Skocz do zawartości

sprzęt za 5000 i 10000


godzio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

wg. mnie kompy uznanych na swiecie firm maja jedna niepodwazalna zalete - sa dluuugo testowane zanim zostana wypuszczone na rynek, co powoduje, ze raczej sie nie wieszaja przy byle czym, a wiec zyskujesz stabilnosc i komfortowe warunki pracy (mniej stresu). Minus jest taki, ze sa drozsze od "skladakow", a wiec mniej przystepne.

 

Rzuciles bardzo ogolnie temat, poszukaj na necie konfiguratorow online. Tu jedynie dowiesz sie przy jakich kwotach warto wybrac Quadro zamiast zwyklego geForca czy Radeona, ew. dlaczego nie brac dyskow Seagate :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, możesz też cały system złożyć sam, dobierzesz wsyztsko tak jak ci pasuje... ja niedawno widziałem takiego fajnego AMD Opteron'a za 8900zł xD za 1100 kupujesz oddzielne komponenty i masz super szybki rendering

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paranoja Panuje z tymi dyskami Seagate, dlatego że kilku osobą one przestały działać :/ no cóż albo w sklepie wyprawiani z nimi niew iedomo co, albo wyście wyprawiali z nimi niewiadomo co. Ja polecam na firmie Seagate z tego względu, że dyski ich są bez awaryjne jeżeli obchodzisz się z nimi wporządku, szybkie i to się liczy na dodatek tanie. Ostatnio WD wypuścił kilka dysków też dobrych, też warto je kupić. A co do tematu to plecam jakaś stacja renderująca chociaż za te pieniądze można złożyć prawdziwy kombajn, aż by się paliło przy renderingu, jeden minus to głośność, oraz cena chłodzenia na procek 800 zł, ale za wydajność się płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dysków to mi padł dysk samsunga, po prostu mechanika przestała działać, monitor samsunga też mi się skiepścił . mimo to znowu kupiłem dysk samsunga :) .Co do kompa, to bym sie zastanowił czy składać kombajn za 10 tys. czy 2 porządne kompy za 5. wtedy możesz na jednym renderować a na drugim pracować albo sieciowo na obu renderować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

why? akurat ja chce taki kupic!

 

po pierwsze dlatego, ze moj Seagate wlasnie mi zaczyna padac (szatkuje pliki pomimo defragmentowania, wgrania od nowa, malych klastrow i partycji), a nie jest stary, a po drugie ponad 2 lata temu pracowalem w serwisie komputerowym i wiekszosc dyskow ktore wracaly, to byly wlasnie Seagate :(

Naprawde nic nie mam do tej firmy (szczerze mowiac cale zycie jade na nich mimo wszystko), ale juz nigdy wiecej nie kupie ich dysku.

 

Mam nadzieje, ze sie nie sparzysz i akurat trafisz na dobry dysk, ktory dlugo bedzie OK.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh

ja proponuje Mac Pro :D za dychacza juz kupic porzadna maszyne :D

opcjonalnie w przyszlosci mozesz zrobic upgrade prockow np na czterordzeniowe :) :D ( widzialem gdzies na necie juz dosiwadczenia robili :)

i wszystko pieknie dzialalo

stabilny system pozwoli ci na prace bez stressa :D

 

poza tym jak na windzie siedzisz komp ten mysle nie sprawi ci problemu ..

za 5 tys to nie wiem co kupic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności