Skocz do zawartości

Jak wygląda wasze studio?(Pokój znaczy sie :P )


Coruscant

Rekomendowane odpowiedzi

Tak chciałbym rozwinąć taki temat, jako ze wszyscy jesteśmy jak by nie patrzeć informatykami. A powszechnie wiadomo, że u kogo jak u kogo ale u informatyka to w pomieszczeniu burdel i wogóle grawitacja do góry na dół. Więc pytam, czy w waszym pokoju jest czysto, a może klasycznie? Tzn porozwalane popielniczki, 500 puszek po różnych napokajch, buteli, opakowania po pizzy. I żeby dojść do łóżka trzeba przewalić sie przez sterte śmieci :P No w moim jest dokładnie tak jak opisalem powyzej :D

 

Załączam jeszcze zdjęcie mojego pokoju. I musze dodac, że sprzątałem tydzień temu :D

 

http://img221.imageshack.us/my.php?image=im000782in4.jpg

 

 

No to dorzucam jeszcze szerszy widok :P

 

http://img139.imageshack.us/my.php?image=im000794jd3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No coz... moj wyglada rowniez stereotypowo... gory smieci na oko 5-6 cm., produkty spozywcze [rowniez te pod stertami smieci] date przydatnosci maja przed 2006 rokiem... glosniki nie uzywane od dawien dawna, moze jeszcze od czasu kiedy ostatni raz sprzatalem

 

http://img182.imageshack.us/img182/7772/obraz0443ze6.jpg

 

sorry za jakosc

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Gdzie drwa rabia, tam wiory leca" - adekwatne do pracy jaka wykonujemy.Popieram:P Fotki nie dodam ale zaznacze ze na stole znajdziemy sprzet od blachy wachadlowej na szczupaka poczawszy przez sloik po korniszonach po pedzle powbijane w dziurki wentylacyjne monitora( doskonala poleczka ) :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko rozumiem ale czasami zaczyna śmierdzieć. przynajmniej raz na tydzień wyrzucam wszystko z biurka i układam. czasami rzadziej ale po prostu nie lubię jak mi się myszka przykleja do stołu a tablet jeździ na śladach po wczorajszej zupie :]

 

panowie nie am co się chwalić burdelem. pokażcie jak potraficie posprzątać. to jest wyzwanie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coruscant dobry pomysł sam na tym myślałem aby coś takiego zacząć

 

w porównaniu z wami to na moim stanowiskujest porządek tylko pare papierków z notkami i rysunkami a koło biurka duże pudło pełniące role kosza żeby za często nie chodzić i nie wynosić śmieci ;P

zdjęcia na razie nie mam jak zrobić ale pomysł jak najbardziej popieram ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widze ze same czyścioszki tu :P Ale niema to tamto, mój kumpel pare lat temu miał swoje stanowisko tak zasyfione, że moj pokój wygląda przy nim jak pomieszczenie do produkcji procesorów. Normalnie 5 kompów w pokoju do tego rozbebeszone części z 10 następnych, okno które po 10 latach otworzył, no nic nie było przez nie widać :D. 10000 pudelek po żarciu, napojach, fajkach itp itd. I na środku tego bardachu rozbebeszone łóżko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niewiem jak wy możecie przy tych biurkach siedzieć :P a może to tylko ja miałem takie niewygodne krzesło że się przesidłem na fotel :)

podziwiajcie jaki u mnie porządek :D bałaganu niema bo niema na niego miejsca :P

studio1ge8.jpg

studio2kw0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności