Skocz do zawartości

nicponim UP UP !


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

lisu - bez przesady :D Rapoza tez ma taki packany styl, ale jednak to sa zupelnie inne bajki :)

 

po za tym wszystkie karty w LoC musza byc epickie dynamiczne, sparkle chmury, detal detal... a im bardziej mighty panna tym bardziej rozebrana i w ogoleee... niezle sie usmialismy z Tomkiem jak czytalismy ich przedwodnik XD generalnie LoC wydaje sie najladniejsza karcianka na rynku w tym momencie.. jednak nie sa równi w wyborze artystow :D taki nicponim sie pojawi obok kart tego kalibru http://cache.desktopnexus.com/thumbnails/1308956-bigthumbnail.jpg ;) jakby nie bylo - co z tego ze wszyscy artysci sa zajebisci, jak kazdy z innej beczki xD MtG jednak jest bardziej równy jesli o stylowe chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te Legends to za bardzo rapoza detail partikle itp., jak to obieram z tego to nic nie widze.

 

sory,ale hmmm, że what?

 

Telthona stety/niestety ma racje, chociaz plusem jest, ze dają sporo luzu i nie ingerują zbyt mocno na stylistyke czy klimat pracy.

 

tr3buh- i tak i tak. Czesc detali czy partii miesni lepiej jednak podpatrzyć.

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu aaa. Pro teczka. Uwielbiam patrzeć na takie rzeczy i oglądać czyjś postęp. Inspirujące. Zawsze mnie to motywuje by cisnąć jeszcze mocniej. Właściwie, to jeśli mam Ci kiedyś dorównać, to zamiast gadać, pójdę lepiej walnąć jakąś martwą xD. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę niesamowite podobieństwo miedzy misiem i pingwinem. Teraz już wiem, skąd wzięły się foki! Kaczka natomiast nadaje całej grafice infantylności, oraz skojarzeń z morką od wody w temperaturze 36,6° C pupy niemowlaka.

Dodatkowo zastanawia mnie niezadowolona mina pingwina - proszę o wyjaśnienie.

 

 

Rzadko oglądam teczki 2d, ale do twojej mam subskrypcje man. Z czystej zazdrości oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorki bomba. Z kompozycją gorzej. 1/4 z prawej mogłaby być obcięta bez straty dla obrazka. Odległości między postaciami niemal identyczne. Unikaj tego w przyszłości, grupuj postaci, umieszczaj je na hipotetycznej krzywej wodzenia wzroku. Można by rozbudować fajnie obrazek przez dodanie jeszcze kilku profili postaci na dole, które jakby przechodzą dalej i udają, że nie widzą tej nędznej scenerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, dla mnie ta praca jest tak zdominowana przez nastrój, że mimo uwag MorbidaKarbida takie drobne niedoskonałości kompozycyjne nie zmniejszają przyjemności z jej oglądania, chociaż pewnie da się niektóre rzeczy rozwiązać lepiej, jak w każdej pracy; przy czym nie wiem czy byłbym w stanie to docenić, sam odbiór obrazka ma też bez wątpienia wpływ doświadczenie i wyczucie, byłoby fajnie umieć sobie tak po prostu spojrzeć na wszystko okiem Morbida :) Tak czy inaczej chciałem wyrazić ogromną wdzięczność za ten komentarz, bo porusza dość istotne problemy i niesie w sobie uniwersalne wartości :D Uwagi na temat kompozycji zawsze w cenie, z przyjemnością widziałbym tego jeszcze dużo więcej na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności