Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Alfa Romeo Brera


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W ramach terningu mam zamiar przygotować taką scenkę. Pojazd - Alfa Brera pędzi w tunelu. Tunel będzi koloru olwkowego, ściany będą brudne, na górze jasnobiałe małe lampy. Samochód będzie koloru czrnego ( metalic ), przy dodaniu efektu prędkości światła tunelu będą sie rozciągać na Alfie. Poniżej pierwsze screeny modelu Alfy. Tył jeszcze nie skończony.

 

alfaromeobrera038hh.th.jpg siatka19ef.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 241
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No fakt wyglada poki co nieżle i pomysł też ciekawy choć troszke oklepany:)

Zastrzezenia budzi jedynie tylna belka i scudetto:)

 

Pozdrawiam i zycze powodzenia.

 

I pamiętaj nie obrażaj Giugario,to ma byc killer render:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekny sobie model wybrałes do modelowania... to miałe być mój w niedalejiej przyszłości pierwszy wymodelowany model :] ale juz nie bedzie :P

wspaniale.. czekam na finala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfa w pędząca w tunelu - to już widziałem pare razy na jakiejś zagranicznej stronce, proponuję coś bardziej oryginalnego :p

Te wytłoczenia na masce powinny być trochę inne moim zdaniem, tzn są za ostre na "przegięciu" i w ogóle obok tego wlotu jest za ostro, boczna szyba ma zły kształt z tyłu, tylne nadkole raczej musi mieć "ostrzejsze przejście" z karoserią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, a nawet bardzo, a najbardziej podobają mi się felgi :D

I mam pytanie: czy ta alfa ma dach, bo przednia szyba dostaje do końca bocznej, a dachu ani śladu :)

 

Będzie pewnie super autko, pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj hk jeszcze krzywe :D mniej ale dalej krzywe :) (sorki ze sie tak czepiam)

irowek ci sie rozjezdza na koncu maski(w strone szyby) i wydaje mi sie ze przedni sluper jak i szyba (boczna) okolo niego jest krzywa (faluje) jak by patrzec bardziej z widoku z przodu :)(moge sie mylic) :)

ps. aby nie bylo ze sie tylko czepiam to powiem ze ladny model nawet bardzo :D

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin_mocny

faktycznie modelowanie masz niezłe to przy świetle widzę, ale nie wiem co jest krzywego przy nadkolu bubu, czy chodzi o ten taki prosty fragment w tylnej części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie modelowanie masz niezłe to przy świetle widzę, ale nie wiem co jest krzywego przy nadkolu bubu, czy chodzi o ten taki prosty fragment w tylnej części
Dokladnie :) A to tak ma byc ?? Bo nie wiem ??:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten problem z załącznikiem i myśle że jeszcze ktoś taki się znajdzie. Możeby tak Adka zapytać co jest grane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, felga bardzo ładna, lepsza od poprzedniej ;) Wogóle to cały samochód bardzo ładnie wygląda jak narazie :)

Mógłbyś tylko troche tego ziarna zebrać z renderów, kilka dodatkowych minut chyba Cię nie zbawi ;P

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo dobrze, jedno mi się rzuca w oczy to tylnie nadkole i koło jakoś tak dziwnie na siebie nachodza, ale to może taki widok poprostu.... Kolejny dopracowany model gratuluje .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sysol -> masz takie wrażenie na pewno przez widok, zobacz że na renderze od tyłu wszystko jest ok

Lukasz_S -> odpoczywa gdzieś w ciemnych zakątkach mojego dysku twardego;)

mrkrzysiek -> masz racje, bedzie poprawione

miwt -> na pewno zobaczysz;)

Master -> powiem tak: bardzo, ale to bardzo nie podobają mi się alfy, ale jak bylem w sklepie i zobaczyłem na wystawie to autko to już wiedzialem jaki będzie moj kolejny model w maxie:D

 

pozdrawiam

 

update:

 

alfaromeobrera158mh.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! dawno nie bylo update'ow - teraz daję. przedstawiamsiatkę tunelu, na razie nie bawię się w niepotrzebne rendery. tunel oczywiscie jest in progress ale niebawem chyba go skończę, zostały mi jeszcze drzwi exit i lampy. następnie mam zamiar zacząć malowanie, rysowanie i łączenie tekstur, każdą kolejną teksturę będę Wam pokazywał. tak jak mówiłem główny kolor to oliwjkowy, zwlaszcza na scianach, będzie dość zabrudzony, podniszczony. pozdrawiam

 

tunel19ha.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności