Skocz do zawartości

Pojazd 3D: CZOŁG RAVAGER LITTLE


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;] mam dosc patrzenia na ten model ;] takie zdjatko mi wyszlo. Jesli tylko dopadne cyfrowke to zrobie wersje z innym tlem bo to w necie znalazlem i jakies niebardzo.

 

OTO WERSJA PUSTYNNA :P (prosze sie nieczepiac POLSKIEJ flagi ;]

 

pustynnaburza6eu.jpg

i jeszcze wersja czarno-biala ;]

pustynnaburzablack3hz.jpg

 

A to wersja z postoju :P

 

czolg14zz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm

 

na sam poczatek powiem ze masz plus za to ze jestes ze Słupska i zrobiles czolg hehehe

 

zartuje ;)

 

pracka przyjemna, czolg nawet mi sie podoba sam w sobie no ale...

 

nie czuje jego masy, detal ginie gdzies na malym zdjeciu, kompozycja slaba jezeli mozna powiedziec ze jest w ogole :) nawet to ze pokazales b&w Cie nie ratuje bo skoro tu wyglada jak plastik to w kolorze musi byc jeszcze gorzej

 

ale to czolg,

a do czolgow mam slabosc ;)

 

tylko dobrze i tyle

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z toba w 100% :D

Do odpowiedniego kadru musze miec odpowiednie zdjecie :) niestety niemam narazie cyfroweczki ;] ale jak bedzie to postaram sie dac inna wersje ;]

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak wpadlem na ten pomysl to niepamietam ale przy montarzu bylem trzezwy :D

A co do pracki ;] jest jaka jest. Wszystkie rady biore do siebie i postaram sie je uwzgledniac przy kolejnych pracach ;]

o to tu chodzi prawda ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja skomentuje te dwie lufy:

wymagaja dwa razy wiecej silownikow, dodatkowego mocowanbia w wiezy, zwiekszonego udziwgu wiezy i calej konstrukcji obwodu, dodatkowego autoamtu ladowniczego (chyba jzu tylko pod ziemia sie zmiesci), no i gdzies trzeba trzymac te kulki, dodatkowo trzeba wzmocnic cala konstrukcje zeby strzelal na raz, bo zwiekszenie szybkostrzelnosci dzial w czolgach nei jest zadnym problemem (i tak moga strzelac juz ponad 5 razy na sekunde), tylko ze to jest zwyczajnei niecelowe, bo amunicji starczy tylko na parenascie sekund walki :)

i nigdy nie ma tylu celow, a przy takiej celnosci nie warto porpawiac :) trafia sie zawsze nawet w helikopter (ale wtedy na wiezy jest glowica elektrooptyczna, i nie montuje sie tego kalibru dziala do czolgow przeciwlotniczych),

 

czolgi sa piekne, ale jesli maja cos wspolnego z kontrukcjami istniejacymi i sa ich warciajami :)

dwie lufy byly cacy w apokalipsie (apokalipsa w C&C miala dwa podwozia skretne wzgledem siebie :) )ale pomysl i tak jest wyjatkowo kretynski :) na szczescie nie Twoj,

czolg w projekcie sie bardzo komplikuje :) to nei tylko mesches :)

 

poza tym pracki sa ladne, tylko spusc z czolgu hel, moze osiadzie z 30cm w trawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwiekszenie szybkostrzelnosci dzial w czolgach nei jest zadnym problemem (i tak moga strzelac juz ponad 5 razy na sekunde)
- bzdura. Zgodzę się że na minutę pięć strzałów. Sam powrót działa do pozycji przed strzałem trwa ponad sekundę :) Pozatym ładunek w lufie waży ok 60 kg, nawet najlepszy automat nie jest w stenie wywijać taką masą 5 razy na sekundę , Nawet kałasznikow nie robi tego tak szybko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności