sie podobał tego smoczka wiec mniej niz więcej sie na nim, wzoruje ogólny kształt.

Jeszcze sie jakieś bajerki dorobi mu, staram sie stosowac do zasady od ogółu do szczegółu.

To smoczek który mi sie podobał gdzieś go na necie znalazłem, ale nie referka robiłem na czuja.

smok107zw.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem, ale albo dorób mu tylni pazur albo postaw go na samych palcach tak jak chodzą zwierzęta, no wiesz podnieś piętę do góry będzie wyglądał wtedy bardzo dziko i klimatycznie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz rozumiem co jest nei tak, referka jest piz.....

colarbone u takich zwierzow (to co idzie od klaty do ramienia) powinna byc wzdloz, cofajac alpe od szyji w dol zeber i przylegac do nich :) tak maja dinozaury,

zrobiles z referki zbyt ludzkiej i dlatego to tak wyszlo,

popatrz na geparda, psa i troche jaszczurow, one maja wzdloz ciala te kosc, nei pod katem jak ludzie (lduzie to rzadki wyjatek i najgorsza referka)

 

tyl wyszedl lepiej, ale z tym samym bledem i zlym obrotem bioder,

wyzej tylek, :) i bedzie cacy,

i nei zapomnij dodac prostownikow grzebietu wydatnych, wtedy bedzie wygladalo lepiej (szynka i schab znaczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w OBI genialnie! Świetnie zrobiłeś że mu usunołeś tą podwujną pięte z tylnich łap teraz wygłądają bezbłędnie! Świetna robota!!!

powodzenia w dalszej pracy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności