Skocz do zawartości

Postać 3D: Spider-man


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

bardzo przyzwoity kawałek modelu :) ale sie nakrytykowałem ;)

albo ... no dobra ... napiszę żeby nie było samego słodzenia - w moim wyobrażeniu Spajdi nie jest aż tak umięśniony co nie zmienia faktu że model mi się bardzo podoba. Poza tym wiem że kupiłeś wszystkie albumy z anatomią i nie mogłeś tego nie wykorzystać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, super, ekstra.

Budowa super, mięśnie poprostu rewelka :)

Sama słodycz.

 

Pozdrawiam i czekam na Twoje kolejne genialne pracki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko z oczami cos mi nie pasuje - ksztalt albo teksturka. Poza tym geniusz w najczystszej postaci.

Co do budowy fizycznej- oryginalny Spidey jest jak najbardziej napakowany po uszy, jak zreszta wiekszosc bohaterow Marvela. Inna sprawa, ze zeby zachowac zgodnosc z oryginalem, musieliby do filmu biednego Tobyego niezle nakoksowac, a Szwarcy raz ze za stary, dwa zmienil zawod, trzy- troche nie ten akcent ;).

Ekranizacje komiksow to sztuka kompromisow- klasyczny przyklad zmiany wizerunku bohatera to Magneto z serii X-Men :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chlopaki :) bardzo sie ciesze i jest mi bardzo miło ze sie wam podoba :*

 

Ze scenka dałem se siana, przynajmniej narazie :)

 

 

Georgas poprostu namalowałem ja raczenie na oddzielnym lajerze, potem pobawiłem sie kontrastami wrzuciłem do zbrusha jaka mape bump ktora została wpalona w norma to wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model pierwsza klasa, bardzo podoba mi się umięsnienie, z texturami w sumie nie ma co wiecej wymyslec w koncu to spidermen, według mnie postac wiernie oddaje komiksowy klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tex zroznicuj kolorystycznie bo widac jedna wielka plame czerwona i niebieska

mnie sie tam model nie podoba anatomicznie (zjechales ja od stop do glowy) zrozumiem Klicusiu jak mi powiesz ze model mial byc typowo komiksowy to jest ok :) :) imo ladnie sie prezentuje

widzialem wczesniej prace nad nim ladnie wykonales technicznie - full profeska

pozdro

edit;

a i jesli moglbys wrzucic viewporta postaci od tylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://en.wikipedia.org/wiki/Image:David_von_Michelangelo.jpg

 

wymiekam przy Klicku ma zajebiste pracki ale sam fakt ze opieral sie jedynie na postaci z komiksu gdzie budowa ciala jest wybitnie przerysowana wypiera tymze fakt ze pmodel spiderka mialby dobre proborcje i budowe anatomiczna

...przyklad zdejmnij koszulke i stan przed lustrem i powiedz ze masz takie przerysowane bicepsy a twoje bary tak przeogromne etc etc....niechce mi sie wiecej wymieniac

szcuneczek dla Klicusia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co kombinować , Klicek zrobił wersję postaci komiksowej bo taki temat miala bitwa, gdyby chcial zrobic wersje filmową to by ją zrobil i bylaby na pewno inna od tej, tak jak to ma mijesce w rzeczwyistosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sry dlatego sprostuje moja poprzedniego posta

troche mnie pogielo na widok takich postow o'oommm chyba Klicek wykupiles wszystkie albumy z anatomia i nie mogles tego wykorzystac ,a miesnie to wogole rewelka...' i nie moglem sie powstrzymac co od mojej wypowiedzi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Por@szek

Trumna, a powiedz mi czy kolesie z ABS odpowiadaja twojej wersji poprawnej anatomii czy tez nie, bo przeciez troche odchodza od rzezbi michala aniola a mimo wszystko jednak chodza po tym swiecie.
a tam czepiasz sie...

troche krytyki nie zaszkodzi

zreszta to byla moja forma zyczonek swiatecznych a jak je Klicek wykorzysta jego sprawa :)

...inaczej nie potrafilem mu powiedziec WESOLYCH i NAJLEPSZEGO :];]

edit;

jak co by ci ulzylo przelej swoj gniew prosto na moja prace z checia wysluchami ;]

KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności