Skocz do zawartości

Minibitwa 8: Stara Silent Hillowa Stacja Benzynowa :D


ledyr

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! (tak po górolsku :D)

Narazie podobnie jak Ziomuś zaklepuje sobie miejsce :D aczkolwiek juz zaczołem robić pump gas (nie wiem jak to je po polskiemu).

Tak jak kiedyś Mario zcharakteryzował pewien rodzaj/styl lokacji ja własnie chce cos takiego zrobić(pewnie i tak mi nie wyjdzie ale co tam)(pewnie nawet nie skończe :D).

Mam nawet jako taki koncept tylko to nie moje chetnie bym powiedział czyjego autorstwa jest gdybym wiedział(mam zamiar dodac jeszcze do tego troche sniegu, łyżkę maxa payne i szczypte Silent hilla :D

lgasstationmd3.th.jpg

 

 

A wiecie co mnie naprawde wkurza? bardziej niz obecna sytuacja w Polsce, wojny na bliskim wschodzie, irytująca przekonania amerykanów(dzordza deblju ma sie rozumieć), zbliżający sie koniec świata i mój wolny komp? bardziej niz to wszystko wkurza mnie to ze kiedy robie sobie kawe, zawsze zapominam wymieszac i odrazu siadam na kompa... a potem za cholere nie da sie wymieszac bo łyżka kur....wsko goraca, jakie to jest wkurzające! :D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

wow, śliczny koncepcik :)

 

Dobrym sposobem jest pić kawę przez słomkę - można sobie nią w kubku pomieszać a na zębach nie odkłada się kamień - tylko trzeba uważać żeby słomka się w kawie nie rozpuściła, bo wieloletnie spożywanie plastiku może doprowadzić do poważnych problemów z żołądkiem :)

 

powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym wieku juz kawe pijesz? a gdzie młodzieńcza siła i zapał? dziadziejesz, oj dziadziejesz :P

tak jakoś wyszło, że za szybko chciałem być dorosły a zanim zmądrzałem, zdążyłem sie już uzależnić...

 

Dobrym sposobem jest pić kawę przez słomkę - można sobie nią w kubku pomieszać a na zębach nie odkłada się kamień - tylko trzeba uważać żeby słomka się w kawie nie rozpuściła, bo wieloletnie spożywanie plastiku może doprowadzić do poważnych problemów z żołądkiem :)

heh tego jeszcze nie próbowałem :D

 

Już pierwszy update (wyżej wspomniany Gas pump z basowym normalem)(chba ze 120 tris +256x256): :D

aaalc7.jpg

 

Edit:

Empeck - Thx postaram sie :) a co do kawy to wydaje mi sie z przez słomke kawa straci swój naturalny tradycyjny urok (maxell house pity z kubka z napisem Bartuś z radziecką łyżką w środku :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - ja tam kawy nie pijam - a kubek do herby mam bardzo duzy (jak go kiedys badalem to mi wyszlo 0.7 :) hehe - a najbardziej mnie wkurza jak sobie zaleje herbe wrzatkiem i czekam az troche naciagnie (i wtedy zazwyczaj siadam do kompa... i herba czasem naciaga pol dnia.... i pozniej sie nadaje do zabijania malych zwierzatek....)

 

hehe

 

ps. pomysl fajny, koncept miodny, pompa jak na razie wporzo jest :) tak wiec przeczuwam ze calosc bedzie na plus :)

 

[pozpi powaadz

 

ps. tak sobie patrze na ta pompa - moglbys jednak dorzucic boksa jednego zeby zasymulowac ten taki 'pistolet' na koncu weza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się nazywa dystrybutor ;)

thx :D

 

do kawy to ja mam metalowy kubek 0,4L :) a dokładniej dwa takie same kubki, jeden w pracy drugi w domu :)

B. dobry pomysł! też sobie musze jakis wiekszy kubek kupić bo tak to nawet max sie dobrze nie odpali a on juz do połowy pusty :/ :D

 

hehe - ja tam kawy nie pijam - a kubek do herby mam bardzo duzy (jak go kiedys badalem to mi wyszlo 0.7 :) hehe - a najbardziej mnie wkurza jak sobie zaleje herbe wrzatkiem i czekam az troche naciagnie (i wtedy zazwyczaj siadam do kompa... i herba czasem naciaga pol dnia.... i pozniej sie nadaje do zabijania malych zwierzatek....)

0,7 to juz prawie jak czajnik :D ale herbate?! :D spx tez kiedys piłem herbate......:D

 

ps. tak sobie patrze na ta pompa - moglbys jednak dorzucic boksa jednego zeby zasymulowac ten taki 'pistolet' na koncu weza...

on tam jest od początku tylko jakos go nie było widać

 

Jeśli nie bedzie żadnych zastrzeżeń to już chyba skończyłem pierwszy obiekt:

pumpgastq4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ftorek - zrobiłem to extrudem w modelu, co sie bede bawił :D i tak całośc ze sklepikiem nei przekracza narazie 350 trisów...

 

Ognisty - nie zrobiłem bo nie wiedziałem dokładnie jak to wszystko wygląda a strasznie tego nie lubiw wiec wolałem troszke zmienić itp. :D

 

Barton_fink - thx :) ceszę sie, że sie podoba :D

 

Zaczołem robić domek, ale dosłownie zacołem bo jeszcze sie pozmienia ale daje taki ogólny zarys cobyście mnie od początku juz mogli uswiadomić, że jest słabo :D

 

shopnu6.jpg

 

no i juz fajnal werszyn dystrybutora:

pumpgasib4.jpg

 

PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledyr trzymam kciuki za maxa ;) A co do twojego postu kurt, moze sie wysylisz na wieksza krytyke niz wrzucenie czesto chaotycznych screenow. A render Pawla gdzie pokazywal siatke tutaj conajmniej nie na miejscu. Jezeli chcesz komus cos pokazac to chociaz pokazuj poprawne screeny a nie takie ktore staly obok pulki z napisem optymalizacja. Sadze ze ledyrowi nie jest potrzebna inspiracja a konkretne przyklady. Co z tego ze wrzucisz komus screena jak i tak moze nie wiedziec czego na nim szukac. Konkret, konkret i jeszcze raz konkret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Por@szek - THX :)

 

no to gdzie sa obrazki?? dajesz dajesz :) huhu

nieee :D:D wstydze sie :D a tak na serio to narazie jeszcze nie pokaze bo wyglada to gorzej niz to kilka postów wyzej... cos jest nie tak ze mną :/ modele wychodzą mi gów***, zmieniam co 5 minut koncept... to pewnie przez tą głupią szkołe z Romkiem na czele :)

pokaze to jak bedzie sie nadawalo bo teraz to tylko was zniesmacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nie bede sie bardziej wyslilal... przeszukanie folderow na d:\ i wwalenie ich na imageshacka jest wystarczajacym wysilkiem...takim akurat. -> a na powaznie,,, to ja czesto sie wzoruje na gotowych pracach ( nie nie plagiatuje), tylko lookam jak inni technicznie wykonali swoje modele... mi by te obrazki pomogly... chyba lepiej zebym je wklejal niz, zebym nic nie pisal, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki sromniutki apdejt zebyscie mi mogli powiedziec czy proporcje dystrybutora wzgledem domku sa dobre:

gasikbo9.jpg

 

siatke pls :) (zeby tobie trzeba byo o tym przypominac - wstyd... :D hehe

jakos tak zawsze mi sie zapomina jak sobie pomysle ze zaraz wrzuce efekt mojej pracy na forum publiczne, wiesz, to podekscytowanie spowodowane tym ze jakby na to nie patzreć przekazuje wam kawałek siebie :D tak tak, ten dystrybutor... wystarczy na niego spojrzec i juz masa informacji przebiega na grzbiecie neuronów do centrum :D (hehe joke :D)

 

gdzie w tym bedzie 'sikawa' na benzyne? :)

w sumie jeszcze nie wiem ale zawsze gdzies ją mozna wcisnąc :D

 

Referka czadowa - pasuje zarowno do lat 60 jak i 21 wieku :) (no moze do 21w po zmianie okien

to z kolei zasługa Poraszka, to on ją znalazł :)

 

Hihi kolo od starego wozu to widze ostatnio czesto powtarzajacy sie na forum model :> tylko ze temu tutaj przydaloby sie wyjac pare szprych (z tego co patrze na referke), a co do pracy to ladne low poly:)

 

es ju łisz maj lord (hih ;) )

 

 

SIATY:

mwsnap0006je6.th.jpgmwsnap0007mq5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx Kurt, poprawiłem, (chyba) lepiej ? :)

Już skończyłem modelować co najwyżej dojdą jeszcze jakieś poprawki

a co do rendera to sry ale akurat skończyłem oglądać film Hitchcocka i spodobał mi sie panoramiczny obraz :D hihih

a właśnie bo zapomniałem napisać wcześniej, komentarze (jak najbardziej) mile widziane :

 

gasikzu9.jpg

3898 Tris

F*** znowu zapomniałem o siatce :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bardziej pasuje niz minicooper :P

Jakbys jeszcze mu maske wywalil bylo by imo ciekawiej, ale to juz musisz sam ocenic. Widok paromanetryczny (sic!) daje rade, podobac sie , chyba sam zaczne taki stosowac.

Bro ty sie nie rozpedzaj bo jeszcze se postow napukasz XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie tam sobie zaczołem teksturke robic, wszystko jest zmapowane na jednym 1024 narazie taki troche zphotoshopowany base bez poprawek (pewnie sie kolory zmienią i mniej zaciekaów dam)i cieni itp itd etc agd i rtv:

gasikby7.jpg

 

Leleń - thx, postaram sie jeszcze z tym silentem cos wykombinowac na texie

Bro - thx :)

Barton - thx, jade, jade :)

 

 

Ten bardziej pasuje niz minicooper :P

no :D

Jakbys jeszcze mu maske wywalil bylo by imo ciekawiej, ale to juz musisz sam ocenic.

nie chce mi sie a zresztą jzu zmapowany... :D

Widok paromanetryczny (sic!) daje rade, podobac sie , chyba sam zaczne taki stosowac.

all right reserved :D:P albo nie. uzywaj tylko podpisuj zawsze na czarnym bialymi drukowanymi LEDYR :D:D hihi (joke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha ROBISZ DOKLADNIE TO CO JA, JAKIES 1,5 ROKU TEMU :). lol stary, wlasnie, kurcze nie wiem jak to ujac w slowa :o. jak bym swoja pracke wdzial ;)... tak czy siak popracuj nad tym aby detale\brod nie odgrywaly zasadniczej roli na budynku ! > ich skala musi byc duzo mniejsza! uwierz mi na slowo ;)

lookaj, tutaj jakie BRUDKI sa male, a jaki efekt daja Part02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

według mnie textura ql, zgadza się z tytułem wątku, miała to być stacja benzynowa silent hillowa i narazie na taką się zapowiada, jeśli by zrobić taką texturą jak na powyzszym poglądowym skrinie to w ząden sposób nie odpowadałby kilmatowi tamtej gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurt, tutaj to chyba hmm... nie ta sama skala tekstur :> (a tak apropo to Twoja praca?? O_O:)) A ty Ledyr pracuj pracuj bo ladnie to wychodzi. Mi osobiscie Twoja stacja podoba sie najlepiej (jezeli mowa o modelu) a zobaczymy jak bedzie z teksturami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie mi ale raczej nie skończę.

Bitwy, w każdym razie te graficzne są po to by się czegoś nauczyć, mogę śmiało powiedzieć ze nauczyłem się dużo w tej edycji a to ze nie skończyłem... no cóż, widocznie muszę sobie wpoić jeszcze kilka ważnych cech :)

Mimo wszystko, Dzięki wszystkim za pomoc i komentarze, nie poszły na marne.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh jednak jeszcze spróbuje sie z tym pomęczyć, może mi sie poprawi humor jeśli skończę w końcu jakiś model :D

 

narazie całość wygląda tak, oczywiście to co jest na samochodzie to nie jest skończona tekstura a nawet nie jest jeszcze dobrze zaczęta

 

togzv7.jpg

 

 

Chyba troche przesadziłem z sharpenem ^^

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności